Skocz do zawartości
Gucio -

Grafa do 550zł do grafiki 2D

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie jesli chodzi o 2d to matrox jet bezsprzecznie najlepszy jego jakosc obrazu jest nie porownywalna z niczym innym. jak ci sie uda to kup Matrox 512 Pharelia jak ci nie starczy to no coz Matrox G550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle ze nowe Radeony tez maja jakosc 2D calkiem calkiem, a ja bym zaintwestowal w procka albo jeszcze lepiej w RAM, a kupil np gigabyte 9550 za 300zl. Jakość obrazu mi bardzo odpowiada, a w Photoshopie znacznie bardziej sie przyda duzo RAMu do filtrow, tudziez szybki procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wiem, jak stary jest ten topic, bo daty w odpowiedziach mam od 2005 do 2004 r, ale pozwolę sobie odpowiedziać na ostatniego posta.

Spytaj jakiegoś grafika albo CADowca który robi w 2D jaką kartę ma w kompie i dlaczego Matroxa. Do tego są akurat bezkonkurencyjne.

1057849[/snapback]

Jestem CADowcem, który na co dzień pracuje a Catii i ACADzie.

Dlaczego mam Matroksa? Bo takiego kompa dostałem. Radzi sobie całkiem dobrze a ACADzie, ale już W CATII porażka. Właśnie kupiłem G550 do domu i CATIA mi najzwyczajnie tnie ...

Mało tego, zwykły windowsowy wygaszacz ekranu OpenGL również nie działą poaprawnie. Podejrzewam, że to wina sterowników i biliotek OpenGL. Problem do rozwiązania.

Komputer z CATIą pracuje na QUADRO 4 i dopiero przy takiej grafie zoomy i rendering modelu jest w dobry.

Ja wiem, że G550 nie jest demonem w 3d, ale jego wyniki są szokująco marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej GF 6600 Bardzo dobrego producenta (ewentualnie 6200 non TC)

1326439[/snapback]

1.data

2.porównujesz nv do matroxa? żałosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...