Skocz do zawartości
Chaos Gdańsk

ATX Big Tower skóra

Rekomendowane odpowiedzi

już wiem dlaczego chesz sprzedać, pewnie mama coi kazała się tego paskudztwa pozbyć (i się jej wcale nie dziwie)

powiedzial maminsynek :P

 

zawsze wyrzucasz/zmieniasz cos co sie mamie nie podoba? ;P

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl dobry.. wykonanie... gorsze, ale.. napewno znajdzie sie jakis fetyszysta na allegro, ktory to kupi... lepiej nie myslec co on z tym kompem bedzie pozniej robil... :D

_________________

edit:

wszyscy cie jada rowno.. to ja bede ten jeden dobry:

 

Sie zes chlopie napracowal!!! (serio), ale ja i tak czegos takiego bym nie chcial (bym sobie nie zrobil.. ewentualnie na handel..).. lepsze chyba ladnie rzezbione drewno i ladnie lakierowane.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok odpowiadam.

 

nie jest to kopia fetysza, fetysz jest zupełnie inny , a tak pozatym to moja powstała dużo wcześniej :) fakt fetysz ładniejszy :)

 

farba zdrapana - nie :) ona jest tak pomalowana, na fotkach słabo widać ale ta farba od strony chłodnicy jest jak by taka troszke grubsza a z pod spodu jest zostawione srebro, fajny efekt jak słońce zaświeci, a od strony okna to jest wzorek, a nie pościerana, nie wiem co przedstawia, ale mi sie podoba :)

 

zmarszczki na skórze, czy zmarszczki i niedoskonałości to nie to co czyni ze skóry wyjątkowość ??:)

 

a spylam tą bude bo upchałem kompa do desktopa ! :):)

 

odczasu do czasu potrzebna jest zmiana :)

 

 

bardzo sie ciesze z opini, oczywiście z negatywnych także :)

 

następną zrobie lepszą, tylko podpowiedzcie co byście chieli na niej ?? i jaka precyzja wykonania :)

 

ps: tapicem nie jestem, ale lubie poexperymentować :) jedno jest pewne drugiej takiej sztuki nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrobie tego mojemu bigtoewerowi... Sorry stary, ale wiecej za przerobki po paleniu bym sie na twoim miejscu nie bral.

możecie wszystko mówić, ale jestem anty narkotykowy, i prosze mnie o to nie posądzać.

Hm... i IMHO bardzo dobrze... Ni mniej mam nadzieje szczera, ze nie byles w pelni sil, gdy obudowe tworzyles... I do tego odnosila sie moja wypowiedz (jak Cie palenie kole w oczy to wpisz tam "po pijaku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pijaku brzmi dobrze :D

 

Chaos z Gdańska nie kaktus pić musi, a tego desktopa też prędzej czy później oszpece i jak mi sie znudzi zapakuje na allegro :D:D

 

krytyke znosze dobrze :) przecierz nikt na mnie nie jechał oprócz "nic nie znaczący użytkown" no ale jego nick mówi za siebie :) a co do obudowy mi sie podoba, ale wiadomo nie każdemu sie musi podobać, możliwe że tylko mi sie podoba, ale o tym sie dowiem pewnie niebawem, jak więcej komentów spłynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dorzuć mi szpachli wiadro to wezmę ja na stolik przerobię. Bo kompa to teraz siew niej nie godzi trzymać.

Rozumiem, kość słoniowa, egzotyczne gatunki drewna, szkło, aluminium, skóra...

Ale hmmm... To wygląda jak derma z PRL-owskiej sofy.

Widziałem gdzieś u niemców tak ze dwa latka temu obudowę desktop obciągniętą skórką z młodej jałówki. Gładka, błyszczaca, brązowiutka, cudeńko. Cała w skórze, również podstawka pod monitor, która została włączona w obudowę i obleczona tym pięknym czymś. A dla uroku kabel od myszki został wtłoczony w ogon krówki i był fajny, włochaty;) Szpan jak z dzikiego zachodu, ciut kiczowaty, jak różowy kadillac z różową tapicerką. Co za duzo, to nie zdrowo.

 

Wiesz, nie podoba mi się. Ale popieram pomysł, bo jeśli popracujesz, dołaczysz chrom i drewno na kierownicy, to odjazd gwarantowany. Jak ktoś ma za dużo kasy, to wykonam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...