Skocz do zawartości
aro52

problem z drukarkÄ…

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam drukarke hp5550

pojemnik z czarnym tuszem uzupełniałem 2 razy i wszystko było ok, drukowała normalnie tylko wyświetlał sie komunikat, że kończy sie czarny tusz. Nie drukowałem przez 3 tygodnie nic i teraz jak chciałem wydrukować to pojawił sie komunikat "Problem z pojemnikiem z tuszem czarnym" i nie chce drukować, tusz napewno jeszcze jest.

 

co z tym zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poszukać informacji jak wyzerowac pamieci w pojemniku z tuszem. Cartridge ma chip w którym jest zapisane ile czasu może drukowac i tą informację musisz wyczyscic. Producentom bardziej oplaca się wstawiac takie badziewie od zmniejszenia ceny za atrament.

Chciwość nie zna granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze atrament zasechl w glowicy albo nie kontaktuje na stykach. Wyjmji cartridge i namocz. Ciepla woda na wacie i w to zamocz samą głowicę, to złote u dołu. Potrzymaj tak ze 30 min do 1 godziny. Przeczysć styki watką + kropla spirytysu ( złote punkty z boku cartridge)

Nie czyść spirytusem samej głowicy głowicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem sposób na wyzerowanie cadridga ale nie działa(on tylko zeryuje poziom tuszu), próbowałem kilka razy i nie działa nawet na nowym systemie :twisted:  :(  :evil:

Atrament kupiłeś do bani i zasechł na głowicach. Następnym razem polecam materiały InkTEC - jest tam specjalny tusz dedykowany właśnie do tej drukarki (tuszy mają sporo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...