Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

3dm05:

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=60348

 

3dm03:

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3195045

 

Specyfikacja:

 

CPU: 12X200fsb

GPU: 418/600[1200]Mhz

Troche slaby ten wynik w 3dmarku03, albo mi sie wydaje :)

 

A co do samej karty to widze ze kreci sie super :) chlodzenie stock?

Juz sie nie moge doczekac mojego 6800 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny, bylbym wdzieczny na maxa zebys zmierzyl odleglosc zaznaczona na zdjeciu.

 

A400GT

 

do tego czy moglbys zmierzyc wysokosc tego chlodzenia?

 

chcialbym sprawdzic czy dalbym rade wpiac go w agp, mam zalmana na polnocnym mostku, i chcialbym wiedziec czy karta sie zmiesci. z gory dzieki za pomoc.

 

zobacz, tak u mnie wyglada r9500...

 

http://www.mess.neostrada.pl/chief7.jpg

 

chyba potrzebuje karte z chlodzeniem na jeden slot, taka jak np:

 

MSI NX6800GT-TD256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny, bylbym wdzieczny na maxa zebys zmierzyl odleglosc zaznaczona na zdjeciu.

 

A400GT

 

do tego czy moglbys zmierzyc wysokosc tego chlodzenia?

 

chcialbym sprawdzic czy dalbym rade wpiac go w agp, mam zalmana na polnocnym mostku, i chcialbym wiedziec czy karta sie zmiesci. z gory dzieki za pomoc.

 

zobacz, tak u mnie wyglada r9500...

 

http://www.mess.neostrada.pl/chief7.jpg

 

chyba potrzebuje karte z chlodzeniem na jeden slot, taka jak np:

 

MSI NX6800GT-TD256

DŁ na jakies 18cm [zazn kawałek] a wysokosc na 4.5cm. Wez tego zalman zdejmij a kup jakis płaski:) tak jak ja mam. Bo z tego ci widze to sie nie zmiesci:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie, ale ten zalman jest troche na amen przyklejony  :D  

nie wiem jak go zdjac szczerze mowiac...

 

zastanawia mnie glosnosc tego wiatraka w MSI...

30dB to sporo, nie mowiac juz o 39dB 8O

Pamietaj, nigdy nic na stałe nie przyklejaj. A wentyl na WinFascie jest cichy. cichszy od asusowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Lepiej bys przetlumaczyl caly opis jak odblokowac potoki :)

Ok,no problem,ale to jutro (a technicznie,to dzisiaj),bo na razie znikam do wyrka. (zedytuję ten post'cik,gdy przetłumaczę)

zrób podobnie jak jest na stronce w html ze zdjeciami i mi to wszystko przeslesz, ja wgram na serverek i bedzie :) albo sie wkleji do pierwszej wypowiedzi w tym topicu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tłumaczenie artykułu o modowaniu 6800 (umieszczonego TU) ukończone (gdyby były jakieś uwagi/zastrzeżenia, to dajcie mi znać). Jest to dokument Word'a, a można sobie go zgrać z TEGO miejsca. Miłego czytania :)

 

UPDATE

Jeśli ktoś miał jakieś problemy ze zgraniem tego pliku, to informuję, że teraz już syćko naprawione i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tłumaczenie artykułu o modowaniu 6800 (umieszczonego TU) ukończone (gdyby były jakieś uwagi/zastrzeżenia, to dajcie mi znać). Jest to dokument Word'a, a można sobie go zgrać z TEGO miejsca. Miłego czytania :)

 

UPDATE

Jeśli ktoś miał jakieś problemy ze zgraniem tego pliku, to informuję, że teraz już syćko naprawione i działa :)

Juz sobie druknolem, bedzie co czytac wieczorem, dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe - ja mam gaiwarda który był z 1 serii i tak samo mam chłodzenie z Ultry gainwarda i jest baardzo zadowolony i czekam z niecierpliwością na poniedziałek żęby spr czy zadziała na nim nowa riva tuner 15,2 :D

jak mi nie bedzie dzialal nowy rt to wezme lutownice w rączki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam lamerskie pytanie. Które chłodzenie jest skuteczniejsze : cooler winfasta 6800GT, cooler gainwarda 6800GT, cooler MSI 6800GT czy zalman ZM80D-HP + dodatkowy went? i jaka jest roznica ( mniej wiecej ) miedzy chlodzeniem zalmana, a chlodzeniem na tych kartach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna - mam problem :/

 

A mianowicie na sprzęcie który jest podany w podpisie w 3Dmarku05 mam zabójczy wynik 831 marków :/

 

Prosze was o pomoc - stery zainstalowane to 61,77 :)

 

HELP :evil:

za wolny proc, albo zapchany dysk ( najprawdopodobniej jedno i drugie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Micro,że problem dalej nie rozwiązany :( A próbowałeś tego Driver Cleaner'ka i instalację od nowa? Ewentualnie jeszcze przeinstaluj DX'a. A tak się spytam,czy gdy robiłeś reinstalkę systemu, instalowałeś wszystko w tzw. magicznej kolejności? Mam tu na myśli: DX9.0c, stery do nForce'a 2, stery do grafy, wszystko inne... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Mam pytanie czy z racji obnizek cen slabszej wersji ASUS V9999GT 128 mb ok. 1460 zl nie stracily racji bytu zwykle 6800 bo sa tylko troche tansze po obnizce no i tylko 12 potokow w stosunku do GT asusa i jego 16 potokami i troche zanizona pamiecia? .Pozatym jest w testach zaleznie od wykonywanego wolniejszy od "pelnego" od 7% do 10-15 % wiec chyba warto? prosze o rade :-) pozdrawiam z paryza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Mam pytanie czy z racji obnizek cen slabszej wersji ASUS V9999GT 128 mb ok. 1460 zl nie stracily racji bytu zwykle 6800 bo sa tylko troche tansze po obnizce no i tylko 12 potokow w stosunku do GT asusa i jego 16 potokami i troche zanizona pamiecia? .Pozatym jest w testach zaleznie od wykonywanego wolniejszy od "pelnego" od 7% do 10-15 % wiec chyba warto? prosze o rade :-) pozdrawiam z paryza

raczej watpie aby stanialy, na zachodzie jest to roznica 20-30euro, a za 1300zł znajdziesz 6800, z reszta w poniedzialek ma byc nowy Raiva Tuner i ma potrafic odblokowac potoki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...