Skocz do zawartości
_Vip_

czas na nowe graty :]

Rekomendowane odpowiedzi

KGB Ty masz jakies profity od firmy AMD? :lol:  

jednego Durona spaliles, potem AXP 1700 sprzedales i kupiles 1800 + :lol:  

fajnie sie czyta takich gosci jak Ty :)

bardzo ciekawe ,hehe

Durona nie ja spalilem tylko Soltek KAV na defult

1700+ sprzedalem jak duron byl sprawny -teraz czekam na drugiego proca

1800+ nie kupilem tylko pozyczylem by moc teraz siedziec na kompie

 

Witam.  

Przeczytałem ten wątek i bardzo sie rozochociłem zmiana platforym za AMD K7 na P4. Mam dośc niestabilnej i niekompatybilnej platformy jaka jest AMD. Miałem zmieniac na A64 ale sie popytałem paru osob i odradzaja argumentując to nikłym przyrostem mocy i stabnilnoscia pracy [niemal takiej jak K7]. P4 ma bardzo dobra obsługe ramow oraz IDE. Ktos rzucił takie stwierdzenie ze na tej platformioe sie "płynie" [nie ma zadnych przeskoków].  

OMG nie moge tego czytac. Zmien doradcow bo pitola od rzeczy :evil:

Dobra niech nikt sie nie rozpędza z argumentami bo jak to zwykle bywa zaraz będzie walka AMD vs. INTEL.

 

Każdy ma swoje powody dla których zmienia platforme z jednej na drugą, inni nie muszą sie z tym zgadzać.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.  

Przeczytałem ten wątek i bardzo sie rozochociłem zmiana platforym za AMD K7 na P4. Mam dośc niestabilnej i niekompatybilnej platformy jaka jest AMD. Miałem zmieniac na A64 ale sie popytałem paru osob i odradzaja argumentując to nikłym przyrostem mocy i stabnilnoscia pracy [niemal takiej jak K7]. P4 ma bardzo dobra obsługe ramow oraz IDE. Ktos rzucił takie stwierdzenie ze na tej platformioe sie "płynie" [nie ma zadnych przeskoków].  

OMG nie moge tego czytac. Zmien doradcow bo pitola od rzeczy :evil:

Dobra niech nikt sie nie rozpędza z argumentami bo jak to zwykle bywa zaraz będzie walka AMD vs. INTEL.

 

Każdy ma swoje powody dla których zmienia platforme z jednej na drugą, inni nie muszą sie z tym zgadzać.

:lol:

Mógłbyś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź ? A tak w ogóle to nie zjeżdżajmy z tematu jak zwykle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje powody dla których zmienia platforme z jednej na drugą, inni nie muszą sie z tym zgadzać.

Ja przeszlem z AMD na intela i nie zaluje jest lepiej szybciej, cieplej:)), stabilniej i wogole:)

nie przeszlem tylko przeszedlem :]

 

i skonczcie te idiotyczne pogaduszki w moim pieknym topicu :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz, mialbys Intela i nie musialbys nic pozyczac, nie musialbys kombinowac :)

ja mam CelkaT 1.2/Abit ST6/2*256SDR...dzialaja do dzis, nic si enie dzieje, nic sie nie spala :lol:

tak,tak

mam jeszcze Cyrixa M2 ktory chodzi do dzis i sie nie pali ,do kompletu procomp na via VP2 i 32mb sdram

duron 650 ktorego sprzedalem ma sie dobrze do dzis i zawsze na 800MHz

podejzewam ze mialbym wiekszy problem pozyczyc procka socket370 niz socketA

 

CelekT to ostatni Mohikanin Intela ,ale na dzien dzisiejszy to juz wypas nie jest

 

Adasi

zazwyczaj ARGUMENT jest postrzegany jakos cos pozytywnego i pozadanego w dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8174058

 

ten procek mnie zadziwia normalnie :]

Heh, Ty chyba masz magnetyzery w rękach. Sprzęt podatny na OC sam przyciąga się do Ciebie :D Drugą kostkę Hynixów też kupował w ciemno i trafił identyczną serię, jak papużki nierozłączki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupi ma szczescie poprostu :lol:

True true :P :wink:

 

 

Ja dzis dostalem mobo, nie mam jeszcze tylko i aż zasilacza, pasty termo i bloku :(

 

KGB- O czym Ty do mnie rozmawiasz ? :lol: Ale dobra olać to bo to nie jest temat tego jak VIP powiedzial "pieknego" topicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panocki wazna sprawa !

 

Moj chieftec dostaje ostro po doopie i musze go wymienc na cos mocnego.

 

Moge taka zabaweczke zassac za 400zl http://www.pc-hardware24.com/index.html?ta...65.html&lang=pl

 

warto ?

Parametry fajne, tylko czy Ktoś sprawdzał jak to się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj radzio 9800SE@Pro ciagnie tak duzo pradu ze czysto i stabilnie dzialal tylko na defaultowych ustawieniach.Po podniesieniu zegarow nawet minimalnie robila sie sieczka nawet w windowsie

 

http://www.1000lecie.pl/~vip/smieci.jpg

 

 

Naszczescie chyba poradzilem sobie :] +12V mialem na poziomie 11.70V co pewnie jeszcze w stresie spadalo dosc ostro.Wczoraj wieczorkiem rozkrecilem chieftec'a,potencjometrem podrasowalem sobie +12V na 12.25V i jest czysciutko :]]] pamieci podkrecily sie na 800MHz,ale rdzen idzie tylko na 390MHz :( cosik ten silencer ciulaty jest troszke.Dzis jeszcze sprawdze czy nie za duzo pasty dalem

 

tak czy siak mysle ze nie musze zmieniac zasilki jeszcze przez jakis czas :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ uwazaj z tym sklepem bo sa problemy z gwarancja u nich :?

Polecam Tagana 480W na lini 12 masa pradu - dokladasz te 50zl i kupujesz np. w Angeli i masz spokuj 8)

Ten tagan jest pozatym MEGAcichy - to jego bezsprzeczna zaleta

 

A tak wogole to Ci sie troche dziwie - wczesniej miales WC a teraz piszesz ze puszczasz proca na 15x250 bo wtedy wentyl kreci sie na 2700 i jest dobrze ...

 

2700 to np. Zalman 7000 muszczony na maxa - dla mni osobiscie NIE DO ZNIESIENIA na dluzsza mete :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panocki wazna sprawa !

 

Moj chieftec dostaje ostro po doopie i musze go wymienc na cos mocnego.

 

Moge taka zabaweczke zassac za 400zl http://www.pc-hardware24.com/index.html?ta...65.html&lang=pl

 

warto ?

Napisałeś co prawda później, że raczej nie musisz zmieniać, ale wolę Cię tak czy siak przestrzec. W żadnym wypadku taki zasilacz - ta firma zbyt dobrych nie robi. I nie w tym sklepie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ uwazaj z tym sklepem bo sa problemy z gwarancja u nich :?

Polecam Tagana 480W na lini 12 masa pradu - dokladasz te 50zl i kupujesz np. w Angeli i masz spokuj 8)

Ten tagan jest pozatym MEGAcichy - to jego bezsprzeczna zaleta

 

A tak wogole to Ci sie troche dziwie - wczesniej miales WC a teraz piszesz ze puszczasz proca na 15x250 bo wtedy wentyl kreci sie na 2700 i jest dobrze ...

 

2700 to np. Zalman 7000 muszczony na maxa - dla mni osobiscie NIE DO ZNIESIENIA na dluzsza mete :roll:

:]

 

no albo ja sie robie gluchy,albo ten chieftec DX swietnie tlumi dB,naprawde maszyna chodzi rownie cicho jak na WC

 

podrasowalem troche chief'a i narazie moge sie wstrzymac z zakupami zasilki .Zamiast tego kupie sobie AG II :]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AG II fajny bajer tylko ze poza wygladem to nie wnosi nic w pomiar temp

kumpel ma niesprawne czujniki to sobie kupil i teraz kazdy kto przyjdzie do niego pyta co to za radio (samochodowe) :?

mi sie tam w kazdym razie podoba ,tylko brakuje troche zmiany koloru podswietlenia LCD chociaz na czerwony i zielony

 

podkreciles troche napiecie ,ale wydajnosci pradowej potencjometrem nie podniesiesz - szukaj mocnego na 12v zasilacza - Tagan to dobre sprzety ,ale ta cena :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jasne,ze tak czy siak chieftec idzie do wymiany,ale poprostu nie musze sie tak spieszyc i zamiast teraz kupowac tagana 480W czy enermax'a 465 pozbieram troche zeta i sciagne sobie Antosia 550W z USA :]

Dobrze gadasz. Antek 550Watt w USA chodzi za jakies 100$. Wiec cena jest bardzo odpowiednia [bardzo korzystna]. Sam miałem Antka i po za głosnościa nie mam zadnych zarzutów. Jezeli chcesz cos z PL to polecam Topower 500Watt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...