Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak oryginalne rady... Czy jak nie mozesz znaleźć płyty z Twoją ulubioną muzyką, to przeżucasz sie na Disco Polo? Chyba nie...

 

A gre lubie, i chciałbym sobie w nią pograć... I to chyba nie jest dziwne, że nie pasuje mi to że źle działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zrobię to i zapuszczę ją z fraps'em choć nie grałem w nią od dawna.Gram zawsze 1024x768 z prostego powodu:mam 15"monitor lcd.

Wcześniej był to MOH:PA i wszystko grało pomimo narzekań ze strony innych forumowiczów.Ale cóż, dowiaduję się ciekawych rzeczy na temat sprzętu, który posiadam.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zrobię to i zapuszczę ją z fraps'em choć nie grałem w nią od dawna.Gram zawsze 1024x768 z prostego powodu:mam 15"monitor lcd.

Wcześniej był to MOH:PA i wszystko grało pomimo narzekań ze strony innych forumowiczów.Ale cóż, dowiaduję się ciekawych rzeczy na temat sprzętu, który posiadam.

1326138[/snapback]

 

No i zrobiłem to.

:lol:

Gra chodzi bardzo dobrze.45-75 to chyba wystarczająca ilość klatek.Pojeździłem trochę po miescie, zaliczylem 2 wyścigi(na początku drag, jak podjeżdżają furki do linii startu to 30fps jest, ni mniej ni więcej, po rozpoczęciu wyścigu powraca normalna ilość fps).Nawet gdy kręcę bączki(a mam czym kręcić B) )i jest pełno dymu to nie spada poniżej 40.

Kórw@ chyba mam zaczarowany komputer :lol: .

A, i jeszcze jedno, grafika ma tylko 12 potoków i jest niekręcona choć może być więcej , ale to na gry, które będą rozwalać ją w takiej konfiguracji.

 

Pozdro.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitol, sluchaj, moze odlacz jeden cd-rom na probe, albo odrazu dwa (jak masz dwa). Mozliwe ze zasilka nie wyrabia. Teoretycznie powinna, ale moze napiecie slabo trzyma albo coś, wiesz, roznie bywa. Ja mam taką karte graficzną i 1600x1280 i luz. Leciało aż trza. Mozliwe ze czasem sie krztusi bo mu V spada, Sprobuj. Nic Ci to nie zaszkodzi. I nie gadaj ze zasilka napewno wytrzymuje. Poprostu sprobuj, a jak nic nie da to dopiero bedziemy dalej kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, ja nie mówie że napewno wytrzymuje, bo wiem że nie wytrzymuje:) Już musiałem proca odkręcić... A 2 nie moge odpjąć bo mam orygonał Colina i nie bede mógł włączyć. A co do zwalniania to jest tak na trasach w Hiszpani, wiec nie mów mi ile przejechałeś. Przejedź sobie 3 odcinek w Hiszpani z detalami na max i wtedy powiedz czy nei zmuliło.

 

A tymczasem ide odpiać jeden CD-ROM.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to przez service packa ? U mnie taki sam winfast bez servis packow chodzi tak jak w opisie, troche go odciazylem i na codzien obnizylem taktowania o 10/20.

1325201[/snapback]

KOFEK a możesz mi powiedzieć jakie masz w takim razie temp. podczas grania i w windzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I [gluteus maximus]. Odłączyłem CD-0ROM i dalej to samo. Ustawiłem proca nawet na 3200+ i też to samo... A jak w grze wyłącze Vsync, to jest OK, tylko że gra jakos tak dziwnie chodzi :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug odczytu ze sterownikow, w windzie 54, a podczas gry jak wyjde na chwile do windy i sprawdze to jakos 68 mialem maksymalnie. Nie bylo nigdy wiecej. na 390/880. Na 403/900 przeszedl 3dmarka komp pare razy ale temperatury nie sprawdzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w takim razie jeszcze jedno pytanie do posiadaczy Leadteka, Czy używacie tego programu WinFox 2.0 czy jakoś tak czy nie?

1326894[/snapback]

nawet tego nie instalowałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I [gluteus maximus]. Odłączyłem CD-0ROM i dalej to samo. Ustawiłem proca nawet na 3200+ i też to samo... A jak w grze wyłącze Vsync, to jest OK, tylko że gra jakos tak dziwnie chodzi :angry:

1326493[/snapback]

To nie wina karty - napewno.

u kumpla to samo co u Ciebie tnie też na AMD i 1G ramu .Przyniusł tą karte do mnie i jest ok chodzi płynniutko:) na każdej gierce.na max i AAx4 i filtr x16

A co do ceny 1500 to za 1499 jest do kupienia nowa w sklepie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucas widze ze karta ci chodzi tak samo jak moja gdzie ja kupiles ??

1328286[/snapback]

Proline. Te ustawienia w podpisie to tak lightowo, bede miał chwilkę to ją jeszce troche pocisne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, mogl by mi ktos zrzucic bios z Winfasta 6800? Lucas? KOFEK?

1328828[/snapback]

Soltys wejdz na temat o asusach v9999gt, na przedostatniej stronce jest link do biosow asusa, na tej stronce zapewne tez beda leadteka.

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem nfs i colina byl walkowany juz tyle razy...

 

ogolnie ja nie mam zadnego problemu z nfs, colina nie sprawdzalem, ale podejrzewam ze tez by nie bylo.

 

btw co nowego, bo dawno nie zagladalem tutaj? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. stery są nowe ;)

i nowe problemy.. w sumie standard.. no nie tylko nowe ale tez te powtarzające sie:)

tyle jesli chcesz byc na bierzaco:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem nfs i colina byl walkowany juz tyle razy...

 

ogolnie ja nie mam zadnego problemu z nfs, colina nie sprawdzalem, ale podejrzewam ze tez by nie bylo.

 

btw co nowego, bo dawno nie zagladalem tutaj? :D

1329155[/snapback]

mess gdzie byłeś jak Cię nie było ??

Przyznaj się.. Pewnie spaliłeś swojego geForcea i nie miałeś kompa :D :D

 

PS.

Kilka stron wcześniej odpisałem Ci na test Twojego dema w CS:S

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proline :) to tak jak ja tylko we wrocku. Chyba dostali niezla partie kart ;) \

 

Moge ci zrzucic biosa odezwij sie na maila albo napisz mi wiatomosc prv na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konio68 na jakich rozdzielczościach Ci nie tnie ?

1329026[/snapback]

1024 lub 1280 nie ma znaczenia tylko ilośc fps inna.

Płynnośc gry jest super , czyli nie ma zacinek itd.W 1024 wszyskie tytuły super płynnie z zadowalającą iloscią klatek( mowa o tych najnowszych)

SC Demo najnowszy w 1024 w 3.0 i HDR jest płynnie ale ilośc klatek za wysoka nie jest - szarpania nie widać.AA x4 filtr x8

Tytuły typy HL2 , Kotor2 , Domm3 wszystko ok a SW Galactic Comando w 1280 , gdzie ruch na planie jest duży szaleje aż miło.Z reguły gram na 1024 w AAx4 i filtr x16.

Ale ile by klatek nie było nie ma przycinek żadnych , gdzie przy np w dualu 2x512 były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mess gdzie byłeś jak Cię nie było ??

Przyznaj się.. Pewnie spaliłeś swojego geForcea i nie miałeś kompa  :D  :D

 

PS.

Kilka stron wcześniej odpisałem Ci na test Twojego dema w CS:S

Pozdro.

1329771[/snapback]

a czasem lookam tutaj, ale widze wlasnie tylko powtarzajace sie watki :wink:

 

a test czytalem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mess : jakie masz chłodzenie na swoim Gigabycie ? zmieniales to firmowe ? Bo mam takie pytanko czy próbowales wylaczac wiatrak na karcie zeby miec pasywnie chlodzona grafe, wydaje mi sie ze nie powinno to zaszkodzic nie kreconej karcie... jak myslisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

mam GAINWARD PowerPack! Ultra/2400 TV-DVI-DVI GS

(gaiward)

 

karta jest super tylko chłodzenie jet głośne. 2 zamontowane "suszarki" dają sie we znaki nawet w trybie 2D

 

wpadłem na pomysł zeby zamiast nich zamontowac Tt Thunderblade LED 120mm, bo akurat mam takiego

(TT)

 

moge kupić NV Silencer 5 albo Zalman VF700 i cisza będzie tylko że nie mam tego fajnego czerwoneg koloru

 

jak myslicie? ten TT schłodzi mi tak dobrze jak oryginalne suszarki?

 

pytam, bo nie chce za bardzo ryzykować spaleniem karty za 2 tyś.

Edytowane przez LouisCyphre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Winfast PX6800 GT TDH

jak w niej podłączyć zasilanie tzn. jest tam na karcie złącze 6 pinowe i w komplecie jest kabelek gdzie z jednej strony ma 6 pinów a z drugiej 2 x molex

czy trzeba dać zasilanie do tych dwóch molexów czy starczy do jednego ?

Z obu molexow kabelki wchodzą w inne miejsca w tej 6 pinowej wtyczce i wydaje mi się że chyba wypadałoby podłączyć w dwa ?

Kto ma tą kartę niech mi odpowie jak jest podłączone u niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...