Skocz do zawartości
_Vip_

czas na nowe graty :]

Rekomendowane odpowiedzi

tak z nudow wrzucilem seria mojego procka do gugla :] - SL7KB

 

Patrzcie co mi wyskoczylo :]]]

 

http://www.vr-zone.com/ocdb/data.php?id=22...el_or_amd=intel

 

http://www.overclockers.at/attachment.php?...4473&fullpage=1

 

procka bralem calkowicie w ciemno :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo @ FSB 250 :)

nonstop chodzi @3.5GHz(default VCore) ;)

nie zostawilem na @3.85GHz bo sie pamieci sypały, pewnie poszedłby dalej, ale nie chce mi sie bawic w ustawianie pamieci w singlu i krecenie z dzielnikiem 3:2 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a tu na forum wszedzie pisza ze Revolteci BGA RAM Freezer nie wchodza pod Arctic Silencera 8O Ja juz glupi jestem, albo ty je szlifowales :)

 

A wynik OC byl jak dla mnie do przewidzenia - D0 kreci sie nieziemsko, a po za tym widze, ze nie oszczedzales na chlodzeniu, takze spodziewaj sie FSB 265-270MHz - synchro raczej nie, o ile twoje D43 na to pozwalaja. Moje wykladaja sie przy FSB261MHz, a asynchro wyniki nie sa juz tak spektakularne, dlatego na co dzien smigam FSB255-260 (~3.6GHz). Jak starczy czasu i checi to zrobie 2 mody - VDD, Vmem i pokusze sie o wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeczytałem ten wątek i bardzo sie rozochociłem zmiana platforym za AMD K7 na P4. Mam dośc niestabilnej i niekompatybilnej platformy jaka jest AMD. Miałem zmieniac na A64 ale sie popytałem paru osob i odradzaja argumentując to nikłym przyrostem mocy i stabnilnoscia pracy [niemal takiej jak K7]. P4 ma bardzo dobra obsługe ramow oraz IDE. Ktos rzucił takie stwierdzenie ze na tej platformioe sie "płynie" [nie ma zadnych przeskoków].

 

Zamierzam kupic najlepsza płyte gł na P4 ktora wg. mnie i nietylko jest ABIT IC7-G [drozasza wersja bo ma sieciowke a tansza nie :(]. Do tego bedzie procek taki jak ma VIP [mam nadzieje ze tak samo dobrze sie krecacy]. Chłodziwo jakie zamiezam satosowac bedzie formy thermalright XP-120 [za jakis czas].

 

Mam nadzieje ze to bedzie szalencza platforma;)

 

PS:

[ZA CO MAM PUNKTY KARNE :evil: ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.  

Przeczytałem ten wątek i bardzo sie rozochociłem zmiana platforym za AMD K7 na P4. Mam dośc niestabilnej i niekompatybilnej platformy jaka jest AMD. Miałem zmieniac na A64 ale sie popytałem paru osob i odradzaja argumentując to nikłym przyrostem mocy i stabnilnoscia pracy [niemal takiej jak K7]. P4 ma bardzo dobra obsługe ramow oraz IDE. Ktos rzucił takie stwierdzenie ze na tej platformioe sie "płynie" [nie ma zadnych przeskoków].  

OMG nie moge tego czytac. Zmien doradcow bo pitola od rzeczy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.  

Przeczytałem ten wątek i bardzo sie rozochociłem zmiana platforym za AMD K7 na P4. Mam dośc niestabilnej i niekompatybilnej platformy jaka jest AMD. Miałem zmieniac na A64 ale sie popytałem paru osob i odradzaja argumentując to nikłym przyrostem mocy i stabnilnoscia pracy [niemal takiej jak K7]. P4 ma bardzo dobra obsługe ramow oraz IDE. Ktos rzucił takie stwierdzenie ze na tej platformioe sie "płynie" [nie ma zadnych przeskoków].  

OMG nie moge tego czytac. Zmien doradcow bo pitola od rzeczy :evil:

Dobra niech nikt sie nie rozpędza z argumentami bo jak to zwykle bywa zaraz będzie walka AMD vs. INTEL.

 

Każdy ma swoje powody dla których zmienia platforme z jednej na drugą, inni nie muszą sie z tym zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Prescotta 3.0E polecam rowniez serie: SL7E4 rownie  dobra do OC.

pewnie bedzie mi to dane sprawdzic bo takowego nabylem ale chwilowo nie mam dobrego chlodzenia bo musze inwestowac w samochod ale jak tylko sie znajda pieniazki na XP-120 to zacznie sie zabawa :wink:

 

 

ps. co to sie dzieje - wszyscy kupuja p4 3.0E :lol: :wink: i do tego abity :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panocki 3.9GHz jak najbardziej stabilne :twisted:

 

http://www.1000lecie.pl/~vip/superpi2.jpg

 

No to jeszcze tylko zalatwic Lancer'a i jestem pierwszy :lol:

Zapusc DualPrime na kilka godzin to porozmawiamy 8) Chyba ze juz to zrobiles. Ja tez robie SuperPI 16M na 3.85GHz ale DualPrime kladzie proca (lub zasilke - Enermax 353W) na lopatki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokarz SuperPI 16M ponizej 13:21 to porozmawiamy 8)

 

:lol:

Hehe

Daj mi Ramsy, ktore poleca FSB>270 synchro to porozmawiamy o wynikach w SuperPI 8) W weekend powalcze o <14min

 

Tak na powaznie to myle nad modami - w sumie warunki chlodzenia spelniam - radiatory na Ramsach, mofsetach, pll, generatorze zegara, SB. Teraz tylko znalezc czas zeby skompletowac oprorniki, pozyczyc dobry miernik i mozna dzialac :D

 

Vip - ten twoj Presc to Costa Rica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vip tu szaleje a ja nadal nie moge odpalić mojego kompa bo wszystkie paki jeszcze nie doszły :x Póki co tez mam pentiawke tylko ze 2 350MHZ 8) Ja chyba też zasilacz bede musiał zmienic bo moj tagan 380W chyba nie da rady. Dopłace ze 150-200 i dorwe enermaxsia :)

 

Ciekawe jak moje hynixy idą bo na AMD szły 530 na 3,2V, dalej nie próbowałem :wink: Ma ktoś jakies linki do vdimm? Podobno jest jakis prostszy sposób niz ten co jakis kolo pokazuje na xtremesystems.

 

Turzol - to ja mam Costa Rica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...