Skocz do zawartości
zieluch22

DFI LANParty UT nF3 250Gb

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz jakaś wypasiona grafa i pojechali po 30 kilo smakuf 2K1 ;-)

a propos wiecej jak 2,5GHz nie leci??

Hehe - na razie 18250 na GF4 Ti 4400 http://service.futuremark.com/compare?2k1=8163672

 

Na razie to jest chyba najszybsze ustawienie (wysoka przepustowość ram) - za bardzo go na razie nie katowałem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo sie zastanawiałem nad zakupem tej płyty, ale wywnioskowałem ze jednak bardziej warto sie przesiasc na 939. Za krotki okres czasu pojawia sie płyty DFI na Nforce 4 na Socket 939 [z AGP a nie z PCI-E]. Zreszta Amd powoli wprowadza procki z 939 o symbolach 3000, 3200, 3400. Wiec warto czekac. A i cena za A64 3000 powinna oscylowac w granicach 800-900zł. Bedzie wiekszy wybor a nie jak teraz tylko 3500 [1700zł] i 3800 sa do wyboru;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych wiem gdzie dostac KV8 Pro-3rd Eye, info na GG 588517 bo banana dostane

Jak na razie to widziałem "tylko" w większości sklepów internetowych i w kilku u mnie w mieście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosio dla panow od extremalnego chlodzenia....

Wiem ze OT, ale moze sie przydac :http://www.burn-it.dk/index.php?page=forum...amp;post_nr=375

Ale egg 8O

Hmm, ciekawe czy jakby zdjac na stale ta blaszke zebezpieczajaca to spadlaby bardzo temperatura/wzroslyby mozliwosci oc ...

yotom ? :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo sie zastanawiałem nad zakupem tej płyty, ale wywnioskowałem ze jednak bardziej warto sie przesiasc na 939. Za krotki okres czasu pojawia sie płyty DFI na Nforce 4 na Socket 939 [z AGP a nie z PCI-E]. Zreszta Amd powoli wprowadza procki z 939 o symbolach 3000, 3200, 3400. Wiec warto czekac. A i cena za A64 3000 powinna oscylowac w granicach 800-900zł. Bedzie wiekszy wybor a nie jak teraz tylko 3500 [1700zł] i 3800 sa do wyboru;)

Jakbyś czytał w moich myślach :D Nadal mnie nurtuje jednak to pier... AGP. Zamierzam kupic teraz nową grafę, ale cokolwiek zrobię i tak wcześniej czy później będzie trzeba ją wymienić na PCI-E. Niby można teraz sprzedać co się ma i kupić jakiegos shit'a, ale co to za radocha jak nie będzie mozna "pociupać" sensownie w jakieś gierasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosio dla panow od extremalnego chlodzenia....

Wiem ze OT, ale moze sie przydac :http://www.burn-it.dk/index.php?page=forum...amp;post_nr=375

Ale egg 8O

Hmm, ciekawe czy jakby zdjac na stale ta blaszke zebezpieczajaca to spadlaby bardzo temperatura/wzroslyby mozliwosci oc ...

yotom ? :lol: :wink:

Nie podpuszczajcie mnie -nie zrobię tego dopóki proc ma gwarancję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze kompletne zero roznicy. czyli proc moglby biegac na htt powiedzmy 400-500 a pamieci na 200 czy inaczej i nie wplynie to na ogolna roznice. dobrze rozumuje?? moze dodasz testy z jakiegos pcmarka lub innego 3d marka, bo jak sie bawilem durexem, antkiem i bartkiem na 2400mhz to roznicy tez nie bylo widac a cache jednak troche daje.

 

zmniejsz szerokosc obrazkow do max 650, bo Cie punktami nagrodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze kompletne zero roznicy. czyli proc moglby biegac na htt powiedzmy 400-500 a pamieci na 200 czy inaczej i nie wplynie to na ogolna roznice. dobrze rozumuje?? moze dodasz testy z jakiegos pcmarka lub innego 3d marka, bo jak sie bawilem durexem, antkiem i bartkiem na 2400mhz to roznicy tez nie bylo widac a cache jednak troche daje.

 

zmniejsz szerokosc obrazkow do max 650, bo Cie punktami nagrodza.

przy takim samym ustawieniu pamięci i częstotliwości proca "asynchroniczność" HTT i pamięci nie wprowadza różnicy w wydajności ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...