Skocz do zawartości
zieluch22

DFI LANParty UT nF3 250Gb

Rekomendowane odpowiedzi

sorry zaz ot ale dem za ile sprzedales swoja plyte i proca??

1429853[/snapback]

Zaszyfruje wiadomosc sensei :-P

Przeliczając to na złoto, to wyjdzie jakies ...3 i pol sztabki :) :) :lol:

 

PS. Mam nadzieje ze Twoja babeczka nei jest lamaczem szyfru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno zakupiłem sobie dfi lanparty ut nf3 przedtem miałem socet a i gigabyte ga-7va i na tym gigabyte mój dysk seagate 60GB w pcmark 2002 miał w hdd score około 930 pkt.a ten sam dysk na dfi ma tylko 540pkt.Jaka to może być przyczyna trzeba coś w biosie ustawić ??ale co?? może dysk pracuje w pio zamiast udma ale jak to ustawić???POMOCY! w ewereście pisze że najszybszy obsługiwany transfer to udma 5 (ata 100)a niżej pisze aktualny transfer udma 2 (ata 33)czyli mam teraz ata 33?? jak ustawić na ata 100 gdzie to jest w biosie???

Edytowane przez dacjano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nie mam jeszcze samsunga bedzie pod konieć miecha.

1431324[/snapback]

Sprawdz w windowsie w manadzerze urzadzen, moze tam musisz zmienic, a bios i tak pewnie ma ustawienia Auto czyli stosuje domyslne ustawienia danego urzadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno zakupiłem sobie dfi lanparty ut nf3 przedtem miałem socet a i gigabyte ga-7va i na tym gigabyte mój dysk seagate 60GB w pcmark 2002 miał w hdd score około 930 pkt.a ten sam dysk na dfi ma tylko 540pkt.Jaka to może być przyczyna trzeba coś w biosie ustawić ??ale co?? może dysk pracuje w pio zamiast udma ale jak to ustawić???POMOCY! w ewereście pisze że najszybszy obsługiwany transfer to udma 5 (ata 100)a niżej pisze aktualny transfer udma 2 (ata 33)czyli mam teraz ata 33?? jak ustawić na ata 100 gdzie to jest w biosie???

1431199[/snapback]

nic w biosie :) posluchaj :) wejdz na takie cos w menadzerze urzadzen >>

Kontrolery IDE ATA/ATAPI

i dajel wez wlasciwosci NVIDIA NFROCE 3 250 ATA CONTROLLER :)

tam dalej wez PRIMARY CHANNEL i zaznacz LET BIOS TRANSFER mode lub zmien na jaki tam chcesz :)

Mode ci sie przestawil :) ja tak mialem na starym biosie jak komp sie zwiesil przez pordkecenie to automatycznie mi sie transfer zmienial :) tearz juz jest ok :)

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze mały problem mianowicie z resetem jak go wcisne to niby komp sie resetuje ale pojawia sie czarny ekran i sie nie uruchamia na nowo co to może być???mam wszystko dobrze chyba podłaczone bo działeć działa tylko sie już na nowo nie uruchamia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze mały problem mianowicie z resetem jak go wcisne to niby komp sie resetuje ale pojawia sie czarny ekran i sie nie uruchamia na nowo co to może być???mam wszystko dobrze chyba podłaczone bo działeć działa tylko sie już na nowo nie uruchamia.

1431546[/snapback]

 

DFI tak ma :) tez tak mam jak i reszta :)

ciesze sie ze pomogłem Ci

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jest letka masakra

Płytka to Dfi :D

procek : antek 64 2800+ caagc 0444dpmw

ram Geil pc3200u

radek 9600

szeryf 420 df

barakuda 40 GB 7200rpm

spawaczka dvd i cd liteona

+win xp pro sp2

+stery cała paczka z nvidia.com

i teraz bug na maxa:

 

liczenie superpi i jakieś 3dsmarki łyka jak świeże bułki a wywala sie w momencie wypalania płytek cd/dvd; no i wywala błąd machine_check_exception, który jest z lekka masakryczny-bo sugeruje że jakiś sprzęt sie wysypał..

WTF? co z nim zrobić teraz, podnieść napięcie na procku a może jakieś fantastyczne ustawienie w bosie pomoże?

reinstalka?

 

i jeszcze pytanie jak zmienić komunikacje z 1T na 2T w biosie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

command per colck - disable=2T , enable=1T . jezeli nie masz tej opcji to znaczy ze procek jej nie obsluguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

command per colck - disable=2T , enable=1T . jezeli nie masz tej opcji to znaczy ze procek jej nie obsluguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx robot już przestawiłem i mu sie poprawiło.

Macałem :D też nforca i radiator jest z letka gorący. czy macie podobnie?

Edytowane przez dzemik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie raz sparzylem tym radiatorem <_< skubany sie ostro grzeje :D jak chcesz przetestowac to 10-20 min prime albo jakas gierka i odrazu go dotykaj. wrazenia gwarantowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie przestalem bawic ta plytka :D i tak proc wiecej nie moze. czekam na zmine platformy na 939 i pcie w czerwcu :D

1437207[/snapback]

Onizaj mnoznik laduj extremelna htt :P...

 

Zawsze cos :P.

 

A tak wogoel temat sie rozrusza jak zafunduje sobie tez taka plyte :P:P:P:P

 

Ale nie skonczylem bojow z NF7 :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

do tej plyty nie ma nawet dobrych modifikowanych biosow pod konkretne pamieci biosow - nic sie nie dzieje - ogolnie troche lipa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...