Skocz do zawartości
Liska

Jaki procesor????

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie. Chce wymienić Celerona 2.5 GHz na Pentium 4. Niestety płyta nie obsługuje Prescottów i jest do 533 MHz FSB. Czy różnica w wydajności pomiędzy procesorami na 400 MHz i 533 MHz FSB jest duża? Oczywiście ramki mam PC2700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam AMD bartona 2500XP+ super tani super wydajny prawie kazdy idzie na 3200+ bez podnoszenia napiecia a to wszystko w cenie 400PLN + do tego bylejaka płyta na nforce2ultra - nawet ECS za 200PLN- pozwoli osiącnąc 3200+ + obsługa dual chanel w semprony nie ma co sie bawic vbo to syf, jak cos wydajniejszego to AMD 64 ale to raczej kategoria cenowa P4 - i te 64 bity ... luuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu wogle bym nie myslal o zadnym Intelu a juz na pewno nie o CELERONIE BO SĄ STRASZNIE MAŁO WYDAJNE I CHOLERNIE DROGIE(wiem bo sam mam fuckin Celerona) a wiec z tym polecałbym ci włąsnie AMD Bartona 2500+ bo jest naprawde dobry tani i wydajny albo Athlona 2600++(tez ma ciekawa cena i jest bardzo wydajny) pozatym Intel za bardzo kojarzy sie z Microsoftem (z resztą mają podpisana umowe) a wiadomo czym jest Microsoft MS(i tu negatywna opinia) a wiec i wiadomo czym staje się Intel. Dlatego inwestujcie w AMD!!!

 

Pozdrawiam -=<$m!th3r>=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna jednak cos dobrego o intelu powiedziec. Mam w domu taki zabytek w postaci kompa kupionego 5-6 lat temu i stary procesorek Celeron (jakis tam) nadal zyje. Przez jakis czas nawet dzialal przy padnietym wentylatorku (nikt nie zauwazyl ze sie popsul :oops:). A daze do tego ze przynajmniej intelowskie procesorki sa wytrzymale. Nie wiem jak amd-eki bo nie mialam (jaki i wiekszosc znajomych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu wogle bym nie myslal o zadnym Intelu a juz na pewno nie o CELERONIE BO SĄ STRASZNIE MAŁO WYDAJNE I CHOLERNIE DROGIE(wiem bo sam mam fuckin Celerona)

Prosze cię nie porównuj Celeronów z Pentiumami...

Bo fucking celerona miałes a fucking Pentiuma4 z 800MHz FSB i HT nie...

Także "jak nie miałeś to nie mów!"

 

Bo P4 2.4C 800Mhz HT jest wydajniejszy niż Celeron 3.0GHz...

 

Celerony są mało wydajne bo to procesory BIÓROWE...

A P4 to inna bajka...

 

Ale faktycznie są DROGIE... dlatego może lepiej jakiegoś AMD 2500+ czy 2600+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...