Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

DO Johny_85:

Czy ten ASUS 9999GT ma możliwość ustawienia w sterownikach taktowania osobno dla trybu 2D lub 3D ? Pytam bo ASUS FX9950 (FX5900) takiej mozliwiści nie ma (zupełnie inaczej napisany BIOS niż referent od NVidii). Jakie stery dostarczone są z kartą (podejrzewam 61.21) a na jakich robisz Marki ?

Nie ma takiej opcji niestety.

 

Ja jutro zamieniam mojego asusa na Leadteka 6800GT, zajebiste chłodzenie, ramy na ddr3 [kreca sie wysmienicie]. Moze zwariowałem ale wole zmioenic karte za rok niz za połroku;) Wiec jutro bedzie krecenie bez granic :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze lepiej doplacic troche grosza i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> "pelnego" 6800GT, ale z 12-oma potokami? Jest w ogole znany jakis mod 12@16 potokow dla GF6800?

ten z 16 i pamieciami ddr1 jest pelniejszy niz ten z 12 i pamieciami ddr3 :wink:

 

a ja dalej czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy posiadają 6800nu-->Jest jeszcze nadzieja na @16pipes!! Unwinder opracował nowego RT(15.2), który potrafi odblokować zablkowane hardwareowo potoki i VS. Podczas beta-testów wyszło tak:

 

2 modowalne tylko częściowo

4 nie modowalne wogóle

9 modowalnych w pełni!!! Nowy RT rusza w ponidziałek!

 

Jeżeli ktoś już o tym pisał to sorry :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy 6800 Wars: New Hope :lol: (BTW,znowu mam iskierkę nadzieji,że jednak uda się zmodować i...pewnie znowu przeżyję rozczarowanie :( No ale nic to,ważne,że coś się dzieje w tej kwestii i o to chodzi :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny ! tez myślę o tym leadteku 400GT. Nie orientujesz się może ile on wydziela watów ciepła, bo myślę o spółce 6800GT + Peltier + WC...

Wg. mnie za nim przemawia chłodzenie i sam winfast:) A jesli chodzi o chłodzenie ktore masz zamiar zainstalowac to wyniki w markach powunny byc mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Sprzet jak w podpisie. W windzie motherboard monitor pokazuje 11.8 na lini 12V,ale czasami spada do 11.67. Po podkreceniu karty 385/885 grr wywalaja do windy (niektore po paru godzinach,inne szybciej). Zadnych zwisow systemu. Zadnych artefaktow. Benchmarki przechodzi. Czujnik na karcie zaraz po zamknieciu gry pokazuje jakies 70 stopni(czyli chyba norma). Myslicie, ze to kwesta zasilacza? W budzie siedzi chieftec 1136. Przy nominalnym taktowaniu wszystko stabilne jak skala. Problem z oc dotyczy tylko gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Sprzet jak w podpisie. W windzie motherboard monitor pokazuje 11.8 na lini 12V,ale czasami spada do 11.67. Po podkreceniu karty 385/885 grr wywalaja do windy (niektore po paru godzinach,inne szybciej). Zadnych zwisow systemu. Zadnych artefaktow. Benchmarki przechodzi. Czujnik na karcie zaraz po zamknieciu gry pokazuje jakies 70 stopni(czyli chyba norma). Myslicie, ze to kwesta zasilacza? W budzie siedzi chieftec 1136. Przy nominalnym taktowaniu wszystko stabilne jak skala. Problem z oc dotyczy tylko gier.

Sprawdz z mniej podkreconym procesorem, np 3Ghz albo na 2.8

Na 99% zabardzo podkrecony procesor lub pamieci.

u mnie tez czesto na R9800@XT bylo 11.69, teraz odziwo mam R9550 i spada do 11.43, ale jak miezylem multimetrem to na wtyczce bylo ponad 12, wiec chyba plyta przeklamuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wlasnie zakupilem GeForca 6800 OC by BFG , http://www.bfgtech.com/6800OC.html. Wydaje mi sie ze grafa jest calkiem niezla, zwlaszcza ze jest fabrycznie OC do 350@700.

Chlodzenie calkiem pozadne, w calosci wykonane z miedzi z dwoma wiatraczkami (jak widac na linku), wykozystali technologie heat pipe czy jakos tak sie to nazywa.

Jedynym minusem jest szum wydobywajacy sie z wiatrakow .... bo szumi pozadnie. Jako ciekawostke dodam ze zaplacilem 1070 zl (oczywiscie nie w naszym pieknym kraju).

 

ps1. Jak ktrosik mial stycznosc z Nv silencerem5: oplaca sie to dolozyc do tej grafy , jak myslicie ??

 

ps2. Grafe stestuje jak wroce, gdzies kolo 20 to sie podziele wrazeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dowiedzialem sie cos na temat mojej paczki z karta... okazalo sie, ze nie dojechala nawet do wawy, a koles ktory jechal poprostu znikl... wtf?

na szczescie paczka byla ubezpieczona, i z tego co mi wiadomo karte dostane dopiero za tydzien... swira mozna dostac :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dowiedzialem sie cos na temat mojej paczki z karta... okazalo sie, ze nie dojechala nawet do wawy, a koles ktory jechal poprostu znikl... wtf?

na szczescie paczka byla ubezpieczona, i z tego co mi wiadomo karte dostane dopiero za tydzien... swira mozna dostac :evil:

A gdzie ja kupowales ? to ma byc 6800GT Asus ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak asus, ale kupywana w dosc nietypowy sposob, wiec mam nadzieje, ze wiadomosc ktora dostalem jest prawdziwa...

 

dorzucam test NV5 do pierwszego posta

nietypowy , hehe bo wiesz co, wydaje mi sie ze ktos Cie zwodzi z ta karta, powiedzial ze zalatwi a nie moze bo nie ma juz ich w hurtowniach od tygodnia. A poto aby nei stracic klienta to mówi ze bedzie za tydzien :)

Jezeli sie myle to sorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie :wink: , tylko zebys je troche zmniejszyl... strasznie dlugo sie laduja :(

 

i napisz model zasilacza

 

EDIT: aha, ja mam be-quiet 450W, mam nadzieje ze wystarczy na tego asusa...

 

ten twoj leadtek to GT tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie :wink: , tylko zebys je troche zmniejszyl... strasznie dlugo sie laduja :(

 

i napisz model zasilacza

 

EDIT: aha, ja mam be-quiet 450W, mam nadzieje ze wystarczy na tego asusa...

 

ten twoj leadtek to GT tak?

Tak to pełne gt, a model zasilacza juz napisałem:) Ja jestem neotekiem zawiedziony:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :!:

zna ktoś angielski :?:

przetłumaczycie mi coś :?:

Tak,pod warunkiem,że to co chcialbyś,aby Ci przetłumaczono, tyczy się kart graficznych - to oczywiście,jeśli chciałbyś,aby to było umieszczone w tym temacie. W przeciwnym razie,zapraszam na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :!:

zna ktoś angielski :?:

przetłumaczycie mi coś :?:

Tak,pod warunkiem,że to co chcialbyś,aby Ci przetłumaczono, tyczy się kart graficznych - to oczywiście,jeśli chciałbyś,aby to było umieszczone w tym temacie. W przeciwnym razie,zapraszam na PM.

Lepiej bys przetlumaczyl caly opis jak odblokowac potoki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...