Skocz do zawartości
Mike3129

POWAŻNY PROBLEM Z KOMPUTEREM

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem przedstawia się następująco: Mój sprzęt jest juz przegrzany poniewąż od początku miał złą obudowę i ogólnie xle chodził i były z nim problemy. Po zmianie obudowy problemy znikły i komp działał dobrze jednak do dzisiaj, w sumie jakies pół roku. Dzisiaj po włączeniu komputera on od razu się resetuje nawet nie dochodzi do windowsa, w sumie działa od 5 do 10 sek, po naciśniećiu guzika. Sądze że jest to wywołane gra w która grałenm zeszłej nocy (War of the ring) jednak nie jestem pewien, ta gra troche mi się cieła podczas grania, jednak bez problemów z niej wyszedłem i komputer normalnie działał, dopiero na drugi dzień czyli dzisiaj działa tak jak opisałem wyżej, prosze o pomoc jak naprawic komputer. POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny mądry topic , i kolejna rada w stylu przeczytaj swoj wypasiony post fefnascie razy strzel baranka w sciane i sie zastanow jak mamy ci pomoc skoro nic nie wiemy o twoim kompie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz go niedawno kupionego, to zanieś do reklamacji. Ja typuję źle założony radiator na procesor. Zdjąć, posmarować dobrze (ale nie za grubo) dobrą pastą, założyć. Zresztą zobacz w BIOS-ie temperaturę procka. BIOS Ci chyba startuje? Zobacz też napięcia w BIOS-ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...