Skocz do zawartości
FEAR

Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast

Rekomendowane odpowiedzi

wez sciagnij jakas solucje :D a tak apropo gra wymiata. ja nie mialem z nia ani jednego problemu, ale to bylo dawno.. i nie pamietam misji.

Dałem rady- idę zabijać dalej :twisted:

 

PS- czasami da się rączkę , nóżkę odciąć mieczem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno się tak nie męczyłem z grą jak z Jedi Outcast :? Do rzeczy- jestem w jakiejś spalarni śmieci i nie wiem, jakie jest hasło, by przejść dalej- otwiera się pułapka, jak podam złe dla robota. Zkąd je otrzymać? Myślałem, że ma je trobot tuż na samym początku lewelu, ale nie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zablokowałem się w bodajże 4 misji, to ta w ktorej trzeba zniszczyć system obrony umożliwiając ewakuację więzniów; utknąłem już po wyłączeniu obrony i zniszczeniu dział przeciw yyy nazwijmy je lotniczych :) ; nie mam pojęcia co dalej zrobić, z gory dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeszedłem tę gre z 5 albo 6 razy. Ale to było dawno dawno temu w odległej galaktyce :wink:

Z tego co pamietam hasło zna Lando Carlisan on jest zamknięty w więzieniu. najpierw idziesz on poda ci hasło potem wracasz i tam będzie malutka zadyma. Nie ma sie czym przejmować saber zdziała niewiarygodne rzeczy :P.

 

Poza tym najlepsza solucja jest chyba na onecie. Z tego co pamietam w paru momentach się przydała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystlem z solucji na gamefaqs.com , ale wiekszych problemow z gra nie mialem ( no moze w 2 albo 3 miejscach korzystlem).

Ogolnie bardzo fajna gierka. Teraz pozostaje czekac na Jedi Academy ( bete jooz przeszedlem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowilem sobie zalatwic ta gre i pograc bo nigdy nie mialem jakos okazji. Wszystko pieknie ale do czasu testu Jedi. Zacialem sie w momencie gdzie zdobywalo sie miecz swietlny. Dalej nie wiem juz co robic. Sa drugie drzwi ale zamkniete. Cofnalem sie do wczesniejszych testow gdzie przesuwalo sie ty plyty w ziemi czy wyciagalo stopnie ze scian, ale nie ma zadnego wyjscia. Co mam dalej robic po zdobyciu miecza swietlnego ? Jak ktos pamieta jeszcze niech mi pomoze... albo poda link do darmowej solucji, bo znalazlem tylko ta na gry-online.. Z gory dzieki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowilem sobie zalatwic ta gre i pograc bo nigdy nie mialem jakos okazji. Wszystko pieknie ale do czasu testu Jedi. Zacialem sie w momencie gdzie zdobywalo sie miecz swietlny. Dalej nie wiem juz co robic. Sa drugie drzwi ale zamkniete. Cofnalem sie do wczesniejszych testow gdzie przesuwalo sie ty plyty w ziemi czy wyciagalo stopnie ze scian, ale nie ma zadnego wyjscia. Co mam dalej robic po zdobyciu miecza swietlnego ? Jak ktos pamieta jeszcze niech mi pomoze... albo poda link do darmowej solucji, bo znalazlem tylko ta na gry-online.. Z gory dzieki za pomoc ;)

Uuuu...grałem w to bardzo dawno ale jeżeli mnie pamięć nie myli (oby nie) to coś się tym mieczem robi chyba :unsure: . Wydaje mi się że w tej sali co miecz podnosiłeś są jakieś wiszące na "sznurach" rzeczy (kamienie ?) i chyba trzeba odpowiednio podskoczyć i rzucić miecz w te "linki" jednocześnie je przecinając...ale pewien nie jestem. Good luck!. Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkopałem gierkę wczoraj :P Obecnie jestem na etapie przypominania sobie co i jak. Wkurzają mnie jednak nooby na serwerach rzucające się na graczy, którzy mają schowanego lightsaber'a. Ktoś jeszcze oprócz Vejity gra ? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Outcast jest the best,ale Academy jeszcze lepsza!! ,tam dopiero czuc sile mocy ;),wlasciwie zwykla bron mozna wyrzucic ,bo saber jest sila Jedi ;)

Jak odswieze te tytuly to chetnie odetne jakiemus chetnemu co nieco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wlasnie odnalazlem ta gre. Oki czy ktos moze zdradzic mi czarodziejskie ruchy, jak walczyc mieczem efektywnie i efektownie? Narazie wiem tylko jak biegac po scianach. I jeszcze jedno pytaie, jak zwiekszyc dzialanie mocy? tzn. pchniecie mi dziala eleganco 4 postacie naraz moge, ale przyciaganie kiepsko. Od czego to zalezy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z łezką w oku wspominam te nieprzespane noce spędzane na nawalaniu lightsabre`m i fragowaniu na serwach jk2 :D Ostatnio spotkałem się z inicjatywą fanów - jest akcja zbierania podpisów pod prośbę o jk4!!! Dla wszystkich zagorzałych fanów zamieszczam maila zwrotnego z mojego podpisu:

 

 

Dear Friends,

 

I have just read and signed the online petition:

 

"The "Jedi Knight Has Changed our Lives, Give us a Fourth""

 

hosted on the web by PetitionOnline.com, the free online petition

service, at:

 

http://www.PetitionOnline.com/jk4/

 

I personally agree with what this petition says, and I think you might

agree, too. If you can spare a moment, please take a look, and consider

signing yourself.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokonuje internetowego aktu nekrofilii, przepraszam za to ;)

 

Postanowiłem sobię ją dzisiaj zainstalować, płyta jeszcze działa (mimo pęknięć na środku). Jakie mody są teraz polecane do Single Player'a? HD pack czy coś w tym stylu są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się nie bawiłem w Jedi(jakoś tak wyszło ;)), ale warto wiedzieć o tym, że silniki Jedi Outcast II i Jedi Academy zostały otwarte.

Jedna z wersji dostępna np. tutaj: https://github.com/JACoders/OpenJK || http://builds.openjk.org/

Zgraj tylko assety z płyty i płytę schowaj z powrotem do pudełka. Silniki dostosowane do nowszych komputerów/systemów(w tym np. natywne na Linuksie) możesz legalnie z net-a pobrać ;)

 

Coś tam ciekawego jest ciągle klecone:

(W opisie filmu są wymienione użyte mody)

http://www.moddb.com/mods/jedi-outcast-high-resolution-texture-project

http://www.moddb.com/mods/jedi-knight-2-hd-remake

 

Niestety nie miałem jeszcze z nimi przyjemności :/

 

Aż mi smaka zrobiłeś :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DeathTomahawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fakap.

 

Uruchamiam JK2 JO, ustawiam wszystko na max. Gra wyglada źle. Nie 'staro'. Gorzej niż te 12 lat temu. Tak jakby były obcięte palety kolorów. Porównuje to z filmika z YT, screenshotami i po prostu jest jakiś fakap graficzny. Tak jakby obcięte do 16 bit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...