Skocz do zawartości
le.mar

witam zmiana mobo a zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

witam ciesze sie że dołaczyłem do was :)

ale na temat

mam obecnie A7N8X deluxe - athlon 2000 (chłodzenie wodne na CPU GPU , HDD) athlon @ 1,84GHz (pamięci w dual ram ale oem :(( ??? -tak wyszło)

wyłaczona sata i fire wire

na pci mam modem (do faxów) , katre tv (elta)

dysk 120 gb wdc 7200 8MB ch , dvd-rom lg 8116B , dvd-r (gsa 4040B)

mysz optyczna std klawiatura

aha kartagraf to asus v9180 64 mb (dvi) , żadne pompki i wiatraki nie są zasilane z pc ( tylko mały stycznik do załączania całej machinerii WC ( wsio mam na 220 - do wentylków na chłodnicy - trafko od halogenów i prostowniczek))

pzredstawiłem wszystko , gdyż obecnie z zasilacza dmucha zimne powietrze ( aha zasilacz to chieftec 360 302 DF)

teraz najważniejsze , zmieniam płytkę na A7N8X -E dlx + WIFI, proc na 2500 ( oczywiscie od razu @na 3200)

czy zasilke wymienic na 420 w chiefteca ????

docelowo planuje jeszcze jakąś grafike z serii deluxe (asusa) np GF 4 TI VIVO)

i co z zasilką wymieniać czy nie cza ?? ,aha co z wi fi - ile to żre ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiłka napewno pociągnie Ci ten sprzęt, lepiej zamiast zasiłki zainwestuj w pamięci.

Asus nie jest zbyt podatny na oc więc ja bym się zastanowił nad DFI lub ABITEM.

Nie ma sensu pakować się w gf4ti to już staruszek. Lepiej te pieniądze zainwestować w radka 9550 a jeszcze lepiej 9600 pro, obie karty mają świetny potencjał oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm wiem , że teraz palne , bo to w koncu forum tweak .. ale mi aż tak nie zależy na @@@@ , a mam obecnie tego asusa - i jest to najstabilniejsza mb jaką miałem - dodatkowo siedze na xp ..

chodzi mi , o to czy wi fi nie żre

co do "radków" niechętnie mieszłbym nvidie z ati

( plyta na nforce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ci nie zależy na oc to bierz ASUSA. Ale co grafy to dobrze się zastanów bo naprawde nie opłaca się pakować w gf4ti. w tym przedziale cenowym rządzą radki. każdy ci to powie. ati z nf2 napewno nie będą się gryzły :!: TO co w takiej sytuacji miała by zrobić VIA ze swojimi płytami jeżeli nie produkują chipów kart graficznych :?: troche śmieszne jest to co piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...