Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

Mam pytanie jak 6800GT sypie artami juz na starcie to co to znaczy? Co mogło paść i czy moge coś z tym zrobic?

 

Pozdrawiam

 

Pamieci moga byc uszkodzone. Dla pewnosci sprawdz karte na innym komputerze. Jezeli nadal beda arty, to musisz dac ja na gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli nie mam gwarancji? uzytkownik cezkrk z allegro mnie oszykał, wypisał lewą gwarancje.

 

Słyszałem od luks'a__pl ze jest jakis serwis gdzie moga to naprawic w miare rozsadnej cienie. Czy ktos wiec cos o tym?

Edytowane przez BlackDragonDDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o porade

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70973596

 

czy

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69481676

 

ta galaxy moge miec za okolo 800

ona ma pamieci 2,2 i rdzen 350 z kolei ten POV 360rdzen i pamiatki 850 ale 2,8

no i galaxy ma cichsze chlodzenie

 

co wy byscie brali??? musze cos kupic do 900zł z rodziny 6800 (gt sa za drogie jak dla mnie)

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o porade

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70973596

 

czy

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69481676

 

ta galaxy moge miec za okolo 800

ona ma pamieci 2,2 i rdzen 350 z kolei ten POV 360rdzen i pamiatki 850 ale 2,8

no i galaxy ma cichsze chlodzenie

 

co wy byscie brali??? musze cos kupic do 900zł z rodziny 6800 (gt sa za drogie jak dla mnie)

 

dzieki

Taaa pamięci 2.8ns i 850Mhz nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polacam Ci serwis www.mtec.com.pl , dziś dzwoniłem i pytałem się o 6800Gt i wymiana np rdzenia kosztuje 240zł. sam tam serwisowałem pare kart i wszystkie są jak nowe ! nie polecam woox.pl , długo i drogo :/ zreszta można poczytac ich forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam od około 2 miesięcy Leadteka 6800LE 16/6@ 400/850mhz 1.4V. Wczoraj, zupełnie przez przypadek odkryłem, że jak włącze sobie ACD See, wybiere jakiś tam obrazek, powiększe go, i zaczne przesuwać go kursorami, to w karcie graficznej coś piszczy. Czy to normalne? Gdzieś tam czytałem, że to zwiastun tego, że kondesatory niebawem mogą paść. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł - czy podpinając tą karte na osobny zasilacz zdołam wystarczająco odciążyć ten nieszczęsny 300W? Nie wiem tylko czy kolejna beznadziejna zasiłka ATX zadziała podłączona 'na sucho' do sieci i czy zasili tego geforca.

 

Nie śmiejcie sie, nie zamierzam pracować na czymś takim chce tylko na szybko sprawdzić tą karte. :)

 

Kumpel od dłuższego czasu jedzie na dwóch zasiłkach no name i jakoś mu to ciągnie.

Jedyną wadą tych tanich zasilaczy jest nie to że mają małą wydajność tylko to że im sie bardzo "chwieją" napięcia.

Datego mimo dwóch zasiłek nie za bardzo może kręcić kompa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam od około 2 miesięcy Leadteka 6800LE 16/6@ 400/850mhz 1.4V. Wczoraj, zupełnie przez przypadek odkryłem, że jak włącze sobie ACD See, wybiere jakiś tam obrazek, powiększe go, i zaczne przesuwać go kursorami, to w karcie graficznej coś piszczy. Czy to normalne? Gdzieś tam czytałem, że to zwiastun tego, że kondesatory niebawem mogą paść. Prawda to?

ja mam takie cos:) ale tylko jak za bardzo wykrece karte

;] moze zasilator nie wyrabia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem szczęśliwym posiadaczem karty WINFAST 6800 GT (AGP). Używam do jej podkręcania programu WinFox. Mam małe pytanko - w dziale 'Advanced Tools -> Overclocking -> Speed Runner' mam 2 działy do podkręcania 2D Turbo i 3D Turbo. Wiem, że jak kręcę pamięć to ona zmienia się tak samo dla 2D i 3D, a dla rdzenia pozostają przydzielone wartości - ustawiłem sobie dla 3D: 420 a dla 2D zostawiłem 350 MHz. Czy mógłbym zmienić dla 2D z 350 na np. 100 czy 200 MHz? Nie jest mi potrzebne aż tak duże taktowanie w 2D - przynajmniej tak mi się wydaje jak się mylę proszę o sprostowanie. Karta wydzielałaby dużo mniej ciepła itd.

 

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi.

 

 

Szymon.

 

 

P.S. gdzieś na tym forum wyczytałem że niby GF 6800 już nie jest FX - a według Leadtek'a jednak jest :-) - patrz załącznik

post-3058-1132522860_thumb.jpg

Edytowane przez Szymono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam dylemat, ponieważ znajomy oferuje mi w dosyć korzystnej cenie (ok 600zł) karte MSI 6800LE, wiem o tej karcie tyle ze posiada ona 8p i gdy nie ma mozliwosci odblokowania to jest porównywalna z 6600GT. No i właśnie nie mam możliwości sprawdzic czy sie odblokuja tylko musze kupic i dopiero kombinowac. Pisze tego posta, poniewaz malo znalazlem na ich temat a chcialbym sie dowiedziec jak w ich wypadku wyglada odblokowanie na 16p i 6v - często, bardzo często, wogóle czy jak?

 

PS. Cena dobra jak za karte z gwara rozruchowa 1 miesiac, bez pudla itp. jednym slowem gola karta?

 

Pozdrawiam,

Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, to ja mam na sprzedanie Leadteka 6800le 16/6 za 620zł (BOX), wiec ten MSI wcale nie jest taki wspaniały.

 

Co do porównania 6800le 8/4 vs 6600GT to ten drugi bije 6800le w zasadzie każdym tescie. Dopiero podkrecony 6800le może przewyzszyc wydajnosciowo 6600gt rowniez po o/c, ale to równiez jedynie w niektorych tylko grach. BYło nawet gdzieś porównanie na jakims zagranicznym serwisie, 6800le vs 6600gt, ale nie moge cos znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić??

Czy LEADTEK WINFAST 6800 GT 256 MB AGPx8 czy Asusa V9999GT 256 MB AGPx8 moge przeznaczyć na nie 1200zł (są na aukcji), a może czekać i kupić LEADTEK WINFAST 6800 256 MB AGPx8 w tej chwili nigdzie nie moge jej spotkać :mur: (chodzi o sklepy internetowe, jeśli macie ją gdzieś do kupienia to prosze o pomoc, jakiegoś linka czy cuś :rolleyes: ) za około 850zł i dokupić ramu 1 gb w dualu za ok. 420zł (w tej chwili mam 512 hynixa na mobo abit NF7-s rev.2 bartek 2500+@2222mhz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiescilem ten post w dziale Gier (NFS MW) ale chyba tam nikt sie az tak nie zna na problemach technicznych jak wy wiec powtorze swoje pytanie w tym watku:

Chodzi o gre NFS MW. Przy sterownikach 81.94 wyskakuje blue screen o bledzie w pliku sterownika karty graf. Przeinstalowalem stery na starsze (tzn. 81.58) i wszystko wskazywalo na to ze problem znikanal... Nic bardziej mylnego. Po 2 godzinach grania pojawil sie kolejny ble screen o tej samej tresci?

O co wiec chodzi? Czy jest to problem hard. czy soft. ?

Wielkie plisss o pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne, bo ja na 81.94 odczułem baardzo dużą poprawę wydajności na tych sterownikach. Być może tutaj w grę wchodzą również inne sterowniki, np. mobo, które mają jakieś współdziałanie karty graf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sprobowac zmniejszyc taktowanie ale nie wiem czy grafa bedzie chciala pracowac z powiedzmy 100MHz na rdzeniu :? Pewnie nie bedzie problemow ,nie ma mnie w chacie ale sam bym sprobowal u siebie w 2d mam 250MHz tak wiec nie widze problemow :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie związane z kartą Galaxy Glacier GF6800. Od pewnego czasu zaczyna lekko rzęzić wiatrak, czy jest możliwość zdjęcia plastikowej osłony i dobrania sie do wentyla bez całkowitego demontażu chłodzenia (chciałbym tego uniknąć), by można było przesmarować wiatrak.

 

za wszelką pomoc z góry serdeczne dzięki.

 

pozdrawiam,

 

Fiskomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby wykrecic wiatraczek niestety musisz zdjąć plastik, a niestety ttrzeba demontowac calosc. no chyba że pokombinujesz i uda ci sie wyjac wiatrac zek bez zdejmowania tego plastiku.. mi sie nie udalo i w ogóle zmienilem chlodzenie:)

Tez zaczelo rzezic:) a w smarowanie sie nie bawilem.. rzezilo tak przez 3 dni a potem wiatrak padł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat :-| posiadam obecnie Radeona 9800Pro wyniki w 3DMarkach i reszta sprzętu w podpisie. Ostatnio w obliczu nowo wychodzących gier Call of Duty 2 i NFS Most Wanted zauważyłem że w najwyższych detalach mój Radeon dostaje zadyszki... w Call of Duty 2 nawet w tych trochę niższych nisz najwyższe :) Zamierzam kupić takie coś jak Galaxy Glacier 6800 tylko niepokoi mnie wynik w 3DMarku05 który jest wyższy tylko o 200 punktów od mojego radeona (test w pclab.pl z 2004) w dodatku czytając posty natrafiłem na link do screenów z Far Cry gdzie jakość obrazu 6800 była gorsza od radeona 9800xt http://www.tomshardware.pl/graphic/2004041...ce_6800-46.html

powiedzcie czy opłaca mi się przesiadka z 9800pro na GF 6800? w 3DMarku03 jest szybszy ale w 05... czy może to się zmieniło wraz z nowymi sterownikami? jak jest też z jakością obrazu? czy może odrazu przesiąść się na 6800 GT? tylko póki co jest on trochę drogi... taki Galaxy Glacier 6800GT za 1400zł moge mieć, a 6800 za 800zł. Co do modowalnych 6800 to różnie z tym bywa... podkręcony i zmodowany Galaxy 6800 miał tylko 600 punktów więcej w 3DMarku05 niż mój radeon... Przeczytałem już wiele postów, ale nadal nie wiem czy porzucić mojego radeona 9800Pro na rzecz GF 6800. I jeszcze jedno czy w stosunku 6800 do 6800GT przyrost mocy jest odczuwalny.... wart tego 600zł więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam grafe Leadtek Winfast A400 TDH 128/256 i zastanawiam sie nad zmianą chłodzenia na niej, i tu jest dylemat bo leadteki mają nieziemskie chłodzenie oryginalne i nie wiem czy to ma sens wogóle. Na oryginalnym chłodzonku śmiga mi 16/6 400/920 przy zamkniętej obudowie, GPU ma 65C w stresie. Rozważam kupno najnowszego Zalmana ZM80D-HP lub ewentualnie Zalman ZM-VF700Cu.

Prosiłbym o wpis osoby które posiadają te karte z wymienionym chłodzeniem na któryś z tych dwóch Zalmanów co podałem ;) Piszcie jakie są różnice między oryginalnym chłodzeniem a Zalmanami, podawajcie zegary, temp. rdzenia itp.

 

z góry thx za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :). Jak wiadomo speedfan może odczytać dowolny czujnik znajdujący sie w kompie i tak też u mnie znalazł czujniki na GF6800. Dziwna sprawa polega na tym, że o ile temperatura Ambient sie zgadza, to Core w speedfanie jest dokładnie o 10* mniejsa niż ta pokazywana w sterownikach czy Riva Tuner. Ktoś wie który program ma racje i czym jest spowodowana ta różnica?

 

PS. czujniki znalazło mi jako:

Local (prawdopodobnie ambient) I2CNVidia SMBus $4C

Remote (prawdopodobnie Core) I2CNVidia SMBus $4C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat :-| posiadam obecnie Radeona 9800Pro wyniki w 3DMarkach i reszta sprzętu w podpisie. Ostatnio w obliczu nowo wychodzących gier Call of Duty 2 i NFS Most Wanted zauważyłem że w najwyższych detalach mój Radeon dostaje zadyszki... w Call of Duty 2 nawet w tych trochę niższych nisz najwyższe :) Zamierzam kupić takie coś jak Galaxy Glacier 6800 tylko niepokoi mnie wynik w 3DMarku05 który jest wyższy tylko o 200 punktów od mojego radeona (test w pclab.pl z 2004) w dodatku czytając posty natrafiłem na link do screenów z Far Cry gdzie jakość obrazu 6800 była gorsza od radeona 9800xt http://www.tomshardware.pl/graphic/2004041...ce_6800-46.html

powiedzcie czy opłaca mi się przesiadka z 9800pro na GF 6800? w 3DMarku03 jest szybszy ale w 05... czy może to się zmieniło wraz z nowymi sterownikami? jak jest też z jakością obrazu? czy może odrazu przesiąść się na 6800 GT? tylko póki co jest on trochę drogi... taki Galaxy Glacier 6800GT za 1400zł moge mieć, a 6800 za 800zł. Co do modowalnych 6800 to różnie z tym bywa... podkręcony i zmodowany Galaxy 6800 miał tylko 600 punktów więcej w 3DMarku05 niż mój radeon... Przeczytałem już wiele postów, ale nadal nie wiem czy porzucić mojego radeona 9800Pro na rzecz GF 6800. I jeszcze jedno czy w stosunku 6800 do 6800GT przyrost mocy jest odczuwalny.... wart tego 600zł więcej?

 

To jest strasznie stary test... No i przeciez nie grasz w 3Dmarki tylko w gry (a w nich 6800 jest duuzo szybszy). No i w sumie nie wiem skad te wyniki w markach jak ja na swoim LE mam o ok. 1200pkt wiecej niz Twoj Radek a wcale 6800LE nie jest taki mocny (niby odblokowane wszystkie potoki ale te taktowania... Moglyby byc wyzsze :) )

Jesli chodzi o jakosc wyswietlanej grafiki to jest patch do FarCry ktory uaktywnia obsluge takich funkcji, ktorych na Radku nie uswiadczysz (np. PS 3.0). Ja na Twoim miescu w ciemno bral 6800 a pozniej dobre chlodzenie + OC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wystawiłem także ten post w dziele GeForce 6800, 6800 GT, 6800 Ultra - overclocking, modding, ale jak narazie żadnej konkretnej odp...

 

Przesiadłem się 2 tygodnie temu z Asusa FX5900 (400/850) na Galaxy GF 6800 GT Glacier (350/1000).

Nie miałem wcześniej czasu bawić się w podkręcanie. Dzisiaj siadłem (a dokładnie przed chwila) i zaczołem podkrecać kartę......... Ha.... i co się okazało GPU max idzie na 370 przy 380 drobne artefakty, a przy 400 to już nawet szkoda pisać :mur: Zawiodłem się na całej lini. Z teo co wyczytałem to wyciągacie tu przynajmniej średnio 400-425Mhz. To już trzeba mieć pecha............... :mur:

Co do pamięci idą spokojnie na 1150 bez artefaktów. B) Więcej narazie nie dawałem.. bo dobija mnie te GPU!! :angry:

 

Wcześniej miałem FX59000 (bios by Luks__PL) i było całkowicie na odwrót !! GPU szło 400@525 a pamięci 850@910 Max, chłodzenie także było zrobione do karty takie jak miał Luks__PL :->

 

Na standartowych ustawieniach w 3D05 -> 5004pkt / 3D03 -> 11800pkt

 

Sterowniki w oby dwuch przypadkach to 81.95

Hmmm... Temp w idle 43-45 (temp. otoczenia 34) / Stres nie przekracza 60 stopni.

 

Po podkręceniu 370/1150 temp praktycznie się nie zmienia. Podkręcałem i monitorowałem temp. programem RivaTuner 15.7:->

 

Co do sprzętu na którym karta chodzi to poniżej :->

 

Widocznie musiałem trafić na taka felerna karte............. Jezuuuuuuuuu ale jestem zły.......

A tak na marginesie karte kupiłem w arche.net.pl -> i też miałem niezłą historie z tą firmą...... szkoda gadać :-/

 

Zastanawiałem się że może żeby podnieść napięcie do 1.5v ??

Tylko nie wiem czy to coś pomoże.....

Chyba że macie jakieś inne sugestie w związku z tym problemem ??

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

P4 2.8@3.5Ghz Prescott 250x14 Napięcie 1.4125v

Went. Thermalright SP-94 Intel Heatpipe + ZALMAN ZM-F2 92x92x25mm

Gigabyte 8IK1100 Rev2.0

Galaxy 6800 GT 350/1000

GEIL 2x512MB DUAL 500DDR ULTRA

Obud. CHIEFTEC DRAGON ATX FULL TOWER 3 x 80x80 nawiew + 2 x 80x80 wyciąganie + 92x92 boczny panel.

Zasilacz CHIEFTEC HPC-420-302-DF.

Seagate Barracuda 7200.7 120GB 8MB

SB Live! Value :-P (Do wymiany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat :-| posiadam obecnie Radeona 9800Pro wyniki w 3DMarkach i reszta sprzętu w podpisie. Ostatnio w obliczu nowo wychodzących gier Call of Duty 2 i NFS Most Wanted zauważyłem że w najwyższych detalach mój Radeon dostaje zadyszki... w Call of Duty 2 nawet w tych trochę niższych nisz najwyższe :) Zamierzam kupić takie coś jak Galaxy Glacier 6800 tylko niepokoi mnie wynik w 3DMarku05 który jest wyższy tylko o 200 punktów od mojego radeona (test w pclab.pl z 2004) w dodatku czytając posty natrafiłem na link do screenów z Far Cry gdzie jakość obrazu 6800 była gorsza od radeona 9800xt 1795560[/snapback]

To jest strasznie stary test... No i przeciez nie grasz w 3Dmarki tylko w gry (a w nich 6800 jest duuzo szybszy). No i w sumie nie wiem skad te wyniki w markach jak ja na swoim LE mam o ok. 1200pkt wiecej niz Twoj Radek a wcale 6800LE nie jest taki mocny (niby odblokowane wszystkie potoki ale te taktowania... Moglyby byc wyzsze :) )

Jesli chodzi o jakosc wyswietlanej grafiki to jest patch do FarCry ktory uaktywnia obsluge takich funkcji, ktorych na Radku nie uswiadczysz (np. PS 3.0). Ja na Twoim miescu w ciemno bral 6800 a pozniej dobre chlodzenie + OC :)

Teraz postanowiłem iść troszkę dalej i zakupić jakiegoś 6800 GT i... nie wiedziałem że to takie trudne :blink: gdzie nie spojrzę to brak towaru, nowego w przystępnej cenie to moge mieć tylko na PCI-E a ja chce na AGP, chyba będę musiał kupić coś używanego na Allegro.

 

Grzesko jaką to przygodę miałeś z arche.net.pl bo i tam chciałem coś zakupić ?

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że wiem wszystko o GF 6800, GT, Ultra... juz miałem zakupić GT, ale oto znalazłem coś takiego jak GF 6800GS i jest to niby szybsze niż GT zwalnia tylko przy wyższych rozdzielczościach i efektach poprawiających grafikę . Ma 12 potoków i 5 werteksów w tym tygodniu producenci kart graficznych zaczynają produkcje GS na AGP. W wersjach PCI-E kosztuja one około 1000zł nie wiem jak będzie z cena na łącze AGP, myślę że będzie podobna... tylko co teraz wybrać? kupic jakiegoś uzywanego GT w granicach 1100zł czy czekać na GS i dac za niego też pewnie 1100zł. Mniej potoków wyższe taktowanie GPU taktowanie pamięci takie jak w GT... i co teraz robić czekać na GS i go kupić, czekać aż GS AGP wejdzie na rynek i MOŻE ceny GT spadną... czy lepiej kupowac GT jak jest okazja? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z karta 6800GT, chodzi o to ze karta a dokladnie wiatraczek od dzisiaj, zaczal po wlaczeniu kompa , chodzic naprzemian glosno (buczy praktycznie) a po chwili nastaje cisza (tak jak powinno byc w trybie 2D). Nie wiem co jest grane , zazwyczaj w spoczynku karta miala okolo 50-56 stopni a teraz po wlaczenie kompa po chwili wzrasta do 60-65 stopni. Moze to wina ze czujnik zaczal wariowac i wiatrak tez wariuje? nie wiem co robic jestem zdesperowany, moze ktos mial problem podobny?? BARDZO BARDZO prosze o pomoc,pozdrawiam

 

PS: jakie chlodzenie polecacie na mojego Winfasta?? skuteczne i nie trudne do montazu

Edytowane przez ivan06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że wiem wszystko o GF 6800, GT, Ultra... juz miałem zakupić GT, ale oto znalazłem coś takiego jak GF 6800GS i jest to niby szybsze niż GT zwalnia tylko przy wyższych rozdzielczościach i efektach poprawiających grafikę . Ma 12 potoków i 5 werteksów w tym tygodniu producenci kart graficznych zaczynają produkcje GS na AGP. W wersjach PCI-E kosztuja one około 1000zł nie wiem jak będzie z cena na łącze AGP, myślę że będzie podobna... tylko co teraz wybrać? kupic jakiegoś uzywanego GT w granicach 1100zł czy czekać na GS i dac za niego też pewnie 1100zł. Mniej potoków wyższe taktowanie GPU taktowanie pamięci takie jak w GT... i co teraz robić czekać na GS i go kupić, czekać aż GS AGP wejdzie na rynek i MOŻE ceny GT spadną... czy lepiej kupowac GT jak jest okazja? :mur:

Ja jutro ups sory już dziś ;) powinienem dostać używanego Leadteka 6800GT za 1150zł i moim zdaniem to powinieneś brać 6800GT cena już troche lepsza niż kilka miesięcy temu ustabilizowała się, na allegro za asusa 6800GT z 128 mb pamięci już za 950zł można mieć i najwyżej jak ci nie będzie pasował to sprzedasz jak wejdzie ten nowy 6800GS i go kupisz (tylko nie wiadomo kiedy będzie w sprzedaży), ale moim zdaniem lepszym wyborem jest sprawdzony 6800GT :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...