Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

No to takie szybkie i przyjemne pytanko...:) czy 3700 pkt. w 3dmarku05 na moim configu. jest w normie???

Zalezy jakie sterowniki, sprawdz czy w 3dmarku do testu sa wlaczone PS 3.0, moze jest 2.0 dlatego taki wynik.

 

Czy ktos w koncu powie gdzie mozna nabyc ŁAMANEGO MOLEXA ? bo pytanie sie ciagle powtarza a odpowiedzi jak nie bylo tak niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos w koncu powie gdzie mozna nabyc ŁAMANEGO MOLEXA ? bo pytanie sie ciagle powtarza a odpowiedzi jak nie bylo tak niema.

zobacz ten topic, juz kiedys o to pytalem, w sumie jest kilka rozwiazan :wink: :

 

molex - przejsciowka - gdzie moge kupic?

 

dodam ten topic do pierwszego posta.

 

No to takie szybkie i przyjemne pytanko...:) czy 3700 pkt. w 3dmarku05 na moim configu. jest w normie???

hmm, masz prawie taki sam konfig jak ja, pamieci chyba szybsze bo ja mam cl2,5, karte graficzna mam w tej chwili gf 6800, odblokowalem potoki, wlaczylem enchanced (350/800) i mialem 3550 w 2005, wiec wydaje sie, ze powinienes miec wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mess napisz odrazu czy na bank silencer 5 sie na bank zmieci jak ma sie tego molexa

 

pytalem sie kolesia z niemieckiego forum, od ktorego wszystko sie zaczelo... on mowil ze ogolnie silencer 5 pasuje idealnie, tylko ten molex nie pasowal :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3bynio

 

Daj link do testów w których 6600GT jest szybsze od 6800

Na benchmarku jest artykuł. 60 FPS w rozdziałce 1280x1024 na high ustawienia w dooma3 masz tyle :?:

6600GT PCI-E ma być niby lepszy od 6800 AGP ?? W 3Dmarku05 jakoś tego nie widać...

 

nie wyczytałem tam nigdzie ze 8-śmio potkowiec jest lepszy od 12-sto...

znalazłem tylko... [...]znacznie lepsze niż GeForce PCX 5900, GeForce FX 5900 czy nawet Radeon 9800 Pro[...] w co akurat uwierze.

 

75FPS w 1280 w Doom3 na HIGH...

 

Doom 3 w 1024 :

 

GeForce 6800 Ultra - 72,3 fps

GeForce 6800 GT - 71,2 fps

Radeon X800 XT PE - 71,5 fps

Radeon X800 Pro - 62,5 fps

 

super... po co kupować karte za 2.500zł skoro na takiej za 800zł można pograć szybciej :):):):):)

 

W FarCry w 1280 ma tyle co moja była 9800SE(@8p 128bit 256DDR) :) a nawet wiecej mialem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwalem asusa 6800GT 128MB i musze przyznac fajna karta, kreci sie 390/900, pamieci ida nawet na 920 z rdzeniem slabo :(

 

Zalozylem silencera ale bylo ciezko, niestety molexa za nic nie wcisnie sie pod silencera, nawet lamanego, jedynie wyjscie to wyjecie pinów z wtyczki o zgiecie ich, ja je dodatkowo wzmocnilem lutem i zalozylem koszulki termokurczliwe.

 

Dołączona grafika

 

PS

 

jakie macie wersje asusów ? ja mam rev 1.01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba te 4/5 klatek to jest wlasnie na nowym 3-dniowym systemie bo przedtem mialem 9800XT  

moze to od sterow zalezy  

 

4/5 klatek w nalu a w 3dmarku03 ponad 10 tys to troche dziwne  :?:

U mnie identyko - tylko na kartach z 256MB ramu chodzi płynnie, ale jest na to sposób - ustaw pamięć dla AGP na 256MB i powinno ruszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cy w Asusie V9999GE jets możliwosc software'owego odnlokowania pozostałych 4 potoków?

Teoretycznie tak :) Ale w prkatyce nie wiadomo czy karta bedzie dzialac poproawnie po odblokowaniu.

 

 

A teraz moje pytanko... Jak w koncu jest czy ten "lamany" molex pasuje pod silencera czy nie... jak tak to gdzie to mozna kupic w mniejszych iloscisch niz ten pak za ~40zl :D :D

 

ps. wie ktos czy w 3miescie gdzies mozna dostac silencera5???

 

ps2. a jak by podciac silencera... stracil by swoje wlasciwoasci dzialania... chyba to by mu zaszkodzilo... w koncu tnie se "puszke" wentyla... powietrze by uciekalo do tylu... a nie tloczylo sie na radiator...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc te moje 3700 pkt. jest na 3.0 i wyłączonych wygładzaniach i innych duperelach:) Ile powinno być tak orientacyjnie?? I jeszcze jedno pytanko...jak z głośnoscią tego silencera i wydajnościa, bo się przymiezam do niego.

 

 

Dopiero zobaczyłem, że są linki do testów w pierwszym poście... :roll: ale i tak proszę o jakieś informacje na temat silencera 5.... Czy ma chłodzenie na pamięci?? i jak z jakością pasty danej do zestawu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cy w Asusie V9999GE jets możliwosc software'owego odnlokowania pozostałych 4 potoków?

Teoretycznie tak :) Ale w prkatyce nie wiadomo czy karta bedzie dzialac poproawnie po odblokowaniu.

 

 

A teraz moje pytanko... Jak w koncu jest czy ten "lamany" molex pasuje pod silencera czy nie... jak tak to gdzie to mozna kupic w mniejszych iloscisch niz ten pak za ~40zl :D :D

 

ps. wie ktos czy w 3miescie gdzies mozna dostac silencera5???

 

ps2. a jak by podciac silencera... stracil by swoje wlasciwoasci dzialania... chyba to by mu zaszkodzilo... w koncu tnie se "puszke" wentyla... powietrze by uciekalo do tylu... a nie tloczylo sie na radiator...

Nie spotkalem sie nigdzie z tym molexem, a jestem z Gdanska. ale wydaje mi sie ze nawet taki molex by sie nie zmiescil, daltego proponuje zrobic to tak jak ja :)

Pokazuje Ci w sterownikach temperature ?

 

jaka masz rev karty ? jakie pamieci ? ja mam odziwo 2.2ns i rev 1.01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cy w Asusie V9999GE jets możliwosc software'owego odnlokowania pozostałych 4 potoków?

Teoretycznie tak :) Ale w prkatyce nie wiadomo czy karta bedzie dzialac poproawnie po odblokowaniu.

 

 

A teraz moje pytanko... Jak w koncu jest czy ten "lamany" molex pasuje pod silencera czy nie... jak tak to gdzie to mozna kupic w mniejszych iloscisch niz ten pak za ~40zl :D :D

 

ps. wie ktos czy w 3miescie gdzies mozna dostac silencera5???

 

ps2. a jak by podciac silencera... stracil by swoje wlasciwoasci dzialania... chyba to by mu zaszkodzilo... w koncu tnie se "puszke" wentyla... powietrze by uciekalo do tylu... a nie tloczylo sie na radiator...

Nie spotkalem sie nigdzie z tym molexem, a jestem z Gdanska. ale wydaje mi sie ze nawet taki molex by sie nie zmiescil, daltego proponuje zrobic to tak jak ja :)

Pokazuje Ci w sterownikach temperature ?

Karte bede mial jutro :) A sluchaj jakie najlepiej stery? Te nowe 70? Czy moze omega? A silencera mozna dostac w 3miescie? Jest jakas altenatywa dla silencera? chyba nie :( ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alternatywy nie znam a z checia bym poznal wg mnie ten silencer to zadna rewelacja, jedynie cisza, napewno jest lepszy od tego oryginalnego asusowego chlodzenia, radiator tam byl wielkosci jak z pentium 1 :( A co do sterów to chyba najlepiej 66.81

Silencera chyba nie ma nigdzie w trojmiescie :( zapytaj jeszcze w ESC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Skaza" na procesorze video w GeForce 6800

Zintegrowany w GPU NV40 procesor Video, o którym pisaliśmy m.in. w naszej recenzji GeForce 6800, rzekomo ma jakieś "niedociągnięcia". Poinformowały o tym zachodnie serwisy, między innymi Tech Report. Już kilkanaśnie dni temu kilku naszych czytelników zwracało uwagę na fakt problematycznego sprzętowego wsparcia przetwarzania wideo w kartach opartych na układzie GF 6800. (thx Adam). Według kilku wątków na serwisach zagranicznych nVidia robi dziwne ruchy odnośnie sprzętowego kodowania/dekodowania strumieni wideo. W niektórych wersjach  

sterowników wsparcie było, w innych już nie. Oficjalne informacje marketingowe raz wspominają o sprzętowej akceleracji, a czasem jest to pomijane. Według tego co udało się wybadać od początku października - w kartach opartych na układzie GF 6800 i pochodnych w wersji AGP jest błąd produkcyjny w części układu odpowiedzialnej za przetwarzanie strumieni wideo. Z tego powodu część jego funkcji jest nieaktywna.

 

Dziś dochodzą do nas pogłoski, że "błąd" procesora Video w GeForce 6800 uda się ominąć przy użyciu odpowiednio przygotowanych sterowników oraz specjalnego dekodera DVD, za którego nVidia rzekomo życzy sobie 20 dolców. Na stronach PetitionOnline już pojawiła się oficjalna publiczna petycja do nVidii, o opublikowanie bezpłatnej wersji dekodera DVD dla wszystkich posiadaczy kart GeForce 6800. Dlaczego właściciele tych kart domagają się "bezpłatnego" rozwiązania tego problemu chyba nie trzeba wyjaśniać.

Moze ktos cos wiecej na ten temat... bo nie bardzo mi sie to podoba... ale nie wiem czy dobrze qmam... mam przez to rozumiec ze nie ebdzie dzialo wsparcie sprzetowe dla odtwarzania filmow DVD :| ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita.

Jestem tu nowy. Od kilku dni jestem posiadaczem ASUSA V9999GT i z chęcia podzielił bym się z wami moimi wynikami w 3DMarkach ale... . Właśnie mam procesor Barton 2500+ na płycie Asusa A7N8X Deluxe jeśli ustawie magistrale na 400MHz to we wszystkich 3DMarkach i w większości gier wyskakuje mi błąd, że program wykonał złą operację i musi zostać zamknięty lub blue screen. Natomiast na magistrali 333MHz wszystko jest normalnie. Pamięci są na pewno dobre, własnie je wymieniłem na nowe. Bardzo was proszę o pomoc. Sterowniki do grafiki wgrałem z płyty dołączonej do karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem dzisiaj stalem sie posiadaczem leadteka 6800 po odblokowaniu potokow w 03 marku 8600(bez podkrecania) a w 3d05 patrz i zonk- 1200pkt mam zainstalowane wterowniki z plyty czyli 61.36

Wgraj czystego i pachnącego XPka + stery 66.81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem dzisiaj stalem sie posiadaczem leadteka 6800 po odblokowaniu potokow w 03 marku 8600(bez podkrecania) a w 3d05 patrz i zonk- 1200pkt mam zainstalowane wterowniki z plyty czyli 61.36

Wgraj czystego i pachnącego XPka + stery 66.81
Nowy systemik jest juz wczoraj instalowany zaraz sprobuje z tymi sterami a macie moze jakies strony ze sterami bo ja mialem 9000 radeona i tam ty forceware za bardzo sie nie orientuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...