Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z was wie o co chodzi bo mi już kończą się pomysły  :mur:

 

Dołączona grafika

1291903[/snapback]

Też mam coś podobnego? Co to oznacza? To są jakieś zwykłe komunikaty, czy "babole"...? :blink:

 

 

Source + nowe stery = "babol"...?

------------------------------------------

Co co nowych sterów 75.90 i innych niby lepszych, to wszystko ok, ale jeśli ktoś nie gra w HL2 i CS:Source. Na w/w sterach trawka dostaje "odblasków": Tu jest problem 1., Tu jest problem 2., Tu jest problem 3.. Jedyne dobrze działające w grach "sourcowych" stery, to te oficjalne 66.93, a może się mylę? Jak jest u was? :huh:

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec wkoncu co mam lepiej kupic pelnego asuska czy lepiej winfascika???? i jakie lepsze chlodzenie zalozyc?? silencera czy zalmanka CU ?????

1292450[/snapback]

Winfasta: wywalić z nigo oryginalny wentyl i założyć jakąś 80/92mm. Radiator Leadteka jest naprawdę wydajny wystraczy mu tylko lepszy nawiew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winfasta:  wywalić z nigo oryginalny wentyl i założyć jakąś 80/92mm. Radiator Leadteka jest naprawdę wydajny wystraczy mu tylko lepszy nawiew.

1292700[/snapback]

 

wiec jak...zdjac tylko ten wentylatorek na jkarcie i zalozyc jakis inny?? moze jakies propozycje zeby byl cichy a wydajny...a da cos jak zaloze jeszcze z tylu karty waitraczek tak jak luks to zrobil?????:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po jednodniowym teście sterów 75.90 i stwierdzam że są niedopracowane. Problemywystepują w oświetleniu kótre lbi się co chwile zmieniać <medal of honor>. Narazie je sobie darujecie bo wiele nie wnoszą a cudem też nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MonsterMax mam do ciebie pytanie bo masz Nforce3 i 6800Gt i mowisz ze kreci ci sie bez problemu podaj wiecej szczegolow twojego konfiga bo umnie nieda sie krecic na tym co mam ponizej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale takie gry slowne  :D

 

A ja czekam na nowa karte winfascika GT mam nadzieje ze jutro bedzie :) zobaczymy ile smarkow wiecej w porownaniu do asusaGT

 

Pozdrawiam

1292169[/snapback]

Moge Ci powiedziec że na tym sprzecie co masz, smarków bedzie wiecej o około 1000-1300.. luknij mój ORB, a przeciez mam duzo slabiej taktowanego procka:)

 

ale w grach różnicy takiej nie czujesz. Po prostu trzeba jeszcze poczekac na jakies gry nowe;)

Luks: Powielam Pytanko. Jak zakladales ten wiatrak, to sciagles oryginalny? czy tylko go odlaczyles? mozesz napisac jak? bo temat duuzy, czytalem go kiedys calego, ale jakos nie mam ochoty go czytac raz jeszcze:D Ale jak bedzie taka potrzeba to przeczytam. btw... Czy mój wynik na moim sprzecie w smarku 2005 jest spoko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luks mogles to porownanie dac wczesniej ;) Dodasz do niego nv5 Silencer ale na spowolnionych obrotach? Kto to puszcza na 100%? ;)

1293378[/snapback]

Ja jade na 100% i nie przeszkadza mi odglos pracy wiatraka. Te nowe stery niepoprawnie wyswietlaja obraz w demie splinterka chaos theory z shaderami 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde :) Dostalem przed chwila winfastaGT i juz wraca do sklepu. Nie wiem co sie dzieje ja mam chyba takie szczescie. Wyglada na walniete pamieci. Odradzam PCP z krakowa do tej pory nie nazekalem ale ta karta to juz przesada pudelko pogiete kopery od sterownikow porwane, karta uzywana, a do tego uszkodzona. :mur:

 

Dołączona grafika

 

Ale sie wkurzylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, no chamowia :P

 

Ja odrazu dostałem bana za reklame i nikt mnie nawet nie uprzedził. Rządam równouprawnienia meżczyzn. :D

 

Ale na powage. Prosze o zdjecie bana. Juz wiem co i jak. Nie trzeba bylo odrazu na banicje zsyłać. Jestesmy ludzmi i dajcie sie uczyc na bledach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, no chamowia :P

 

Ja odrazu dostałem bana za reklame i nikt mnie nawet nie uprzedził. Rządam równouprawnienia meżczyzn. :D

 

Ale na powage. Prosze o zdjecie bana. Juz wiem co i jak. Nie trzeba bylo odrazu na banicje zsyłać. Jestesmy ludzmi i dajcie sie uczyc na bledach.

1293636[/snapback]

Solid, zaraz dostaniesz następnego, jeżeli nie zmienisz podpisu.

Dalej nie wiesz co i jak. Zapoznaj się dokładnie z regulaminem.

Tu masz jego część:

I. Na łamach forum kategorycznie zabrania się:

.....

5. Umieszczania reklam, z wyjątkiem:

a ) działu "Giełda" (kupię, sprzedam, inne),

b ) działu "Prezentacje" (z ograniczeniami wynikającymi z opisu działu),

c ) reklam instytucji lub akcji charytatywnych (Pajacyk, Caritas, Czerwony Krzyż etc.),

d ) reklam instytucji non-profit (SETI, United Devices, Mozilla etc.),

e ) sytuacji, gdy ktoś aktywnie poszukuje informacji na dany temat - wtedy w o odpowiedzi można zareklamować

produkt/firmę/aukcję etc.

f ) wypadków uzgodnionych z założycielem serwisu - Piotrem Lisowskim (szczegółowe informacje w punkcie V).

W podpisie możesz wstawiać tylko linki do topików umieszczonych w dziale Giełda.

 

Powstrzymaj się też ze swoimi wyrafinowanymi żartami. IMO "chamownia" nawet z uśmiechniętą mordą kwalifikuje się do zastosowania restrykcji.

Na zachętę dostaniesz 10%. Jeżeli nie dostosujesz się do moich zaleceń zmienię ci grupę na Banned. Co ty na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no luz. Zaraz zmienie. Myslalem ze jak inni maja reklamy w podpisach to wolno. Człowiek pozartuje juz 10% ma :(, A da rade tamto konto odzyskac. Tak w ogole sorry za off-top. Pisałem do admina na @ ale nie odpowiedział. Korzystam z okazji ze jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MonsterMax mam do ciebie pytanie bo masz Nforce3 i 6800Gt i mowisz ze kreci ci sie bez problemu podaj wiecej szczegolow twojego konfiga bo umnie nieda sie krecic na tym co mam ponizej .

1293364[/snapback]

 

Mój dokładny konfig przedstawia się tak:

Amd Athlon 64 3000+ 2000@2200 i na to Pentagram Q-80 ALCU +Artic Cerminque

Microstar Neo Platinum Nforce 3 250 GB socket 754 bios 1.5

2x 512 DDR Kingstone 400 Mhz[ 8-3-3-2.5 <220 Mhz>]

Leadtek 6800 GT 256 Mb na sterach 71.81 WHQL 400\1100 dalej nawet nie mam po co ale się da :D

Maxtor 120 GB Diamond Max 9+ 8 MB cache 7200

reszta żeczy i

Chieftec 420 W 302 DF

 

3dsmarki

2001 - nie chce się włączyć bo piesze że musze DX 8.1 zainstalować ale tto samo miałem na starej więc luz.

2003- 11543

2005- 5347

Aquamark- 62 z groszami

 

Czemu masz 2.5-3-3-11 nie chodzą ci na 8??

A może temperatóra i od kiedy GT mają dwa molexy??

Co do twojego nieszczęsnego podkręcania to pojęcia nie mam. Albo producent tak zrobił żeby tej karty się nie dało podkręcać albo masz po prsotu felerną sztukę albo słynne Twinmosy tak robią. Musisz kombinować. Powiedz mi o ile spada ci ta wydajność??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Pamiętam jak oglądałem filmiki z tej gry jak jeszcze nie wyszła i tam były bajeranckie efekty wody. Fale się robiły jak strzelił na filmie ktoś w nią a teraz sobie gram i jakoś tego nie ma. Mam kompa który puści tą gierkę na max bez problemu ale nie wiem czemu tego nie ma. Wiecie może co jest nie tak?? Chodzi mi o Medal of Honor Wojna na Pacyfiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podpis zmienony. Teraz kieruje do strony na gieldzie tweak'a gdzie jest opis. Ale nieważne. Wazne jest to, że zamierzam po tym wszystkim kupić x800xl. Ale teraz sie zastanawiam. Bo wyszło Chaos Teory czy jakos tak. Ten nowy SplinterCell. Nie wiem czy mi sie dobrze o uszy obiło, ale on podobno obsługuje jakieś super efekty na VS i PS 3.0. Moze ktos to potwierzic? Ze są tam efekty ktorych na karcie ATI nie ujrze. Bardzo bym prosił o odp. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde :) Dostalem przed chwila winfastaGT i juz wraca do sklepu. Nie wiem co sie dzieje ja mam chyba takie szczescie. Wyglada na walniete pamieci. Odradzam PCP z krakowa do tej pory nie nazekalem ale ta karta to juz przesada pudelko pogiete kopery od sterownikow porwane, karta uzywana, a do tego uszkodzona.  :mur:

 

Dołączona grafika

 

Ale sie wkurzylem

1293586[/snapback]

 

czy ktos wie co bylo tej karcie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wlasnie stawiam na spalony procek albo pamieci. tylko ciekawe czemu mi taka przyslali jako niby nowa ze sklepu :angry:

I jeszcze mi koles chcial wmowic ze to wina za slabego zasilacza.... (chieftec360W dualfan)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wlasnie stawiam na spalony procek albo pamieci. tylko ciekawe czemu mi taka przyslali jako niby nowa ze sklepu  :angry:

I jeszcze mi koles chcial wmowic ze to wina za slabego zasilacza.... (chieftec360W dualfan)

1293837[/snapback]

A PM ześ dostał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Nie wiem czy mi sie dobrze o uszy obiło, ale on podobno obsługuje jakieś super efekty na VS i PS 3.0. Moze ktos to potwierzic? Ze są tam efekty ktorych na karcie ATI nie ujrze. Bardzo bym prosił o odp. Pozdrawiam.

z tym nowym SC faktycznie jest male zamieszanie...gierka ma w opcjach grafiki tylko ustawienia dla SM1.1 oraz SM3.0, gdzies im wcielo SM2.0...pytanie dlaczego....czy stwierdzili, ze efekt jaki chcieli uzyskac jest do uzyskania tylko na SM3.0, czy moze kwestie marketingowe, czy tez moze cos im umknelo....imho wkrotce sie wszystko wyjasni...

a tak to wyglada - po prawej SM1.1 po lewej SM3.0 (1280x1024 200KB)

http://img.photobucket.com/albums/v680/imakandi/splinter.jpg

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luks: Powielam Pytanko. Jak zakladales ten wiatrak, to sciagles oryginalny? czy tylko go odlaczyles? mozesz napisac jak? bo temat duuzy, czytalem go kiedys calego, ale jakos nie mam ochoty go czytac raz jeszcze:D Ale jak bedzie taka potrzeba to przeczytam. btw... Czy mój wynik na moim sprzecie w smarku 2005 jest spoko?

1293399[/snapback]

Ten oryginalny wywaliłem odrazu :) Jest z tego co pamietam przykręcony na 3 małych śróbkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde :) Dostalem przed chwila winfastaGT i juz wraca do sklepu. Nie wiem co sie dzieje ja mam chyba takie szczescie. Wyglada na walniete pamieci. Odradzam PCP z krakowa do tej pory nie nazekalem ale ta karta to juz przesada pudelko pogiete kopery od sterownikow porwane, karta uzywana, a do tego uszkodzona.  :mur:

 

Dołączona grafika

 

Ale sie wkurzylem

1293586[/snapback]

Miałem to samo na mojej ale nie odpoczątku tylko wtedy gdy dosłownie ją dotykałem podczas pracy. Wtedy odrazu wywalał mi się taki obraz. Karta prawdobodnie wtedy poruszała się w porcie AGP i następowało takie coś.

 

Jeśli zareklamujesz kartę to napisz mi na PW czy z nową dzieje się tak samo, to może swoją też sobie wymienię.

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi wymieniaja bez reklamacji na nowa. Bo dzisiaj ja dostalem i dzisiaj oddalem. Hmm czy w takim razie to moze byc cos z portem agp?? chyba nie. przeciez inna karta dziala normalnie chociaz to tylko riva TNT2?! Mam nadizje ze z nowa karta bedzie juz ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...