Skocz do zawartości
konraf102

ECS K7VTA3 RAID KT 333 JAKA SZYNA FSB JEST DOSTĘPNA ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób posiadających w/w płytę , czy maożna na niej regulować szynę fsb np zamiast 133/133 ustawić 150/150 i czy ktos odpalał w takiej konfiguracji np: athlona XP 1700+ , drugie pytanie to jak spzrwuje sie kontroler raid umieszczony na płycie przyczym chodzi mi raczej o wystepowanie lub nie konfliktów np: z SB LIVE niz o jego wydajność gdyz ma służyć do podłączenia dodatkowego dysku w kieszeni a nie ustawianie RAID-a czy coś takiego . Byłbym wdzięczny za szybka odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób posiadających w/w płytę , czy maożna na niej regulować szynę fsb np zamiast 133/133 ustawić 150/150 i czy ktos odpalał w takiej konfiguracji np: athlona XP 1700+ , drugie pytanie to jak spzrwuje sie kontroler raid umieszczony na płycie przyczym chodzi mi raczej o wystepowanie lub nie konfliktów  np: z SB LIVE  niz o jego wydajność gdyz ma służyć do podłączenia dodatkowego dysku w kieszeni a nie ustawianie RAID-a czy coś takiego . Byłbym wdzięczny za szybka odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Nie wiem jak wersja z RAID (bo przysłąli mi bez RAID mimo, że zamawiałem z RAID), ale u mnie jest dostępny także 166/166 150 chodzi stabilnie, ale no właśnie nie wiem co będzie jak dojdzie RAID. Ja i tak nastawiam się na 166, a jak da radę coś zmodować to na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...