Skocz do zawartości
Jedrek71

Zestaw 5.1 firmy TRACER jest szalony!!

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw głosnikowy 5.1 tracera żyje własnym życiem.Jak niechce to niegra albo grają 2,lub4 z 6 głósników.Na karcie SB Live5.1 to była masakra.Srodkowy i basowy niedziałał od początku,4satelitki 9 miesięcy,potem tylko2.W między czasie zakupiłem mobo z ss i działa.Ale tylko na nielicznych sterownikach.Najwięcej niespodzianek robi basowy.

Potrafi grać zadowalająco albo dudnić i buczeć.Dodam że SB live zmieniałem 3 razy co nic niedało.Ciekawe co jeszcze pokaże.Może ktos zna inny taki zestaw i wie jak się z nim dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracer kosztował 300 zł.Idea pt.-kazda satelitka ma 2głosniki obracane,i basowy w drewnie-jest ok tylko wykonanie parszywe.Na wzmacniacz[panel] to tragedia.Moim zdaniem to jego wina.Ale czy to co masz jest 5.1 jesli tak i niejest to zabawka[imitacja] to gratilacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko deikatnie zasugerować że zamiast kupować głośniki firm MANTA, TRACER, czy inny MEDIA-TECH warto dołożyć te parę groszy i mieć jakiś sensowny poziom jakości.

To co mam nie jest zabawką czy imitacją, gra przyzwoicie i na moje warunki (niewielkie pomieszczenie) jest rewelacyjne. Oczywiście jest to pełne, działające 5.1, masz nawet dodatkową regulację poziomu basów na subwoferze.

Poniżej 300zł masz jeszcze 2 trochę mocniejsze zestawy 5.1 creativa.

Uważam że lepiej kupić dobre 2.1 tej firmy za 120zeta, niż marne 5.1 mediatecha za tą samą kasę.

Jeśli walnięty jest tylko wzmacniacz i jest to jakaś sensowna konstrukcja, to elektronik sobie z tym poradzi więc może Ci to naprawią w jakimś serwisie RTV.

Idea komunizmu też była świetna, tylko wykonanie jakieś marne.

 

BTW: jak widać moja wypowiedź czemuś miała służyć, co dostrzegł (chyba) autor tematu. Może czymś zabłyśniecie zamiast posty nabijać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel [wzmacniacz] nie jest raczej skopany,ja bym okreslił bardzo dziwnie niekompatybilny.Np na SB Live sprawował się normalnie przez 1 dzien i to nie ten pierwszy po zakupie.Panel kazałem sobie wymienić na nowy jak był jeszcze na gwarancji.Sprzedawcy chyba tez byli zdezorientowani,dlatego chyba zestaw był dosć tani.Ale zapewniam ze za tą cenę tracer wyglądał na udany zakup.Nie należę do ludzi biorących pierwsze lepsze g...Ton mojego postu jest humorystyczny,ale chodzi o sprawę kąkretną.Zważ że nawet w sklepie sprawdzenie zestawu jest niemożliwe,a ja wziołem na giełdzie.Najwięcej knoci zestaw ten panel a wzasadzie jego elektronika.Gratuluje że jestes zadowolony z zekupu ja niestety nie.Dziwię się tylko dlaczego nikt z innych rozczarowanych się nieodezwał.Moim zdaniem ten zestaw to taki k7s5a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie nikt inny takiego zestawu nie ma ;D

Jakoś nie bardzo mogę sobie wyobrazić jak taki zestaw może być niekompatybilny.

Jednym jackiem dostaje przód, drugim tył, trzecim centrum i bas. Tu naprawdę ciężko żeby coś było niekompatybilne, szczególnie że raz działa, a raz nie. Jedyna możliwość to brak styku albo zwalony wzmacniacz.

Za K7S5A przemawia to, że było przynajmniej tanie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy gdy to kupowałem to był najtańszy wmiarę sensowny[z wyglądu]zestaw.Co się z nim[w nim]dzieje tego własnie chcę dojsć.Na sterach do SoundS. tych starszych działa ,ale wczesniej to dawałem 100% że muszę to wywalić w pażdziory i kupić cokolwiek.Wszystkie kombinacje wtyczek, wymiana kabli itp było grane[naSB].Teraz się cieszę że mnie nie wk..wia.Ale co by niebyło to takiego cyrku jeszcze z niczym nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...