Skocz do zawartości
Olek

Zaje...li mi dzisiaj radio z autka :-/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich dzisiaj spotkała mnie tragedia zapierdzielili mi dzisiaj radio z samochodu :evil: dokładnie to tylko tył :) ale z samej czołówki i pilota to muzyki nie puszcze :cry: Pisze to w celu rozładowania napięcia potym wydarzeniu. Autko otworzyli bez problemu zadengo wybijania szyby itp. wypieli kostke i hula :( w dodtaku miałem pod siedzenie zmacniacz kumpla którego też gwizdneli jednak jest to pryszcz przy cenie radia Pioneer DEH-7650MP MP3/CD/WAV

Przy okazji chiałem zapytac szanowne towarzystwo czy kotś nie posiada czasmi zbędnego tyłu to tego modelu radyjka (mozliwe ze mogłoby byc róznież od modelu DEH-7600MP -bardziej popularny na poslkim rynku ale to musze jeszcze zweryfikować jak bede miał okazje podłczyć mój panel do tego modelu. )

 

Pozdr. wszystkich i jeśli byłby kots chętny mi pomóc wsprawie tego radyjka to zgóry bardzo dziękuje. Jakieś sugestie proszę pisac na e-mail oloweb@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'bo to polska, nie elegancja-francja' ;/

 

przykro mi bardzo, pomysl ze ty na te radio bardzo ciezko pracowales i zaplaciles duuuzo $$$, a teraz jakis idiota sprzeda je dresowi za 100, no moze 200 ;/ taki ten ciach!*** swiat niesprawiedliwy ;/ teraz juz raczej go nie odzyskasz ;/ chyba ze je podpisales...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za samochod jesli otworzyli go bez problemu?

 

A co to za różnica? KAŻDY samochód da się otworzyć bez problemu. Wystarczą umiejętności, doświadczenie i czasami odpowiedni sprzęt.

 

 

 

Olek, rozumiem co czujesz. Mi jakieś 6 lat temu zarąbali cały sprzęt (radio, zmieniarka, 10 głośników, 2 wzmacniacze) i od tego czasu nic nigdy nie kupiłem, co ma jakieś podejrzane pochodzenie. To taka moja mała walka z tym kur**twem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak sie ma auto-alarm odpowiedni to sie zlodzieje nie tykaja ;)

Np moja matka ma ustawiony ze nie mozna auta otworzyc kluczykiem - mozna tylko z pilota a proba otworzenia kluczykiem konczy sie wyciem alarmu :) choc nie wiem czy jest cos w tym niezwyklego bo nie znam sie na alarmach :) + oczywiscie czujki wykrywajace zbicie szyby.

A co do historii zlodziejskich to koledze jak byl w nomi otworzyli w bialy dzien auto wyjeli radio i przegrzebali dokumenty po czym zamkneli za soba zamek w drzwiach i odjechali

Zas drugiemu ukradli sprzet alpine z auta a auto mial zaparkowane pod oknami na podworku a poniewaz nie mogli wyciagnac radia bo bylo mocno przykrecone to wyciagneli je z polowa deski rozdzielczej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGI, alarmy?? Śmiech na sali. Wiesz jak robią? Wyrywają lusterko i tam podłączają się do instalacji elektrycznej i wszystko wyłączają.

 

A co do kradzieży... Mi kiedyś ukradli w garażu podziemnym pod blokiem panel z radia. Szkód więcej narobili (wybita szyba) niż zarobili na tym panelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGI rozbiles mnie z tym alarmem :) nawet nie bede pisal dlaczego. No moze troszke napisze - alarm nie jest rzadna przeszkoda - co z tego ze wyje - radio wyrywasz w 15 sekund (to nie jest wlasne doswiadczenie - byl o tym ciekawy program na discowery). to alarm moze sobie wyc - krzyzyk na droge ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nigdy nie kupiłem, co ma jakieś podejrzane pochodzenie. To taka moja mała walka z tym kur**twem.

i to jedna z lepszych drog do walki ze zlodziejstwem, nie kupisz, oni nie beda mieli po co krasc, kupisz to co ukradli komus, a to co ukradna tobie sprzedadza komus innemu, dlatego nie kupuje nigdy nic okazyjnego, a do autora watku - smieszy mnie to, ze po tym jak mu ukradli radio (chyba ze mial jakies kradzione), szuka radia bez panelu 8O widac niektorzy nigdy niezrozumieja :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie yasin. Przecież częściej kradną same panele. To skoro autor wątku został z samym panelem to może kupić od kogoś okradzionego sam tył. Ja też jak mi kiedyś pierwszym razem zarąbali to tak kupiłem panel. Nie wiem w sumie czy był kradziony czy nie, ale koleś nie wyglądał na "jumaka", poza tym cena nie była zbyt atrakcyjna. Ale teraz nawet takie "okazje" omijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko w polsce jest mozliwe ;-(

Bez przesady. 8O Rozumiem że może Ci się wiele w Polsce nie podobać ale bez takich. :roll:

masz racje wiele rzeczy mi sie nie podoba w poslce :-)

 

nie no przesadzilem ze tylko w polsce to jest mozliwe, ale nie bez powodu wzielo sie powiedzenie "jedz do polski, twoj samochod juz tam jest" czy cos w tym stylu :!: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro walneli Ci radio to lec na gielde i odkup tez zajeb****

ktore zaje**** Tobie, albo mi, a ty i ja, pobiegniemy i odkupimy te, ktore zaje**** kilku innym osobom z tego forum, bardzo to logiczne, zaje**** mi to ja zaje*** komus innemu 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do autora watku - smieszy mnie to, ze po tym jak mu ukradli radio (chyba ze mial jakies kradzione), szuka radia bez panelu  8O  widac niektorzy nigdy  niezrozumieja  :x

To nie znaczy ze ma kupic kradzione! Mi np zepsul sie panel do radia (glosnosc odrazu leci na max :| i nie idzie tego sciszyc, a nie da sie rozebrac panelu na tyle zeby to jakos naprawic) no i mam sam tyl... wiec czemu ktos mialby tego nie kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro walneli Ci radio to lec na gielde i odkup tez zajeb****

ktore zaje**** Tobie, albo mi, a ty i ja, pobiegniemy i odkupimy te, ktore zaje**** kilku innym osobom z tego forum, bardzo to logiczne, zaje**** mi to ja zaje*** komus innemu 8O

typowa mentalnosc kalego

mi zrobili radio zle, ja zrobilem komus radio dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro walneli Ci radio to lec na gielde i odkup tez zajeb****

ktore zaje**** Tobie, albo mi, a ty i ja, pobiegniemy i odkupimy te, ktore zaje**** kilku innym osobom z tego forum, bardzo to logiczne, zaje**** mi to ja zaje*** komus innemu 8O

typowa mentalnosc kalego

mi zrobili radio zle, ja zrobilem komus radio dobrze.

Wole mentalnosc kalego niz robienie z siebie cfela, ktoremu wiadomo co robia w pierdlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze niktorzy maja ciekawe podejscie do tematu ;/ kup kradzione bo i tobie ukradli. takim sposobem wspomagasz zalodzeji i tyle... maja klientow to co maja nie krasc. PRZESTANCIE KUPOWAC KRADZIONE TO NIE BEDZIE ZLODZEJI! i tyle.

 

@Kaeres: sory, ale dla mnie ten kto daje zarobic zlodziejowi jest tym o kim mowiles ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres: sory, ale dla mnie ten kto daje zarobic zlodziejowi jest tym o kim mowiles ;/

pocieszajace jest to, ze takich jak Kaeres (wspierajacyh zlodziejstwo) jest coraz mniej, oby nie bylo wogole, to takie watki nie beda powstawaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Kaeres: sory, ale dla mnie ten kto daje zarobic zlodziejowi jest tym o kim mowiles ;/

pocieszajace jest to, ze takich jak Kaeres (wspierajacyh zlodziejstwo) jest coraz mniej, oby nie bylo wogole, to takie watki nie beda powstawaly

Przestan pindolic od rzeczy.

Zobaczymy jak sie bedziesz czul jak Ci skroja cos drogiego jak Olkowi.

Powiesz, kurcze szkoda, ide po nastepne, moze tym razem mi sie uda pouzywac troche wiecej.

Ja sie postawilem w sytuacji kolegi. Na pewno nie jest w tak swietnym humorze jak Ty i nie bedzie takich moralizatorskich gadek tutaj puszczal.

Pewnie, ze nie jestem za zlodziejstwem i tego nie popieram ale taki swietny nie badz bo pewnie masz kilka piratow w domku wiec sam jestes zlodziej.

Jezeli nie to przepraszam za oszczerstwa (ale z tym niech sie gryzie Twoje sumienie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz na jakas pobliska gielde wez numery seryjne ze soba oblookaj czy niema twojego jak znajdziesz to idziesz na policje mowisz jak wyglada sytuacja pokozujesz papiery od radia z nmerami seryjnymi

idziesz do kolesia z policiantem i masz radio spowrotem :) moj kumpel tak telefon z komisu odzyskal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak się czujesz, bo mi w sobote zapie......i rowerek.

Rozpierdzieliłem go dość ostro prawie 2 lata temu /downhill pod wpływem sie tak kończy - niepolecam nikomu/, leżał sobie w garazu do tych wakacji i postanoiłem go odbudować.

Wypiaskowałem ramę, czerony lakierek załatwiłem od ALFY (wyjeeebisty był), nowe kułeczka wzmacniane, korby, osprzęt mozę nie jakiś hi-tech -ale alivio to też nieźle itd itp.

Przejechałem się nim może ze 3 razy, skonczyłem go robić w środe - w sobote juz mi go zapier....i :x !!!

 

Ja jestem w, o tyle lepszej sytuacji ze mam już swoje typy co do sur...na który to zrobił, narazie draki nierobie. Jak bede miał juz pewność, to się w żadną policje bawił niebęde, taki mu wciach!l spuszcze że SŁOWO, napewno mu pare kosteczek pęknie i kilka zębusiów poleci - w każdym razie szpital murowany dla.

(mam tylko nadzieje że nieprzesadze)

Nie jestem za przemocą, ale teraz jestem lekko nabuzowany, jak się sprawa rostrzygnie na dniach to masakra, ale szczerze to mam nadzieje zę ochłonę /wątpie bardzo/.

 

PS

A przekopke mu zrobie za twoje radyjko.

 

NIENAWIDZE ZŁODZIEJSTWA -ŁAPY IM POWINNI UPIERDALAĆ U SAMEJ [gluteus maximus]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Nie jestem za przemocą, ale teraz jestem lekko nabuzowany, jak się sprawa rostrzygnie na dniach to masakra, ale szczerze to mam nadzieje zę ochłonę /wątpie bardzo/.(...)

mala prosba-wyslij tego goscia na wozek lub zrob z niego roslinke.

dla przykladu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Kaeres: sory, ale dla mnie ten kto daje zarobic zlodziejowi jest tym o kim mowiles ;/

pocieszajace jest to, ze takich jak Kaeres (wspierajacyh zlodziejstwo) jest coraz mniej, oby nie bylo wogole, to takie watki nie beda powstawaly

Przestan pindolic od rzeczy.

Zobaczymy jak sie bedziesz czul jak Ci skroja cos drogiego jak Olkowi.

Powiesz, kurcze szkoda, ide po nastepne, moze tym razem mi sie uda pouzywac troche wiecej.

Ja sie postawilem w sytuacji kolegi. Na pewno nie jest w tak swietnym humorze jak Ty i nie bedzie takich moralizatorskich gadek tutaj puszczal.

Pewnie, ze nie jestem za zlodziejstwem i tego nie popieram ale taki swietny nie badz bo pewnie masz kilka piratow w domku wiec sam jestes zlodziej.

Jezeli nie to przepraszam za oszczerstwa (ale z tym niech sie gryzie Twoje sumienie).

sciagam czasami soft z netu, z roznych powodow i na pewno bym go nie kupil, gdybym nie mogl go sobie sciagnac (np. do potestowania), ale nie o tym jeste ten watek, natomiast ukradli mi radio z samochodu (wybili przy okazji szybe), radyjko soniacza za ok. 1k pln, nie jestem maniakiem car audio, ale nie lubie kupowac szmelcu, nie odzyskalem go (zgloszone na policje), przez pol roku nie bylo mnie stac na nowe (dobre) radio, a potem doszedlem do wniosku, ze szkoda mi kasy (pewnie znowu ukradna), wiec nie mam radia w samochodzie :( a ty zachowujesz sie jak zlodziej, bo jak od nich kupujesz, to praktycznie jak sam bys ukradl, nigdy nic nie kupie od zlodzieji, bo nie chce zeby ktos przeze mnie plakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...