Skocz do zawartości
narcyz

Czy te objawy to koniec mojej mobo? Zepsuta MSI KT4V?

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze padla mi plyta glowna, pewnosci nie mam, no ale...

Wlaczam power, komp tak jakby chodzil, ale na monitorku nic nie ma, a do windy nie wchodzi, bo nie slychac dzieku. Probowalme na 2 monitorach, wiec to napewno nie monitor. Dalej po wyjeciu karty grafiki nie ma piskow, to samo sie dzieje przy ramie, co mnie raczej dziwie. ram przekladalem do innego banku, rowniez nic. Biosa resetowalem. Az wreszcie u kolegi sprawdzilem procka, grafike i ram, wszystko dziala. Nie sprawdzilem tylko zasilacza i mobo. Wg mnie padla plyta, ale czy moge miec w tej sytuacji juz pewnosc?

Ta plyta to MSI KT4V. Zasilacz mam Feel 300W, wiem ze badziewie, ale zamierzalem wymienic, ale moze narazie nie wyjsc jesli bede musial kupic mobo nowe:/

Sam plyty nie uszkodzilem napewno, bo w sumie montowalem WC, ale nie bylo zadnego wycieku, nic nie zarysowalem, nie ruszylem, itd.

Co najgorsze, to gwara mi sie skonczyla w sierpniu, wiec ok mies temu :(

Gdzie bym mogl oddac taka uszkodzona plyte? Jest szansa ze mi gdzies wysla do produceenta zeby zrobic? I czy to ma sens, czy pozbierac troche kasy i kupic nowa? Bo w sumie to mnie krew zalewa na amd k6 II 500MHz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ja nie sadze, zeby sie spalilo cokolwiek, bo nie podkrecalem zbytnio. Tzn robilem to ale po instalacji WC, a ostatnio chodzilo na defaultowych ustawieniach. Ale pojawila sie iskierka nadzieji, ze jednak mi wymienia plyte, bo podobno jest 2 lata gwary, jak cos to bym dostal MSI KT4AV- L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...