Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

te testy to najwieksza komedia jak ostatnio moje oczy widzialy :D:D:D

 

w kazdej rozdzielczosci 6800 ma rowniotko 100% performance, a radki mam powyzej 100, i do tego roznie :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ale przynajmniej wiem ze se pogram 100% na swojej karcie w hl2, i bede mogl cieszyc sie z gry =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. A ja wam napiszę:)

Miło mi się przechodziło przez ten temat:) od początku do końca:)

Zastanawiam się nad kupnem tej karty.. I na pewno --> raczej, będzie to GT (16potoków). I będzie to ta wersja Asuska.

Czytając ten temat, troszkę się zdołowałem, zapłaca za karte ok ~1400zł a tutaj w DOOM 3 czy FAR CRY w 1024x768x32 Max WSZYSTKO, bedzie przycinać..

Wiem, wiem.. moja karta co mam w podpisie zmiata wszystko co stoi, ale chce słabszą :lol:

Żarty żartami.. nie zarabiam milionów miesięcznie, i dlatego juz nie wiem czy brac czy nie brac.. czy kupic drugą kostke RAM..... ALE JA KOCHAM grac.. grac ale pożądnie:/ i mój cel przynajmniej przez 6miechów, 1024x768x32 i ULTRA HIGH itp itd. Czy Ten AsusV9999GT (16potoków) MI to zapewni?

 

Już nic nie wiedzący pesek:)

 

 

 

edit:

czy mój chieftec to wytrzyma? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki. czyli bez problemu moge brac:) a ram sie dokupi po miesiącu:)

Ale co z tym, że tu w tym poście było, iż gry przycinaja??? Ktoś może mi to wytłumaczyć? To mozliwe w ogóle na tą karte? Pracuje w sklepie komputerowym.. I nie sprowadzamy takich kart, bo po prostu ludzie ich nie kupują.. Więc nie moge najpierw sprawdzić potem kupić..

 

OT: Za ile moge sprzedać swoją? :):):):) za 100zł poszłaby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te testy to najwieksza komedia jak ostatnio moje oczy widzialy :D:D:D

 

w kazdej rozdzielczosci 6800 ma rowniotko 100% performance, a radki mam powyzej 100, i do tego roznie :lol: :lol: :lol: :lol:

oj mess mess, zmeczony chyba jestes :D wykresy sa poprostu przeskalowane zeby pokazac 'o ile % ATI jest szybsze' :D:D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zebys wiedzial ze jestem zmeczony... 19 godzin na nogach robi swoje, z czego polowa w podrozy :lol: a ze tak wykresy podpisane, tak to odebralem :lol:

no to spać a nie gadać na forum :P

 

(mówi to osoba, która ostatnio sypia max 4h :wink:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy znalazł już może ktoś program do kontroli obrotów wiatraka na kartach z serii 6800 ?? experttool jest fajny ale przydalo by sie jednak bardziej skrecic go niz na 50%. Asus ma SmartDoctor'a i tam da sie go puscic na 30% ale to podobno dziala tylko z kartami Asusa i z jego sterami wiec niebardzo...

 

Drugie pytanie do ludzi którzy sie przesiedli z referencyjnego chlodzienia na swoich 6800GT na silencery i opisza swoje odczucia o ile jest ciszej niz to referencyjne w trybie 2d czyli jak jest na 50%(chyba).

 

Jak jest regulowany silencer, automatycznie czy recznie ? zachowuje sie tak samo jak chlodzenie referencyjne i po przejsciu w tryb 3d zwieksza obroty ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy znalazł już może ktoś program do kontroli obrotów wiatraka na kartach z serii 6800 ?? experttool jest fajny ale przydalo by sie jednak bardziej skrecic go niz na 50%. Asus ma SmartDoctor'a i tam da sie go puscic na 30% ale to podobno dziala tylko z kartami Asusa i z jego sterami wiec niebardzo...

 

Drugie pytanie do ludzi którzy sie przesiedli z referencyjnego chlodzienia na swoich 6800GT na silencery i opisza swoje odczucia o ile jest ciszej niz to referencyjne w trybie 2d czyli jak jest na 50%(chyba).

 

Jak jest regulowany silencer, automatycznie czy recznie ? zachowuje sie tak samo jak chlodzenie referencyjne i po przejsciu w tryb 3d zwieksza obroty ?

 

Pozdrawiam

Ja mam na swoim gainword 6800GS ACN5 i powiem szczeże że jak gram w Far Cry czy Doom3 to niewiem kiedy wiatrak zaczyna szybciej pracowac :D , powiem tak wogule go nie słysze :!: czego nie mogłem powiedziec o chłodzeniu standardowym tam jak chipset podszebował wiecej chłodu to bylo momętami słychac lekki swist :cry: a przy tym chłodzeniu kompletnie nic temperatura nie przekracza mi 55 stopni rdzen w czasie grania w spoczynku mam 46 rdzen a temperatura otoczenia to 35-29,8 stopnie :D

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos czytalem nt temat, ale zeby od razu walki? Sam kupowalem Asusa w tym sklepie, ale osobiscie i zastrzezen nie mam, dlatego polecam odbierac na miejscu w sklepie.

no w sumie racja.. jednak jestem troszkę spokojniejszy.

Rozmawiałem o tym Asusie co mają na stanie V9999GT ze sprzedawcą.. i mówił że to nie jest pomyłka.. że tyle kosztuje (1399zł).

Jednak jeżeli ktoś mieszka daleko, nie może sobie pozwolic na taki komfort i po prostu pojechać do nich osobiście.

Pozdro.

Juz jestem pewien, wezme tego asusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Ale sie dzisiaj usmialem, gdy wszedlem na stronke Komputronika!!! Porównajci ceny tej samej karty w 2 różnych sklepach:

* http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13505 8O

* http://www.pcprojekt.pl/?str=katalog_produ...d_produktu=1110

 

Takie różnice cenowe to już chyba przesada, przynajmniej moim zdaniem.

 

A tutaj dla ciekawostki dam cene Leadtek'a GF 6800 GT:

http://www.pcprojekt.pl/?str=katalog_produ...id_produktu=615 :lol:

Niestety ale te karty podrozaly i nikt nie wie czemu, w sklepie tweaka kosztuja nawet 1880zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A ja miałem kupić Asusa, ale cholera nie mieli...jednak bytłem zdeterminowany żeby coś kupić i ... kupiłem 6800LE Gainwarda... i co?? i mam 16 potoków i 6 verteksów za pomocą rivki tunerka :) i zero artów hehehe :)

Ale: niepokoją mnie wyniki w marku'05, na "zwyczjnej" LE było ca. 2000 (to tyle co ma niby być), ale na 6800LE@6800GT jest...tylko 600 pkt więcej, 2600 !!! Wiem, że to może być wina tego że nie zrobiłem reinstalki oraz być może sterów (jestem wierny Omedze, wersja sterów 1.6177), w każdym bądź razie wyniki są mizerne...

Za to gierki....eh...MoH_PA po prostu bajka, 1024x768xHIGH zero "trzasków", to samo NFS_U_2 i HL_2.... Nie wiem jak w wiekszych rozdzielczościach, ale w większych to nie wiem czy jest sens grać....

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A ja miałem kupić Asusa, ale cholera nie mieli...jednak bytłem zdeterminowany żeby coś kupić i ... kupiłem 6800LE Gainwarda... i co?? i mam 16 potoków i 6 verteksów za pomocą rivki tunerka :) i zero artów hehehe :)

Ale: niepokoją mnie wyniki w marku'05, na "zwyczjnej" LE było ca. 2000 (to tyle co ma niby być), ale na 6800LE@6800GT jest...tylko 600 pkt więcej, 2600 !!! Wiem, że to może być wina tego że nie zrobiłem reinstalki oraz być może sterów (jestem wierny Omedze, wersja sterów 1.6177), w każdym bądź razie wyniki są mizerne...

Za to gierki....eh...MoH_PA po prostu bajka, 1024x768xHIGH zero "trzasków", to samo NFS_U_2 i HL_2.... Nie wiem jak w wiekszych rozdzielczościach, ale w większych to nie wiem czy jest sens grać....

 

pozdro

wlacz fsaa i anizo, pograj 2 godzin, wroc i jeszcze raz napisz ze masz sprawne wszystkie potoki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie :) zmienilem chlodzenie na moim asusie ...

Wyniki takie...gralem chwile w nfssa i temperatura wacha sie od 50 do max 53 *C w stanie spoczynku pokazuje mi 45*C przy 4000 tys obrotów... Ale wydaje mi sie ze temp sa niższe ponieważ wydmuciach!e wiatrak z radiatora zimne powietrze :D ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc w tym sklepie wałki idą.. tak było w tym temacie gdzies, ktos kupil jakas karte a przyslali mu inną.....

 

Witam

 

Przysłali mi inną ale droższą o 50 zł :D

Chciałem leadteka dla jego chłodzenia a przysłali XFX.

Wałki to może nie ale troche się zdenerwowałem i wtedy pisałem to

na gorąco a że wysyłką to mi się już nie chciało bawić w odsyłanie

i znowu czekać .

W końcu i tak zamontowałem silencera :twisted: i jest ok tylko jakiś głośny egzemplarz mi się

trafił :cry: i myśle jak tu Zalmana zamontować

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu doszedl do mnie asus ;> wyslalem pieniadze do pcprojektu w sobote(konto internetowe - 1410 zl karta+ kurier) okazalo sie ze doszly w poniedzialek po 21... no nic, karta zostala oddana do realizacji we wtorek po 15, wyslana po 18 firma kurierska stolica, na gg poprosilem kogos ze sklepu czy moglby mi podac nr przesylki zebym sobie mogl ogladac na stronie stolicy gdzie jest moja paczka, po 23 tego samego dnia paczka byla juz w katowicach ale dopiero nastepnego dnia(sroda) przed 22 (pozno?) kurier dostarczyl mi karte do drzwi, coz troche sie naczekalem ale karta dziala ;) na nowym systemie wraz z wszelkimi aktualizacjami ( sp2 ) w 3dmarku03 przy zegarach 385/800 wyciagnalem 10218 pkt co chyba jest satysfakcjonujacym wynikiem, teraz gram w hl2 wszystko na high/reflect all/ anizo x8/anti x4/1280x1024 gra chodzi plynnie, troche irytuje czekanie na dogrywanie sie miedzy levelami oraz sporadycznie przeskoki w czasie gry w momencie gdy szykuje sie dluzszy dialog, ale sama grafika powala szczegolowoscia i gra swiatel ;) niestety przy 400/800 karta juz wariuje, ale nie zauwazylem roznicy w grze miedzy ustawieniami 350 a 400, ogolnie jestem zadowolony i mysle nad zalozeniem nv5... nie wgrywalem zadnego softu dostarcoznego wraz z grafika, najnowsze stery nvidii i smartdoctora zassalem i zainstalowalem z odpowiednich stron ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec niemoglem sie powstrzymac zainstalowalem stery 66.81 i oto efekty tak jest wszedzie gry, 3dmarki wszystkie tryby 3d :/ umie ktos cos poradzic ? a jka muwilem wczesneij na 61.77 dziala wszystko dobrze  

Mam potwierdzenie z serwisu, który testował moją kartę, że stosował 61.77 i było wszystko OK co potwierdza Twoje spostrzeżenia. Czy jest może na tym forum ktoś jeszcze posiadający Leadteka A400TDH128 i mającego takie problemy? A może po prostu zdarzył się zwykły zbieg okoliczności i mamy uwalone karty w ten sam sposób? A może ta seria kart jest trefna?

No tak. Pisałem już o tym wcześniej ale mam dokładnie takie same problemy z tym że i na sterach 61.77. Pojechała do serwisu w dniu dzisiejszym więc jeszcze nieznam odpowiedzi serwisantów. Problem u mnie objawia się dodatkowo jakimiś biednymi znaczkami sterów Nvidii. Zamiast logo mam zbiór niebieskich i białych kropeczek układających się w zarys monitora. To samo z logo Leadteka (znak wodny) w Winfoxie przy automatycznej aktualizacji sterów. Aktualizacja biosu niewiele pomogła. Normalnie z rozpaczy tylko łbem o ścianę walić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

119 zl hl2, przykładowo w EMPIKu.

 

Sam posiadam Asusa v9999 GT z PCPROJEKT. Dostałem kartę szybko, brałem za pobraniem. Teraz cieszę się tylko wydanością, co do Far Cry to chodzi bardzo płynnie w 1280x1024 z włączonym HDR, Doom3 testowo włączyłem i bez jakichkolwiek zacięć na 1024x768 z max detali i AAx4, Pacifik Figthters to bardzo wymagająca gra, ślicznie wygląda woda w czasie sztormu, w razie czego moge wam screeny pokazać, nowy silnik daje ładne efekty i dobrą wydajność. HL2 sprawdzę jutro jak wrócę z EMPIKu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A ja miałem kupić Asusa, ale cholera nie mieli...jednak bytłem zdeterminowany żeby coś kupić i ... kupiłem 6800LE Gainwarda... i co?? i mam 16 potoków i 6 verteksów za pomocą rivki tunerka :) i zero artów hehehe :)

Ale: niepokoją mnie wyniki w marku'05, na "zwyczjnej" LE było ca. 2000 (to tyle co ma niby być), ale na 6800LE@6800GT jest...tylko 600 pkt więcej, 2600 !!! Wiem, że to może być wina tego że nie zrobiłem reinstalki oraz być może sterów (jestem wierny Omedze, wersja sterów 1.6177), w każdym bądź razie wyniki są mizerne...

Za to gierki....eh...MoH_PA po prostu bajka, 1024x768xHIGH zero "trzasków", to samo NFS_U_2 i HL_2.... Nie wiem jak w wiekszych rozdzielczościach, ale w większych to nie wiem czy jest sens grać....

 

pozdro

wlacz fsaa i anizo, pograj 2 godzin, wroc i jeszcze raz napisz ze masz sprawne wszystkie potoki :wink:

taaaa , nie ma jak trochę zawiści, prawda??

 

3dmark'05 w godzinnej pętli: zero artów, 3-godzinna gra w MoH_PA high/high: zero artów....

Z 16p i 6v, przy podkręceniu rdzenia do 320 i pamięci do 800 wynik w 3dmarku'05: 3700. (stery 66.83). No cóż, niby mało ale restartu systemu nie chce mi się robić po to tylko żeby mieć o 200 pkt w marku więcej.

Ale powiem jedno: kiedy miałem 9800 mediona, grafika była ładniejsza... serio. Niby wszystko ok..ale cosik cienko z tą jakością, i w MoH'u, i NfS_U2 grafa niezbyt mi się podoba, efekty owszem rewelacyjne, ale nie ma tego zachwytu jaki miałem np. w Far Cry na 9800: tam było rewelacyjnie, tu tylko bardzo dobrze.

 

i szybko...dużo szybciej... i to jest zaleta GF6800, hehe...ogólnie zupełnie nie żałuję tych 1180 wydanyuch na geiwarda, wszystko jest ok, za pół roku kartę opylę i kupię x800XT :) bo bedą tanie jak barszcz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradzcie co lepiej kupic 6800 Galaxy (wszystkim znany :wink: ) czy Leadteka ?? Zamówiłem Galaxy ale nie mają na stanie przez następny tydzień i zacząłem się wachac :?

 

1) Jak z podkręcalnością obu modeli ?? - pytam głównie posiadaczy tych kart.

 

2) Jak z modowalnością - czy na którejs z tych kart są większe szanse na odblokowanie dodtakowaych potoków ??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A ja miałem kupić Asusa, ale cholera nie mieli...jednak bytłem zdeterminowany żeby coś kupić i ... kupiłem 6800LE Gainwarda... i co?? i mam 16 potoków i 6 verteksów za pomocą rivki tunerka :) i zero artów hehehe :)

Ale: niepokoją mnie wyniki w marku'05, na "zwyczjnej" LE było ca. 2000 (to tyle co ma niby być), ale na 6800LE@6800GT jest...tylko 600 pkt więcej, 2600 !!! Wiem, że to może być wina tego że nie zrobiłem reinstalki oraz być może sterów (jestem wierny Omedze, wersja sterów 1.6177), w każdym bądź razie wyniki są mizerne...

Za to gierki....eh...MoH_PA po prostu bajka, 1024x768xHIGH zero "trzasków", to samo NFS_U_2 i HL_2.... Nie wiem jak w wiekszych rozdzielczościach, ale w większych to nie wiem czy jest sens grać....

 

pozdro

wlacz fsaa i anizo, pograj 2 godzin, wroc i jeszcze raz napisz ze masz sprawne wszystkie potoki :wink:

taaaa , nie ma jak trochę zawiści, prawda??

 

3dmark'05 w godzinnej pętli: zero artów, 3-godzinna gra w MoH_PA high/high: zero artów....

Z 16p i 6v, przy podkręceniu rdzenia do 320 i pamięci do 800 wynik w 3dmarku'05: 3700. (stery 66.83). No cóż, niby mało ale restartu systemu nie chce mi się robić po to tylko żeby mieć o 200 pkt w marku więcej.

Ale powiem jedno: kiedy miałem 9800 mediona, grafika była ładniejsza... serio. Niby wszystko ok..ale cosik cienko z tą jakością, i w MoH'u, i NfS_U2 grafa niezbyt mi się podoba, efekty owszem rewelacyjne, ale nie ma tego zachwytu jaki miałem np. w Far Cry na 9800: tam było rewelacyjnie, tu tylko bardzo dobrze.

 

i szybko...dużo szybciej... i to jest zaleta GF6800, hehe...ogólnie zupełnie nie żałuję tych 1180 wydanyuch na geiwarda, wszystko jest ok, za pół roku kartę opylę i kupię x800XT :) bo bedą tanie jak barszcz...

nie zazdroszcze, gratuluje. ja np mialem wczesniej r9500@pro, i teraz mam tego gainwarda, i roznica w jakosci obrazu jest na tyle duza, ze widze ja golym okiem, i to na korzysc gainwarda, co mnie dziwi strasznie, bo z czasow gf3/gf4 pamietam ze gainwardy mialy slaba ostrosc obrazu 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Asusa V9999GT 128MB DDR TV DVI .....

 

http://sklep.barwkomp.pl/index2.php?id2=me...28TD&kat=&pkat=

 

I [gluteus maximus]

 

Centralny dostawca asusa ma chyba [ciach!]:

 

http://sklep.barwkomp.pl/index2.php?id2=me...14%26jak%3D1%26

 

 

Tego modelu juz raczej nie bedzie i tez byl tam maly zonk-

80 % kart bylo z rdzeniem r325 (blad dostawcy), wiec syf ... (pewne zrodlo)

Teraz moj wybor padł na :

 

Leadtek Winfast GeForce 6800 GT 256 DDR TV DVI

 

http://sklep.barwkomp.pl/index2.php?id2=me...28TD&kat=&pkat=

 

Ogolnie karta dobrze wypada, ale opini nigdy nie zawiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj powinienem dostac ta karte Leadtek własnie zamowilem z tego sklepu :P Wieczorem jak bedziesz chcial to Ci powiem co bedziesz chcial wiedziec :) Wiem ze na 99 % ie kreci do ultry bo ma chłodzenie takie same jak Ultra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ano Asuski podrożały na tyle, że całkowicie nie ma sensu ich kupno w tej chwili. Jeszcze do niedawna sensem było kupienie "zwykłej" 6800 od Asusa, ale teraz...80% 6800 jest po 1200 maks 1250, więc to także nie ma wiekszęgo sensu. Coś mi się tu sens przyczepił... :D

-mess-, to o zawiści to był żart :) a co do jakości obrazu: mogę się mylić, w końcu nie grałem w te gry na 9800, a tylko na 6800, a moje odczucia mogą być spowodowane tym, że spodziewałem się czegoś więcej (zwłaszcza po NfS_U2).

 

A, najnowszy wynik w marku 2005: 3823 (rdzeń 300@330, pamięć 700@850). Spróbuję coś jeszcze zawalczyć z rdzeniem, ale aby przekroczyć 4000 trza by restart systemu, a tego nie chce mi się robić.

 

*epoxer*, bierz Leadteka...80% Leadteków moduje się na GT (16 potoków), więc gra warta świeczki.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich miłośników i posiadaczy kart nvidii z serii 6800 ! Przyglądam się temu wspaniałemu topicowi od dawna, ale dopiero teraz postanowiłem się wpisać. Kilka dni temu, nabyłem wreszcie swoją wymarzoną kartę. W Krakowskim "PCProjekt" (polecam ten sklep) kupiłem sobie Asusa 6800GT 128DDR którego chyba wszyscy dobrze znają :) Co ciekawe, jechałem do sklepu z nastawieniem na kartę Galaxy Glacier 6800, ale tak jak podejrzewałem, karta zniknęła z półek i na razie jej nie ma. Jak już wspomniałem, kupiłem tego Asusa 9999GT który jest nie wiele droższy od Glaciera. Wcześniej miałem poczciwego 4Ti4200 128DDR więc skok wydajnościowy i jakościowy, zauważyłem gołym okiem i z karty jestem zadowolony. Podczas montażu przeżyłem ogromny stres, ponieważ po jej odpaleniu, jeszcze na poziomie ładowania systemu, wystąpiły okropne artefakty ! Pół godziny grzebania w kompie poszło na marne, okazało się w końcu, że to jakaś wtyczka od dodatkowego wentylatorka... :) Pierwsze co zrobiłem, to testy w 3DMARKach, oto moje wyniki:

 

3DMARK2003 :arrow: 9351 (350/700) oraz 10431 (400/800)

3DMARK2005 :arrow: 3808 (350/700) oraz 4243 (400/800)

Aquamark 3 :arrow: 45900 (300/700) oraz 47636 (400/800)

 

Moje pierwsze pytanie do was, dotyczy Aquamarku. Trochę za mały mam wynik i nie wiem czemu. We wszystkich oficjalnych testach, karty te (6800) miały w Aquamarku ponad 50000 a nawet 55000. Czym to może być spowodowane ? Czy na moje wyniki, może mieć wpływ zbyt mało RAMu ? Czy jeżeli dokupię 512RAMu to będzie dużo lepiej ?

Jak chodzi o gry, to narazie gram wyłącznie w Half-Life 2 i jest super, pomijając niedoróbki silnika gry które powodują zacinki przy wczytywaniu leveli i podczas rozmów z postaciami. Doomika jeszcze nie sprawadzałem. Sprawdzałem natomiast Far Cry i tu jestem strasznie zły i nie wiem co o tym sądzić. Otóż ustawiłem wszystkie opcje graficzne na Very High, rozdziałkę na 1024x768 i wszystkie wygładzania na wyłączone. I niestety, w pomieszczeniach jest spoko (80 klatek średnio) ale na polu (otwarte przestrzenie) gra schodzi do 28 klatek i momentami tnie, ale mam wrażenie że jest to cięcie związane z RAMem. Mam wielką prośbę do posiadaczy tego Asuska, o podzielenie się swoimi ustawieniami w tej grze. Komputer mam "czysty" bo robiłem totalną reinstalkę z okazji nowej karty :) Na koniec jeszcze mam pytanie o sterowniki, tych od Asusa wogóle nie używam i teraz jadę na 66.93 Jakie są waszym zdaniem najlepsze stery do tej karty, czy do Far Cry potrzebne są jakieś specjalne, sprawdzone stery ? Chciałem sobie komfortowo pograć bo na moim poprzednim gf4ti nie dało się za bardzo. Mam nadzieję że pomożecie mi w moim problemach bo sam już nie wiem co robić, wymieniać kartę na Leadteka 6800GT czy dokupić RAMu ?

 

PS: A co do NFSU2, to również jestem rozczarowany. Grałem na razie w demko ale grafika i gameplay był 100x lepszy w poprzedniej części. A te ulice to wołają o pomstę do nieba. Może w pełnej wersji poprawili grafę ale raczej w to wątpię. Szkoda, bo NFSU jest genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...