Skocz do zawartości
TwiN

Neostrada 128 i ping

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuje taniego łacza oferujacego dobry ping.

 

Niestety mieszkam w niewielkim miescie i wybor jest maly.

 

Dwoch lokalnych providerow, z ktorych juz jednego przetestowalem

niegdys i jak najszybciej chcialbym o tym zapomniec... ;)

 

Pytanie jest nastepujace:

 

Czy neostrada 128 oferuje taki sam ping jak bezlimitowa opcja 640?

Teoretycznie powinno tak byc, jednak biorac pod uwage, ze to jest Polska

i klientow, ktorzy mniej placa czesto traktuje sie jak 5 koło u wozu i zamiast

ich szanować rzuca sie im klody pod nogi, mam

pewne wątpliwości.

 

Jeśli ktoś sprawdzał to organoleptycznie bardzo prosze o wypowiedź...

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest ping na 640, ale ja mam 128 i w Enemy Territory da się grać spokojnie - 50-100 pingi (zależy od serwera), a jak mi się limit wkręcił to mam średnio 80, czyli nie jest źle.

 

BTW Limit włączył się jak ściągnąłem 8 GB (jak zauważyłe, że po 5 się nie włącza to wrzuciłem pełen gaz :-) ), ale jak się włączył to przez 1h mi net nie działał wogóle 8O nawet koleś z PartyLine nie mógł mnie spingować 8O . To w sumie wszystko. Na neo 128 nie mogę na rzekać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą zamówiełem neostrade , bo moja firma, lan osiedlowy jest dziwna , ma co chwile awarie i miałem dość , więc zamowiłęm neo :D

i wziołem 128 kb , modem sagema , zamówiłem przez formularz w necie , jestem ciekawy , co teraz mam zrobić ?????

modem mam odebrać w telepunkcie ale nie mam 18 lat a moja babcia jest nieesety inwalidą więc czy jak mi da pełno mocnictwo to czy będe mógł odebrać modem?????

pierwszy raz mam do czeynienia z neo więc sie pytam co trzeba robić bo złożeniu zamówienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra , zlozylem zamowienie przez neta , co teraz , podobno ma do mnie jutro zadzwonic ktos z tepsy aby potwierdzic zamowienie , i w ciagu 2 tygodni aktywują linie i wtedy trzeba iść do tele punktu odebrać modem , tak ???

a co do pełnomocnictwa to może babcia jakoś sie dowlecze po modem :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pingów to:

 

mam opcjie 640, na polskich serwerach zazwyczaj 20-40

ale wcześniej jak ta opcja była 512 to pingi ok 30-50

 

co do pełnomocnictwa:

 

wziołem starej dowód i poszedłem po neo, na odwrocie umowy baba postawiła taką specjalną pieczątke do wypełnienia danymi osoby na którą jest umowa i dane osoby upoważnionej, po tym podpisałem umowe wziołem modem i pobiegłem do domku...

 

...ostatnio przedłużałem umowe na rok i upoważnienie pokazałem te z przed roku i koleś z telepunktu sie nawet nieprzyczepił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chodzi o dówód Starej a nie Stary !!!!!!!!!!!

Starej = w slangu młodzieżowym : Mamy

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chodzi o dówód Starej a nie Stary !!!!!!!!!!!

Starej = w slangu młodzieżowym : Mamy

:D

o żesz ciach!a ale ja to chyba oslepłem na starość :) peace :) !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: , nie no . lol miesiąca chyba :D

luzzzz :D

neo zamówiłem w piątek , w sobote zadzwoniłęm i powiedzieli ze mam zadzwonić w środe bo do tego czasu mi przygotują łącze, i będe mógł odebrać wtedy ten modem :)

a jest szansa żebym odebrał modem wczesniej ?????

bo mam odebrać wtedy jak bedzie linia zrobiona, a chciałbym go już jutro odebrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera , już wiem czemu nikt nie lubi tepsy , dzwonie dziś o 11 i sie pytam czy zrobili linie a oni mówią że tak i że można iść odebrać modem , dzwonie po godzinie żeby sie upewnić a oni mówią że moje zgłoszenie zostało źle zweryfikowane i musze poczekać do 2 tygodni na ponowną weryfikacje :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

ja mam już dość !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...