Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

pogrzebałem i znalazłem:

NiBiTor-em Ver. 1.9 zmieniłem Vcore na 1,5Vol. (choć zasilanie ma 1,4 real)

i z Gigabytea 128MBDH 6800 325/700 12/5@16/6 udało sie wycisnąc stabilnie 435/800

Pamięci pracują takze na 900MHz. ale w wydajności nie ma już takiego zysku(pewnie niedowoltowane no i tylko 2,86 nano Hynix)

-3DM2k1- 24178 pkt.

-3DM2k3-12137 pkt.

-3DM2K5-4469 pkt.

w ostatnim 3demarku widać brak 128MB ramu no ale coż pare-set pln. zaoszczędzone

Bios flaschowałem z pod windy Gigabyte dodało programik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

widac ze w doom3 przy nizszych detalach karte ograniczal juz procek...

anyway, wyniki sa imho ok

raczej nie procek tylko przepustowosc ramu......

pozdrawiam.....

przepustowosc ramu mam wieksza niz ddr2 533 z p4 ... wiec jakiej wg ciebie potrzebuje?

 

Filmy przestaly mi sie z jakiegos powodu odtwarzac w allplayerze (wtf?!) i musialem ogladac w winampie ;)

masz racje, cos jest nie tak, mi w all playerze filmy chodzily, ale w bescie juz nie 8O

 

narazie olewam te stery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi podrzucicie jakis biosik do Gainwarda 6800 le

 

i programy do flashoweania

 

 

stabilnie poszedł 3dmark 03 na 390 /790

bez modowania potokow na tym nie dziala

 

wynik mam w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś występuje problem z odtwarzaniem filmów na driverach 66.93? Chodzi mi o takie poziome linie które pojawiają się na ekranie i najdziwniejsze jest to ze występuje to tylko jak monitor jest podpięty pod DVI (mam LCD z D-SUB i DVI ), pod zwykłym wyjściem takie coś nie występuje.

Czy GF 6800 ma jakieś problemy z obsługą DVI?

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Mam juz troche dość tej karty, wczesniej miałem ati i jakoś było ok, teraz mam nvidie i problemy z nią juz mnie przytłaczają.

To raczej nie jest wina mojego egzemplarza, specjalnie do kumpla przytaszczyłem LCD aby to sprawdzić na jego karcie gigabyte 6800 i na DVI u kumpla było to samo.

 

Fotki:

http://img23.exs.cx/my.php?loc=img23&image...=img82931gs.jpg

http://img148.exs.cx/my.php?loc=img148&ima...=img82980un.jpg

http://img148.exs.cx/my.php?loc=img148&ima...=img82993qj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś już wymieniał chłodzenie na ASUSIE V9999GT bo tragicznie denerwuje mnie układ pamięci na płtyce PCB które uniemożliwia założenie radiatorów na karte . Prawdopodobnie wymiana coolera załatwiła by tę sprawe i byłoby można założyć radiatorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie przypadkiem, kiedy można się spodziewać wejścia GF6800GT PCI-E do sklepów??

Też na to czekam. Jakoś w Polsce lipa. W siriusie tylko w cenniku, ale cena zbija z nóg. Coraz barzdiej przestaje mi się podobac to czekanie na "coś mocniejszego" pod PCI-E w rozsądnej cenie ( czyt. do 1500 ). X800XL byłby idealny, ale kiedy w Polsce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś na mój problem pare postów wyżej?

Chodzi mi tylko czy u kogoś występuje podobne zjawisko na monitorze z DVI (rozdzielczość 1280x1024) i ewentualnie jak się tego pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś na mój problem pare postów wyżej?

wszystko w najlepszym porzadku na 71.20 jak i na 66.96(xp64)...

Zainstalowałem drivery 71.20 i w bestplayerze nie mam obrazu ( czarny ekran ). W innych odtwarzaczach obraz jest jednak na DVI występują dalej te linie przez które nie moge oglądać normalnie filmów.

Juz jestem tak zdenerwowany tym problemem ze az sprawdziłem czy to nie jest wina monitora... podpiołem pod DVI starego radeona 9100 i filmy wyglądają idealnie, czyli to nie monitor.

Aktualnie jedynym rozwiązaniem tego problemu na moim gf 6800 jest podpinanie monitora pod stare wyjście D-Sub na którym mam zaś gorszy obraz 2D, chociaz filmy juz działają.

Troche to dziwne ze produkt za taką kase jest tak niedopracowany i sprawia tyle problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupic tego calego geforce'a 6800 tylko teraz mam dylemat ktory - Asus V9999GT 256mb czy Gigabyte GV-N68T256DH. Z tego co widzialem maja identyczne dane, ale w paru sklepach obok ramu Gigabyte'a widzialem dopisek (2 ns). Asus ma chyba 2,5. Niewiem czy to prawda, bo nigdzie nie moglem znalezc dokladnych danych tej karty (lacznie ze strona producenta na ktorej niema prawie nic).

Cenowo karty sa jednakowe.Polecicie mi ktora wybrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupic tego calego geforce'a 6800 tylko teraz mam dylemat ktory - Asus V9999GT 256mb czy Gigabyte GV-N68T256DH. Z tego co widzialem maja identyczne dane, ale w paru sklepach obok ramu Gigabyte'a widzialem dopisek (2 ns). Asus ma chyba 2,5. Niewiem czy to prawda, bo nigdzie nie moglem znalezc dokladnych danych tej karty (lacznie ze strona producenta na ktorej niema prawie nic).  

Cenowo karty sa jednakowe.Polecicie mi ktora wybrac?

mam tego gf gigabyte, i jestem bardzo zadowolony. wyniki masz strone wczesniej. z tego co wiem niektore egzemplarze mialy problemy z temp, ale mi sie trafil fajny model, przed kupnem sprawdz jezeli masz mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jak jest z tym chłodzeniem do asusa v9999gt 128 mb bo widze że chyba nikt się jeszcze nie bawił z tą kartą ( a iczy warto ingerować w chłodzenie na asusie)

Było o tym mówione dosyć dokładnie, nawet w tym wątku, gdybyć poszukał to być wiedział. A jak nie chce ci sie szukać to w wątku o Asusach 9999 też masz posty o chłodzeniu tej karty i wymianie wiatraczka. Jak chodzi o to czy warto ingerować to moim zdaniem warto.

 

tutaj zobacz: http://forum.purepc.pl/about105213.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie przypadkiem, kiedy można się spodziewać wejścia GF6800GT PCI-E do sklepów??

Też na to czekam. Jakoś w Polsce lipa. W siriusie tylko w cenniku, ale cena zbija z nóg. Coraz barzdiej przestaje mi się podobac to czekanie na "coś mocniejszego" pod PCI-E w rozsądnej cenie ( czyt. do 1500 ). X800XL byłby idealny, ale kiedy w Polsce....

a 6800 pcie 256MB? ma ddr3 podoobno... za 1299zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam karte winfast 6800gt  i na prośbe ryby pisze swoje wyniki :

 

Link do HOF 05 : http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=102134

( tu będą aktualne moje wyniki )  

 

link do ORB`a :http://service.futuremark.com/compare?3dm05=415292

to masz wynik ostro ponad przecietny, gratz, ryba napisal to tak jakby to bylo cos normalnego. ja zainstalowalem benchmarki, i po prostu zrobilem testy na najnowszych sterach, bez zamiaru bicia zadnych rekordow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...