Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

płyta i925x Asus P5AD2

sound, lan, serialATA, raid, PCI-Express, socket 775 1159zł

 

 

hehe wlasnie wygralem ta plyte w konkursie Asusa !!!!

moze ktos chce kupic za 1000zl bo nie wiem co mam z tym zrobic

jak bym wiedzial to nie przesiadlbym sie na A64 i v9999GT

 

scatak

 

ja tez mam takie Hynix'y

te F28 to nic nie znaczy to nie musza byc kosci 2.8ns

u mnie chodza bez artow na 840MHz dzisiaj sprawdzalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś tygodnia robi mi zwiechy i rzuca artefaktami natomiast jeżeli obniże taktowanie na sandardowe 400/1100 wszycho jest OK :(

a sprawdzales temp.? moze trzeba poprawic to ichsze chlodzenie? przy okazji przesmarowac AS5...

wylacz tez fastwrite jesli wczesniej tego nie zrobiles, no i jakis update biosu zapodaj....

 

hehe wlasnie wygralem ta plyte w konkursie Asusa !!!!

ztcw wszyscy co brali udzial w tym konk. dostali maila o wygranej, a nastepnie maila o bledzie w systemie ...mam nadzieje, ze Ciebie to nie dotyczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

No cóż, przejrzałem CAŁY topik i nie znalazłem tego co chciałem.

 

W sklepie www.znak.pl pojawiła się karta, która jest "zwyczajnym" 6800 produkowanym przez Asusa, czyli V9999:

 

http://www.znak.pl/

 

to nie jest GT, ani GE, tylko normalny 6800. I kosztuje: 1208 PLN.

 

I teraz: NIGDZIE nie mogę znaleźć testów tej karty. oczywiście dwie wcześniej wspomniane są, ale nie ma tej zwykłej.

 

Czy ktoś wie coś na temat zwykłej 6800 Asusa??

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy jesli cos mogę zaproponowac to gainward 6800 GS mam cos takiego i moge powiedziec że jest rewelacyjny doskonale sie zmodował 16 pot i 6vert , program ewerest home pokazuje mi ze magistrala pamieci to DDR3 zmnieniłem chłodzenie na ACN5 teraz zastanawiam się jak bespiecznie z fleshować bios, pozyczyłem nawet kart 6800gt gs i expertool-em zciągnołem orginalny bios do 6800gt gs ale podczas flaszowania wywaliło mi błąd ze ID płyty błędne może ktoś z was wie jak to zrobic krok po kroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swierszcz 33.Czy mógłbyś sprawdzić u siebie w systemie w narzędziach administracyjnych a dokładnie w podglądzie zdarzeń czy masz taki wpis przy czerwonym ostrzeżeniu, błąd : Silent Running:Stress test transition L2-L1. Żródło nv.Idenfikator zdarzenia 106.Mam taką samą kartę graficzną jak ty i po odblokowaniu potoków karta sprawuje się dobrze ,ale.pojawił się ten wpis i ciekawi mnie co może oznaczać oraz ,czy występuje u innych osób, które odblokowały potoki w kartach gainwarda geforce 6800 gs..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swierszcz 33.Czy mógłbyś sprawdzić u siebie w systemie w narzędziach administracyjnych a dokładnie w podglądzie zdarzeń czy masz taki wpis przy czerwonym ostrzeżeniu, błąd : Silent Running:Stress test transition L2-L1. Żródło nv.Idenfikator zdarzenia 106.Mam taką samą kartę graficzną jak ty i po odblokowaniu potoków karta sprawuje się dobrze ,ale.pojawił się ten wpis i ciekawi mnie co może oznaczać oraz ,czy występuje u innych osób, które odblokowały potoki w kartach gainwarda geforce 6800 gs..

DZIEKI BOXSTER

ALE PRZY POMOCY TEGO PROGRAMU MOGE ZMIENIC JEDYNIE TAKTOWANIE RDZENIA I PAMIECI NATOMIAST TAIMINGI PAMIECI POZOSTANĄ TE SAME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swierszcz 33.Czy mógłbyś sprawdzić u siebie w systemie w narzędziach administracyjnych a dokładnie w podglądzie zdarzeń czy masz taki wpis przy czerwonym ostrzeżeniu, błąd : Silent Running:Stress test transition L2-L1. Żródło nv.Idenfikator zdarzenia 106.Mam taką samą kartę graficzną jak ty i po odblokowaniu potoków karta sprawuje się dobrze ,ale.pojawił się ten wpis i ciekawi mnie co może oznaczać oraz ,czy występuje u innych osób, które odblokowały potoki w kartach gainwarda geforce 6800 gs..

DZIEKI BOXSTER

ALE PRZY POMOCY TEGO PROGRAMU MOGE ZMIENIC JEDYNIE TAKTOWANIE RDZENIA I PAMIECI NATOMIAST TAIMINGI PAMIECI POZOSTANĄ TE SAME

TAK MAM TAKI BŁĄD NV 106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swierszcz 33.Ciekawi mnie co może on oznaczać.Pytałem się już na różnym forum,ale nikt na razie nie jest wstanie odpowiedzieć.Jak sprawuje się karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...