Skocz do zawartości
_Vip_

czas na nowe graty :]

Rekomendowane odpowiedzi

f@jny jestes KGB,tez jestem za amd ale topik o intelu,wiec nie praw ze cos jest lepsze od czegos,btw. to jego piniedze i g.owno Cie powinno obchodzic ile na to $$ przeznacza.

goowno goowno smierdzi rowno

powinno mi byc milo ze tak uwazasz nie widzac mnie nawet na oczy ,ale dla mnie jestes NIE FAJNY - moze to przez to ze nie jestes w moim typie - osobiscie to wole plec przeciwna

 

_vip_

sam piszesz o problemach z plyta i potrzebie zmiany

jak by nie patrzec to zmiana platfory na duzo drozsza nie jest typoszeregiem - przeciez w tej cenie mozna kupic lepszego A64

 

ja nie zaczalem ,tylko odpowiedzialem (cytat)

bez tego nic bym nie napisal - moj post wniosl tyle samo co Arniego ,wiec czemu mialem sobie zalowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu dostalem maly zastrzyk kasy no i ostatnimi czasy zmienilo mi sie diametralnie podejscie do komputerow.Koncze z oknami w budzie,swiatelkami,H2O...a dlaczego intel....jedyna powazna rzecza do ktorej uzywam komputera to obrobka audio/video czyli domena intela.Kiedy komputer sam na siebie zarabia,dodatkowy czas to dodatkowa kasa,wiec ta przesiadka to nie tylko moj kaprys :]

 

(pomijam fakt ze ostatnio zaliczylem spalonego mosfeta i padniety bios na NF7-S i szczerze mowiac mam dosc tej plyty i AMD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez w tej cenie mozna kupic lepszego A64

qrde a kto powiedzial ze A64 jest lepszy od pemtiuma?? Może w niektórych zastosowaniach(niznacznie:)) a w tym o co chodzi _vip_'owi to juz napewno nie jest lepszy i niezle dostaje po ....

 

a zreszta odkad uczestnicze na tym forum to zawsze piszesz takie głupoty i jak dotąd to jeszcze zadnego sensownego zdania nie przeczytalem w twojej wypowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi chlodzenie to moze scythe, tylko nie wiem jaki sklep ma go w ofercie. U mnie na P4 2,8E stepping C0 + Abit IC7 jest ok 48* stopni w idle i nie przekracza 68* w stresie (wentyl na 1500 rpm) tylko te temp sa zawyzone, ile... to dokladnie nie wiem ale gdzies miedzy 7 a 14 stopni (na innej plycie musialbym sprawdzic)

 

Jesli chodzi o chlodzenie na LGA775 to chyba tylko pipe101 i towery z termalkate'a maja przejsciowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez w tej cenie mozna kupic lepszego A64

qrde a kto powiedzial ze A64 jest lepszy od pemtiuma?? Może w niektórych zastosowaniach(niznacznie:)) a w tym o co chodzi _vip_'owi to juz napewno nie jest lepszy i niezle dostaje po ....

 

a zreszta odkad uczestnicze na tym forum to zawsze piszesz takie głupoty i jak dotąd to jeszcze zadnego sensownego zdania nie przeczytalem w twojej wypowiedzi:)

to ciekawe bo ja w twojej tez nic sensownego nie uswiadczylem :( -a przeciez forum jest po to by sie czegos nauczyc a siac zamet

 

od kiedy A64 jest w czyms gorszy od P4 :lol:

 

VIP

napiasles dlaczego masz dosc twojego egzemplarza plyty Abit NF7-S

ale dlaczego masz dosc AMD ? moze ja cos w swoim przeoczylem - uswiadom mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB przeczytaj raz jeszcze i powolutku co napisalem,a dokladnie ten fragment :

 

"jedyna powazna rzecza do ktorej uzywam komputera to obrobka audio/video czyli domena intela.Kiedy komputer sam na siebie zarabia,dodatkowy czas to dodatkowa kasa,wiec ta przesiadka to nie tylko moj kaprys"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha

a jednak odrzucanie biedniejszego mimo ze jest lepszy - nie moze sobie zalatwic takich wejsc bo nie ma sily przebicia

nie lubie takiego postepowania :/

 

skoro juz zmieniasz platforme to moglbys pomyslec o A64 - to ze oprogramowanie do obrobki robia pod Intela to nie znaczy ze bedzie on wyprzedzal A64 ,wkoncu ten ma SSE2 ,wiec starsze programy jakos z tym zyja ,najnowsze kosztuja ,a wogole to skad wiadomo ze za dwa miechy nie wyjdzie jakis kompresor na 64-bit ,przeciez wtedy zmiazdzy wszystko na 32-bit

 

to jest twoja sprawa co kupujesz - ja juz napisalem ze zabralem glos w dyskusji tylko z powodu czyjejs wypowiedzi nie na temat - sam nie mialem zamiaru takowej tutaj ZACZYNAC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry mialo byc niekompatybilne a nie niestabilne :]

 

a tak na powaznie KGB....to chyba moja sprawa w co laduje kase ?

 

jak juz wczesniej pisalem interesuja mnie zastosowania audio/wideo..... http://www.tomshardware.pl/cpu/20040201/pr...rescott-14.html

 

...IMHO nic wiecej dodawac nie musze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na powaznie to poprostu chce maszyne na intelu i wsio

tak wiec powod jest prosty i powazny - trzeba bylo tak odrazu

tylko po co w nastepnej wypowiedzi podpierasz sie tomshardware - zepsules caly efekt :P

 

P.S.

AMD bylo niekompatybilne za czasow K6-2 ,niektorych programow nie dalo sie odpalic

Athlon jest pozbawiony tego bajeru - palnales ze nie wiem co odpowiedziec i milkne :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip > sorki za offtopic > ja cie rozumiem, jak chcesz sie tym na powaznie zajac to tylko pentiafka, rozmwialem ostatnio z kumplem ktory zajmuje sie tym juz troche lat i zadne amd jak na razie nie wlazi w gre , zreszta koles w ogole nie zna sie na podkrecaniu itp (wiec rozumiem ta "zmiane podejscia" :wink: :: komp do roboty a nie zabaweczka )

Ja akurat w domu mam amd jak widac ale w tym co ja robie liczy sie kupa ramu przede wszystkim :wink:

 

PS. aha co do tej calej zabawy z DVD pomyslales juz o dual monitorkach ? chyba ze masz dwa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano zgadza sie :]

 

gdybym chcial maszynke do giercowania to bym kupil A64....albo nie...predzej bym kupil PS2 :]

 

narazie to mysle jak skolowac 8baniek na proca :]]]

 

a tak na powaznie to za jakis czas moze sie dorobie matroxa perhalie i wtedy pomyslimy..ale to odlegla przyszlosc (moze zamiast tego poprostu kupie jakiegos dobrego LCD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na powaznie to za jakis czas moze sie dorobie matroxa perhalie i wtedy pomyslimy..ale to odlegla przyszlosc (moze zamiast tego poprostu kupie jakiegos dobrego LCD)

Perheli nie trzeba > wystarczy przyzwoity radek + 2 monitory (no chyba ze trzy to perhelia obowiazkowo ;)), co do LCD hmm sam nie wiem moi kolesie robiacy w pakietach np Adobe (Premiere, After Effect ) raczej jada na dwoch CRT (duzych przede wszyskim ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mawia Reed.....SP94 syci jak penis normalnie :]]]

Nie :!: , Reed mawia: Rowerek syci jak penis normalnie :lol: :wink:

Nice sprzęcik, mógłbys mi zrobic dokladniejsze fotki nb z obu stron? Byłbym wdzęczny :)

 

Sprzęcik fajny, chyba niedługo zobacze podobny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...