Skocz do zawartości
Barty

6GHZ poszlo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bedzie mial wiecej z 2 powodow, nie uzywa ln2 a do konca kaskady jeszcze daleko a po 2 watpie zeby mial na tyle kasy co oni, zeby isc do sklepu kupic 10 procesorow najlepszy sprzecik, zalac azotem i testowac ktory lepiej poleci.

1089550[/snapback]

Dokładnie tak. Wszystko zależy od tego jaki proc trafi do Polski do AMD czy Intela a potem sobie krąży po wszystkich redakcjach. Raczej nie mamy do wyboru 10szt. FXów czy EE z których możemy sobie wybrać taki, który się najlepiej kręci.

Poza tym dostajemy go na góra kilka dni a przez taki krótki okres czasu nic wielkiego się nie stworzy...

O LN2 raczej wolę się nie wypowiadać... do czasu aż nie stanieją usługi ludzi dolewających azot co parę minut do komputera.

 

To mniej więcej tak jakby porównywać prędkość samochodu z dołożonym Twin Turbo i drugiego, który wysadzimy w powietrze. Ten drugi będzie miał zaiste ogromną prędkość, tylko efekt troszkę krótkotrwały...

 

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odróżnieniu od Ciebie...

 

Mateusz

1592302[/snapback]

skad sie urwałes stary?

jak juz mardok napisal w tamtym czasie wynik berkuta byl mierny

a co do obecnego wyniku to taki on jego jak i kazdego kto potrawi zrobic kaskade .. a juz nie tylko berkut ja w PL zrobic umie... ale pomijam ten fakt.. dostal proc do testów oddał go i tyle ..

do tego z tego co wiem to nie mogl uzyc na tamtym procu kaskady tylko dostal od Ciebie prometeje

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chaos:

 

Z tego co wiem to proc był potem pod kaskadą ale nic to nie zmieniło.

tylko poteguje to fakt ze taka w tym berkuta zasluga jak kazdego innego kto dostalby ten sprzet...

ale ok .. wali mnie to .. tylko niech mnie ktos nie najezdza .. bo na swoim kompie mam wyniki jak najbardziej dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomina poloneza z silnikiem rovera, sprężarką i nosem, który stoi na cegłach, bo jak zaczyna ruszać na własnych kołach to pękają mu opony i łamie się podwozie :)

Hej wykorzystujesz wszystko co amsz w tym olbrzymie tj 1 TB hdd ram itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...