Skocz do zawartości
zieluch22

DFI LANParty UT nF3 250Gb

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie widzialem, za jak na zamowienie pokazalo sie info, ciekawe tylko kiedy dokladnie wyjda te mobo no i jaka cena. Obawiam sie tez tego zmianu wygladu laminatu, mam nadzieje ze nie bedzie to tak wygladac jak na zalaczonym obrazku.

 

Wracajac do DFI LANParty UT nF3 250Gb czy ta plyte wogole mozna gdzies kupic w PL w sklepie ?? Moze warto byloby zajac sie handlowaniem tymi plytami na allegro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnei gdzie je mozna kupic. W pcprojekt nie maja a w sklep.tweak.pl pisze ze sa ale na gg gadalem z goscie ze sklepu i powiedzial ze nie wie czy sa :blink: bo jutro jest dostawa czy cos. Ale nawet tam jest dosc drogo bo 444 zl. Na allegro ktos by mogl zaczac to sprzedawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym ze jak jak mowil znajmoy to DFI praktycznie nia ma dystrybutora w Polsce, bez przerw sie te firmy zmieniaja dlatego wiele sklepów wogóle nie ma produktów tej firmy do sa problemy z serwisem jakby co, no coz zyjemy w dziwnym kraju ...,

 

Z allegro to raczej mala szanse, ceny tych plyt np w de sa niewiele nizsze niz te jekie byly w polsce wiec zarobek na tym praktycznie zaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnei gdzie je mozna kupic. W pcprojekt nie maja a w sklep.tweak.pl pisze ze sa ale na gg gadalem z goscie ze sklepu i powiedzial ze nie wie czy sa :blink: bo jutro jest dostawa czy cos. Ale nawet tam jest dosc drogo bo 444 zl. Na allegro ktos by mogl zaczac to sprzedawac.

1216113[/snapback]

tu mają dfi

ja u nich brałem i bezproblemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialem spytac o chlodzenie: czy da sie na tej plycie zamontowac zalmana 7000AAlcu. mam takiego kupionego w wersji oem - z zapinka pod socketA (dwie blaszki + 4 otwory w plycie). na stronie zalmana pisza, ze bez problemu ale z rysunkow wynika, ze jest tam jakies inne zapiecie (na 2 otwory i duza plytka pod mobo). wiec konkretnie: czy sa tam 4 otwory? i jesli nie to czy ktos slyszal moze o mozliwosci kupna samej zapinki pod s754?>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialem spytac o chlodzenie: czy da sie na tej plycie zamontowac zalmana 7000AAlcu. mam takiego kupionego w wersji oem - z zapinka pod socketA (dwie blaszki + 4 otwory w plycie). na stronie zalmana pisza, ze bez problemu ale z rysunkow wynika, ze jest tam jakies inne zapiecie (na 2 otwory i duza plytka pod mobo). wiec konkretnie: czy sa tam 4 otwory? i jesli nie to czy ktos slyszal moze o mozliwosci kupna samej zapinki pod s754?>

1239410[/snapback]

nie ma 4 otworów ... są 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Czy wy tez w biosie macie mnoznik odblokowany rowniez w gory?? ja mam do chyba x20.

1239879[/snapback]

w biosie tak... a czemu nie? Przecież to proc nie pozwala zwiększyć mnożnika. A może kiedyś wyjdzie A64 z mnożnikiem x20 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś się pytał o BIOS, podobno najlepsze są od Samuraji Jack,beta oczywiście...nie wiem czy ktoś dawał już linka, ale dam na wszelki wypadek:

 

http://www.ocforums.com/showthread.php?t=328318

 

i http://www.ocforums.com/showthread.php?t=336683

 

cały post o biosach do DFI LP UT nF3,do wyboru do koloru

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ta plyte za 351 zl ;) dostalem ja w hurtowni NTT czekalem okolo 2ch tygodni, jestem bardzo zadowolony ;)

 

Tylko powie mi ktos dlaczego po ustawieniu Thermal throtting na disbaled plyta nie wstaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie moze ktos czy w biosie DFI Official 9/14 jest zmian napiecia procesora powyzej 1.55?? Prosze o odp.

PS. Jaki macie radiator na chipsecie bo w tescie na amd guide jest taki czarny a ja mam srebrny chyba klawszy.

Edytowane przez myszek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...