Skocz do zawartości
zieluch22

DFI LANParty UT nF3 250Gb

Rekomendowane odpowiedzi

W polsce to chyba jeszcze długo poczekasz na ta mobo. Widziałem w niemczech najtaniej za jakies 114 euro. Jak masz kogoś znajomego po tamtej stronie Odry to spoko ściągniesz. Albo ze stanów ale tam akurat nie znam cen. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce to chyba jeszcze długo poczekasz na ta mobo. Widziałem w niemczech najtaniej za jakies 114 euro. Jak masz kogoś znajomego po tamtej stronie Odry to spoko ściągniesz. Albo ze stanów ale tam akurat nie znam cen. Pozdro

Jest jeszcze jeden szkopół - tej mobo nie ma na półkach ani w USA ani w Niemczech :/

Są wykupowane zanim przyjdzie dostawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, panowie, wiem z pewnego zrodla ze, ta plyta bedzie do kupienia w polsce w przyszlym tygodniu, za, uwaga: 449,00 pln !!!!  

jak ladnie poprosicie to powiem gdzie.

tak tak

za 449 ... a świstak siedzi ...

Chyba że bez Vatu i marży( albo bez gwary - spad z Tira)

Mów gdzie bo jak z gwarą to biore 2 szt od ręki (dla kumpla i dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policzmy 449 + 22 % = 547 zł no moze cos w tym stylu

zobaczymy pozyjemy =

moze ujrzymy jak sobie nowe okularki sprawimy i uwidzimy a wedy ......

 

 

W kazdym badz razie jak jutro bedzie dostawa = a ma byc jak muwia wszystkie znaki na niebie i słancu - to w granicach 120 euro sztuka

 

 

Niemiec = procki własnie staniały i niewiem jak długo ta cena sie utrzyma = wszystko zalerzy od dolara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]a to dfi to jest naprawde takie super czy sadzicie ze musi byc dobre bo model na socketA byl swietny?

 

a jeszcze to htt 433 zeby bylo synchro to wymagaloby pamieci 866?

Byś poczytał na zachodnich forach to też byś wiedział dlaczego jest cenione ...

Asynchro - znasz jakieś pamięci zdolne pomknąć >700 ?? (a co dopiero 866) ... W A64 jest troche inaczej niż w Socket A z tą synchronicznośćią ...

Rapra może wytłumaczyć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie tylko grzecznie pytam, topica nie zakladam specjalnie po to. a interesuje mnie to tak srednie bo i tak narazie mnie na takie cuda nie stac i tak. a co do pamieci to ostatnio cos czytalem chyba ze ocz testowalo i mieli stabilne 766, ale moge sie mylic bo tez specjalnie mnie to nie interesowalo ze wzgledu wlasnie na cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Logan"]tez sie tylko grzecznie pytam, topica nie zakladam specjalnie po to. a interesuje mnie to tak srednie bo i tak narazie mnie na takie cuda nie stac i tak. a co do pamieci to ostatnio cos czytalem chyba ze ocz testowalo i mieli stabilne 766, ale moge sie mylic bo tez specjalnie mnie to nie interesowalo ze wzgledu wlasnie na cene.

Chyba 800- i chyba DDR2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena jest raczej bardzo nieprawdopodobna...

w Stanach plyta jest sprzedawana dokladnie po sugerowanej cenie detalicznej - $129.99, czyli lekka liczac 455 PLN... a gdyby w Polsce sprzedawana ja po nizszej cenie niz za woda, to bylby to chyba pierwszy taki przypadek, biorac pod wwage sprzet komputerowy.

 

EDIT: sprawdzilem przed chwilka i w Europie plyta ta sprzedawana jest po minimum €112, zatem tez nie mniej niz 480 PLN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

449 z vatem i marza, bez vatu 368,30, ale wlasnie sie dowiedzialem jak to jest ze slownoscia dfi odnosnie terminow dostaw, no ale ja mam nadzieje ze jednak beda w przyszlym tygodniu.

ile bedziesz ich mial i gdzie oblukac mozna twoja stronke??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

449 z vatem i marza, bez vatu 368,30, ale wlasnie sie dowiedzialem jak to jest ze slownoscia dfi odnosnie terminow dostaw, no ale ja mam nadzieje ze jednak beda w przyszlym tygodniu.

A ten dalej tajemniczy ... 8)

Pewnie będą 28.09 ?? :lol:

 

 

No to co Yeti łapiemy dwie ???????

 

Tylko ta cena mnie zastanawia, taniej niz w stanach i europie ????

 

Czy to napewno ta cena ????? do tej Płyty ????????

 

Pochwal sie gdzie one beda. I kiedy, jestesmy bardzo ciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm, mam: DFI LP+BH5+XP-M, jestem cholernie zadowolony z LP Ultra B więc też chętnie się dowiem czegoś więcej na temat tej mobo i chętnie ją w przyszłości połknę :) zwłaszcza w takiej cenie :lol:

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2198&p=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź coś na nForce3 250 może Epox?? ew. Abit KV8-MAX3 na k8t800,ale ja bym sie bardziej skusił na DFI :) może wychaczysz ją w jakimś zagranicznym sklepie lub na e-bay,spróbuj a nie pożałujesz...

wrocmy do zadanego pytania.

co za bzdurna podpowiedz z tm abitem MAX3 - przeciez on nie ma blokady czestotliwosci PCI! A to oznacza, ze nici z podkrecania. jesli juz to abit KV8Pro rev. 1.1 (rev. 1.0 jest do bani).

Rowniez polecam NF3-250Gb- np EPoX 8KDA3J, MSI K8N Neo Platinum. Juz w ktoryms watku wypowiadalem sie na ich temat - EPoX ma wielkie klopoty z podaniem zadanego przez uzytkownika napiecia na procek, MSI jest bardzo nierowna egzemplarz do egzemplarza. Ogolnie kazdy model ma jakas wade. Oby DFI ich nie miala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla lubiących extreme OC

http://www.xtremesystems.org/forums/attach...achmentid=16969

HTT (czyli takie fsb na A64) 433MHz ...

No moze to i ladnie wyglada na obrazku ale nie ma zadnego znaczenia praktycznego. Ja moge sobie zrobic ze bedzie mi wyswietlalo ze mam 500, ale co z tego? Dla HTT liczy sie koncowa czestotliwosc zalezna od czestotliwosci wyjsciowej i mnoznika szyny. Nie sadze by gosc wyszedl poza mnoznik 3 co daje koncowo 1300MHz, a najpewniej dal 2,5x433. HTT nie lubi wysokich czestotliwosci. Poza 1100MHz juz jest coraz gorzej. Dobry przyklad to nF3 150 z 8 bitwym 600MHz HTT i K8T800 z 16 bitowym 800MHz HTT. Roznica powinna byc kolosalna, a jest mala...

 

Poza tym jedyne znaczenie tego obrazka by bylo, jakby mial sync z pamieciami. Wysoko taktowane HTT niewiele daje w koncowej wydajnosci - roznica miedzy 800 i 1000MHz HTT dla zwyklych Atnkow ta jakies 0,5% z tendencja do roznicy w granicach bledu pomiarowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...