Skocz do zawartości
Pucha18

profesjonalna myszka dla leworecznych :(

Rekomendowane odpowiedzi

jaka myszke polececie dla leworecznych.. bo mx310 itp sa dla proworecznych... najlepiej prosze o jakies opinie od osob które je uzwaja:) no ale linki do opisów tez by sie pzrydały... ja juz nie mam siły szukac bo wszystko jest dla praworecznych co za dyskryminacja:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche sie gubisz w tym co piszesz ;]

 

mx 310 jest przeciez zarowno na prawa jak i lewa lapke - nie posiadam jej w domu ale tak twierdza serwisy w necie a i jak 'przymierzalem' w sklepie nie widzialem/wyczulem tam zadnych udogodnien pod prawa reke ...

 

w takim wypadku nie polecam ci zadnej innej mychy.

 

PS:

nie polecam ale ... podobnie ma Razer Viper 1000

 

zreszta duzo jest myszek zatytulowanych 'gaming mouse' ktore sa dobre dla obu rak - googlaj troche a znajdziesz model ;]

 

http://www.firingsquad.com/products/hwproduct.asp/3949

http://www.maximum3d.com/article.php?cat=input&id=169

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam w domu i pracy na takich myszach. Jestem leworęczny. Myszka lezy zwykle po lewej stronie.

 

Logitech Pilot Whell Optical Mouse Premuim - bardzo wygodna

 

Dołączona grafika

 

 

Myśle też o takiej - Logitech UltraX Optical Mouse

 

Dołączona grafika

 

 

Ten MS jest dla mnie zdecydowanie niewygodny

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko Raze Viper

ale Ty jestes niedobry - takie g***no polecać - przeicez ten szajs gubi sie przy szybszych ruchac a kosztuje majątek

 

Polecam MS intelliMouse Optical 1.1a - mam taką i jest baaardzo wygodna ( jestem praworęczny ale dla "lewusów" tez jest dobra :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko Raze Viper ale Ty jestes niedobry - takie g***no polecać - przeicez ten szajs gubi sie przy szybszych ruchac a kosztuje majątek

 

Przechodzi w tryb usypiania, a graczy w fpp może czasami denerowować uciekanie kursora.

Ale jednego nie można zarzucić jest bardzo wygodna dla leworęcznych i pozbawiona kupy i tak bezużytecznych przycisków.

 

Polecam MS intelliMouse Optical 1.1a - mam taką i jest baaardzo wygodna ( jestem praworęczny ale dla "lewusów" tez jest dobra :) )

 

Mam tą myszkę, jak dla mnie nie wygodna. Logitech Pilot Whell Mouse Optical lepiej leży w dłoni. Z MS mam wrażenie jakbym musiał ciągle nią szurać i odrywać od podkładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX310

A4 techa bym nie brał

Razora też(widziałem testy)

A MX310 jest ok. Nie gubi się, brak wstecznej akceleracji.

Sam bym ją kupił, ale miałem wiecej kaski(no i jestem praworęczny) więc kupiłem MX510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ten sam problem. Leworeczni nie mają lekkiego życia :(

 

MX310 jest za mała na moją rękę wiec odpada.

 

Brat ma fajna i niedroga myche SWOP-80, ale jest profilowana na prawą rękę.

 

Razor'a nie kupię bo mi sie fizycznie zupelnie nie podoba. Więc co zostaje?

 

Logitech UltraX?

 

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez jest :D

 

Np. tu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31209941

 

Nawet jak nie lubisz kupowac na allegro - mozesz odebrac towar osobiscie bez ryzyka 8)

Miałem na myśli więcej fotek albo jakąś recencję :wink: nie dopisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rodzina i ja jesteśmy leworęczni od pra pra pra dziada. Osobiście spokojnie uzywam prawej ręki, bo już się tak wyuczyłem. Mam mysz optyczną firmy ART za 30 zł i nie narzekam. 2 przyciski + rolka spokojnie mi wystarczają i w fpp też spokojnie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rodzina i ja jesteśmy leworęczni od pra pra pra dziada. Osobiście spokojnie uzywam prawej ręki, bo już się tak wyuczyłem. Mam mysz optyczną firmy ART za 30 zł i nie narzekam. 2 przyciski + rolka spokojnie mi wystarczają i w fpp też spokojnie da się grać.

Coz jakos to mnie nie przekonuje - zostane chyba przy lewej rece :P

 

Ktos poleca jakas myche na lewa reke, poza Logitech UltraX :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wolisz wydac więcej i miec to samo to nie wnikam.

jak cale zycie sie pracuje na myszach za 30zl to roznicy nie widac,ale wystarczy choc kilka dni popracowac na czyms z "wyzszej klasy" i nawet slepy zauwazy roznice.Wczesniej uzywalem tanich A4tech i dopiero niedawno przesiadlem sie na Wireless IE 4.0 i roznica jest kolosalna

 

to samo jest z komputerowymi zestawami 5.1 :] ...wszystko wydaje sie zajebiaszcze...do czasu az nie uslyszy sie dobrego zestawu kina domowego :]

 

"jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma" :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...