Skocz do zawartości
zieluch22

DFI LANParty UT nF3 250Gb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to wale i nie czekam, bo zawsze będzie coś lepszego. Biore 2800+ i Abita KV8pro. Winchestery to imho dobre proce ale kosztuja 199/255$ za wersję 3000/3200+ więc to trochę za drogo.. A i wcale sie tak nie grzeją!

Poczytajcie ten czeski artykuł to zobaczycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja juz mam :D:D:D

kupilem za tyle ile pisalem, czyli za 449, w przyszlym tygodniu bedzie proc i chlodzenie i zaczynamy :D:D:D

449 Brutto?

Taa - wziął od kogoś na firmę (i dlatego bez VATu)

W sklepach będą droższe niż 450 Brutto

Oficjalna sugerowana cena detaliczna w NTT to 449 Netto

Hurowa sporo niższa ...

A nisan to według mnie typowy przykład szczuja - mam za tyle i zazdrośćcie - nikomu nie załatwie po tyle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja juz mam :D:D:D

kupilem za tyle ile pisalem, czyli za 449, w przyszlym tygodniu bedzie proc i chlodzenie i zaczynamy :D:D:D

449 Brutto?

Taa - wziął od kogoś na firmę (i dlatego bez VATu)

W sklepach będą droższe niż 450 Brutto

Oficjalna sugerowana cena detaliczna w NTT to 449 Netto

Hurowa sporo niższa ...

A nisan to według mnie typowy przykład szczuja - mam za tyle i zazdrośćcie - nikomu nie załatwie po tyle ...

włąsnie, i to jest smutne ze nie nie chce ktos komus innemu taniej załątwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja juz mam :D:D:D

kupilem za tyle ile pisalem, czyli za 449, w przyszlym tygodniu bedzie proc i chlodzenie i zaczynamy :D:D:D

449 Brutto?

Taa - wziął od kogoś na firmę (i dlatego bez VATu)

W sklepach będą droższe niż 450 Brutto

Oficjalna sugerowana cena detaliczna w NTT to 449 Netto

Hurowa sporo niższa ...

A nisan to według mnie typowy przykład szczuja - mam za tyle i zazdrośćcie - nikomu nie załatwie po tyle ...

włąsnie, i to jest smutne ze nie nie chce ktos komus innemu taniej załątwic.

 

 

 

1. tak 449 brutto i niekupowalem na firme, kupowalem detalicznie w ntt, to sa uprzejmi ludzie i mozna sie z nimi dogadac.

2. yotocostam prosze nieobrazaj mnie, ja ciebie nieobrazam.

3. nikomu niezalatwie bo NIEMOGE, wystarczy czasem byc chociarz troche milym, uprzejmym i obrotnym i mozna sobie samemu zalatwic, teraz to nawet niewiem czy je jeszcze maja, wiec zamiast mnie tutaj wyzywac mogles sie probowac sam z nimi dogadac. to ze sa w ntt napisalem juz w srode, wiec wystarczylo sie ich zapytac i byc UPRZEJMYM.

4. wiecej niemam nic do powiedzenia na temat: ceny, dostepnosci i tego typu spraw, jak bede mial nastepnym razem jakies info to go tutaj nieumieszcze bo widze jak sie to konczy.

 

TYLE UWARZAM SPRAWE ZA ZAKONCZONA.

4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moze zacznijmy pisac cos na temat:

narazie moge oceniac tylko jej wyglad :( bo proc, ram i chlodzenie bedzie dopiero w poniedzialek, no ale wyglada ladnie :) szkoda tylko ze nie dali kabelka do irdy bo wyjscie na plycie jest, no i system EZ on/touch zapowiada sie bAAArdzo sympatycznie, niewiem czy bylo to juz na poprzednich DFI ja to widze pierwszy raz, otoz: sa to dwa przyciski bezposrednio na plycie: reset i power !! HA juz nie trzeba zwierac srubokretem jak sie niema obudowy.

jakby ktos mial jakies pytania to chetnie odpisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. tak 449 brutto i niekupowalem na firme, kupowalem detalicznie w ntt, to sa uprzejmi ludzie i mozna sie z nimi dogadac.

..

Dziwne że tylko tobie taką cenę podali - a kupiłeś chyba w piątek (jak od czwartku tych płyt nie mieli ... N.C.

 

2. yotocostam prosze nieobrazaj mnie, ja ciebie nieobrazam..

to do mnie ?? Leniwcu jeden - kopiuj nicka jak masz skleroze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nissan - puściłes PLOTE ...

to ty pierwszy przekreciles moja ksywe

 

Dziwne że tylko tobie taką cenę podali

no widzisz co mozna zdzialac uprzejmoscia ?

 

kupiłeś chyba w piątek (jak od czwartku tych płyt nie mieli ... N.C.

no jakis ty spostrzegawczy, naprawde zadziwiasz mnie.

 

Ja podałem pierwszy ze sa w ntt

no chlopie jestes dla mnie bogiem, piszesz to juz czwarty raz, otoz wyjasnie ci: zeby sie dowiedziec kto je w polsce bedzie mial wystarczylo wpisac w przegladarke adres strony DFI i sprawdzic kto jest ich dystrybutorem w polsce, HA!, niewpadlbys na to co?

 

a tak wogole to O CO WAM CHODZI ?? to jest topic o plycie a nie o obrazaniu sie i wywyzszaniu nad innymi, to ze, sie zarejestrowaliscie na forum wczesniej niz ja nie daje wam prawa do obrazania mnie, ciekawe czy pan "yotomeczek", tak zaciekle mnie atakujacy od samego poczatku bylby takim chojrakiem w realu, zazdroscisz mi ze sobie potrafilem cos zalatwic a ty na to niewpadles? a jakbys sie niedomyslil to ze przekrecilem twoj nick to byl wyraz mojego braku szacunku do ciebie, wiecej niebede z toba dyskutowal bo to jest tylko bezsensowne marnowanie mojego czasu.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to O CO WAM CHODZI ?? to jest topic o plycie a nie o obrazaniu sie i wywyzszaniu nad innymi, to ze, sie zarejestrowaliscie na forum wczesniej niz ja nie daje wam prawa do obrazania mnie, ciekawe czy pan "yotomeczek", tak zaciekle mnie atakujacy od samego poczatku bylby takim chojrakiem w realu, zazdroscisz mi ze sobie potrafilem cos zalatwic a ty na to niewpadles? a jakbys sie niedomyslil to ze przekrecilem twoj nick to byl wyraz mojego braku szacunku do ciebie, wiecej niebede z toba dyskutowal bo to jest tylko bezsensowne marnowanie mojego czasu.

pozdrawiam.

Ja ciebie też wale ... jak dla mnie jesteś jeszcze jednym szczeniakiem-cwaniakiem

Nie ma cie za co szanować (merytorycznie nic nie wniosłeś na forum i dla mnie jesteś lamą) ...

A jak byś ruszał makówą to byś wiedział za co cie atakuje

Większość ludzi na forum siobie pomaga .. a ty co ?? piszesz bzdury i przechwałki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeti jak zwykle masz racje, niebede konentowac bo nie otym jest topic

 

- w czwartek w ntt płyt niebyło na stanie

- dziwne ze sprzedali za 449 brutto = z tego co ich znam to jak ktos poprosi daja jakis upust ale nia az taki - niesprzedaja inwidualnym klijenta po cenie hurtowej no i bede sie musiał poskarzyc na taka sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest już płyta DFI LanParty nF3 Ultra-Dpod socket 939.Reklama jest już na ntt, a zdjęcia na zachodnich forach.Ponoć niesamowita rewelka.NTT też ma ja sprzedawać ale jeszcze nie ma tych płyt w Polsce.[/b]

A ona będzie miała AGP ?? Bo coś mnie się obiło że ino PCI-E ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ta płyta już jest(tyle że nie w Polsce) na nF3 250 Ultra(socket 939) ,czyli AGPx8.Yotomeczek powinieneś zrobić temu 1 co cię co cię wqrfił hiszpański kołnierz z tej płyty co niby kupił za 449 zeta.Jestem dla niego BOGIEM(znów jestem pierwszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ale to nie jest wersja produkcyjna- nawet nie jest przedprodukcyjna- to jest tylko pokazówka" jak czytamy w komentarzach- DFI musiało coś pokazać na 939 prrzed 1 czerwca i pokazało ale do produkcji tych płyt jeszcze daleko :) no może nie daleko, ale w każdym razie trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...