Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjasnie wszytko. Element faktycznie jakby odpadal sam, ale glowy nie dam. Na moje oko to byl jakis zimny lut. Bo na padach (jezeli tak to sie nazywa) sa slady po tych nozkach, ale nie wygladaja na urwane tylko tak jakby wlasnie odpadlo to co sie trzymalo. Teraz kolejna sprawa to to, ze w tym malenstwie ulamalem podczas prostowania jedna nozke. Jest tylko taka drobna koncoweczka :( . Jutro postaram sie dowiedziec czy mozna kupic takie cosik, i czy mi to ewentualnie zlutuja.

 

W kazdym badz razie katowalem karte paroma gierkami i nic, zadnej wysypki. Co prawda wgralem oryginalny bios i ustawienia tatkowania domyslne.

 

Wielkie dzieki za wasza pomoc.

1253671[/snapback]

jak urwałeś nóżke to już go możesz na śmietnik wywalic.musisz dostac nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobilem stres testa w cs to mialem 60 fps :P ale tak to jest juz na ecs, bo niestety moje kochane dfi padlo :(, ale wyniki beda dopiero jak to wroci do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no robic testy w cs:source, myk myk, demka macie kilka postow wyzej  :D

1253993[/snapback]

Ja zrobie jutro.. yy.. znaczy dzisiaj.. tylko u mnie jest lipton:/ Mój monitor ma problemy z 1600x1200 ;) maks to 1280x1024 hehehehe.. ale zrobie w 1024 i tych.. a co mi tam:D

 

 

AGP Size ile macie w biosie ustawione?

Tak pytam bo nie wiem;) ja mam 64MB.. Ustawic wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to moze ja nie bede nowy i odkrywczy ale pochwale sie wynikiem :D Winfast 6800GT @ 420/1180, 1253991[/snapback]

The project id is not valid - it is possible that this project has not been published. Please check the URL.

ryba zaznacz "published" wtedy zobaczę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=546851 sorka podkrecilem jeszcze pamieci z 1180 na 1240 i wynik od razu leprzy o 300 pkt :D

System nie przeinstalowany, wczesniej byl radek 9100 i savage 4, ten ecs jest 3 plyta glowna wiec slabo bo wynik ograniczony przez system, proca i fsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, wczesniej mialem radka 9500@pro, i o ile pamietam 3dmark2005 ktory wlasnie wyszedl nie chcial sie odpalic, bo mialem tylko 64MB... zmienilem aperture size na 128 i poszlo :D. jak dasz wiecej niz masz na karcie, to chyba system bedzie przydzielal dla karty dodatkowy ram ze slotow... na to wychodzi po tym doswiadczeniu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Leadtek winfast a400 GT na AGP Wyswietlanie tekstur "

 

W grach (DOOM 3,Prince of persia,Half life 2) jak zblizam sie do sciany to widze hamskie pixele tak jak w pierwszej czesci DOOMa. Anty aliasing niedziala tak jak powinien ciagle sa widzoczne zalamania najdziwniejsze jest to ze postacie i woda wygladaja genialnie tylko te sciany i podloga niewiem co z tym zrobic probowalem roznych profili i ustawien zarowno w samej grze jak i w ustawieniach NVidia instalowalem rozne sterowniki i rozne directx'y (b,c) przeinstalowalem system kilka razy zaktualizowalem bios na plycie glownej zainstalowalem najnowsze sterowniki do chipsetu plyty glownej od czterech dni nic nierobie tylko siedze przed tym problemem karte kupilem w sklepie internetowym wiec niezabardzo moge pojsc i ja wymienic a na servicowanie to mozna czekac i z miesiac, gry dzialaja plynnie ale jakby brakowalo jakiegos filtra, jak wlaczam i wylaczam bump mapping to widac lekka roznice ale ciagle niema rozmywania i chropowatosci. Dlaczego ?? zapomnialem jeszcze dodac ze na dloniach postaci w doomie widac jakies dziwne czarne przebarwienia. Co jest grane

 

(Zasilanie do karty podlaczone siedze na swiezym systemie bez sterownikow czekam na jakas rade)

 

(Na roznych forach mozna znalezc problemy z Anty aliasingiem w tej karcie i z przycinaniem ale cos takiego?!

byc moze chodzi tu o jakas blachostke doradzcie cos.)

 

Intel 2.4 HT

plyta abit IC7-G

Zasilacz 400w

2x512 kingston 400mhz

win XP SP1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógłbym, ale ja mam własnie takiego GT i nie mam takiego problemu.. Chcesz na dowód ci moge screeny pokazać:) nie no żart.

Nie wiem. zero pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem wczoraj karte na innymn sprzecie tesame problemy, w NFSu 2 na max detalach gra wyglada paskudnie,gorzej niz na mojej starej karcie nic niekumam karta graficzna to takie urzadzenie (przynajmniej tak mi sie wydawalo)ktore albo dziala dobrze albo niedziala wcale. Sprawdze ja dzisiaj na jeszcze innym sprzecie a potem ide ja servisowac .

 

Bywajce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mni nfsu2 wyglada tak jak opisujesz tylko przy pierwszym starcie  :blink:

1256206[/snapback]

u mnie tez:) dzisiaj wieczorem testy z twojego demka w hl2:) Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde.. a jak konsole otworzyc???? heh.. ale lamka ze mnie XD

w Menu nie chce sie otworzyc:/

Czy ja musze sie gdzies z grą jakąś połączyć? czy jak:/ heh.. nie kumam. i czy HL2 czy CS source:/ zero kumy.. z tego demka wynika że CS source.. jednak ani tu ani tam nie moge tyldą otworzyc console:/ HELP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A MOZE OPUBLIKUJESZ WRESZCIE TEN WYNIK ?? KLIKNIJ "PUBLISHED" BO TAK TO WIDZIMY PIEKNE ROZOWE OKNO Z NAPISEM ZE MOZEMY SIE POCALOWAC :)

1257300[/snapback]

właśnie - ja też chcę zobaczyć czym tak się chwalisz :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...