Skocz do zawartości
Świder

Fx5200 1 Miejsce Na Åšwiecie -> 3d03 2453 :d (380/702)

Rekomendowane odpowiedzi

te no to lipa ziomuś, tak sfajać fx'a i to jeszcze przed modem :lol:

Ale cóż.. życie w gettcie toczy się dalej... :lol:

 

PS. Teraz tak na powaznie.. co to za spiecie na mobo miałeś :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przede wszystkim BIG RESPECT dla Świdra i jego karcioszki :-)

To może ja teraz przedstawię swoje boje i skromne wyniki z identyczną kartą co ma Świder.

Testy robione na configu takim jak w sigu tylko że proc był obniżony do 11x 147 bo zdjąłem drut-mody z socketu akurat dzień przed testami i skończyła mi się pasta pod proca.Reszta podkręcona jak w sigu.Zasilacz NoName 300W

Na karcie orginalne chłodzenie czyli ten złoty radiator z wentylkiem i gołe pamięci.Karta nie ma żadnych v-modów.Karta pracuję na AGP x4 bo płyta główna nie ma więcej - kultowa w niektorych kręgach ECS K7S5A :-)

 

3DMark03 v.3.6.0 - 1822

Stery: 53.03 nVidia

250/500@315.0/648.0

Byłoby więcej punktów tylko zasilacz co drugi test robi mi BSOD-a ( to chyba z tego 11x 147 i ramy na 2-2-2-6) i boję się że sfajczy mi pół kompa, ale już jedzie do mnie Chieftec 410W to wtedy poszaleję :-)

Na początku robiłem swoje rekordy na 66.93 Omega (P) i wyciągałem max. to 1757 na zegarach 317/621 ale przez przypadek zmeniłem na 53.03 i ram na karcie mogłem jeszcze bardziej podkręcić 315/648 - czego rezultatem jest mój nowy rekord 1822.Niezła różnica - aż się sam dziwię.

 

3Dmark01 SE - 8198

Stery: 43.45 Detonator

250/500@315.0/634.0

Zasilacz dalej robi BSOD-y.

 

P.S. Mam wielką prośbę do jakiejś życzliwej osoby z tego topicu. Niech mi ktoś napisze tutaj w topicu albo na PW albo na greg666remus@op.pl który byłbym na ORB-ach w obu 3Dmark-ach (na których miejscach) i jeśli to możliwe screen-y z pierwszymi 10-cioma wynikami na e-maila.Stery w obu przypadkach NotApproved.

Prośbę swoją motywuję tym że nie mam jak sprawdzić bo nie jestem zarejestrowany (nie mam neta w domu) a jestem bardzo ciekawy jak np. wygląda TOP10 w obu 3DMarka-ch.Będę bardzo zobowiązany.

Pozdrowienia i wielkie THX.

Greg 666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 03 z ustawieniami 'all drivers' byłbys 11.

 

W 2001 gdzieś 55 strona wyników

 

 

 

.................................

W 05 na sterach WHQL mam 20 miejsce.

 

Trzeba będzie niedlugo przygotować system, wgrac lepsze stery i zdobyć pare punktów więcej, bo niedługo wypadne z pierwszej strony....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sgj za info w wiadomej sprawie, Masz u mnie piwko :-)

sgj ile masz w 3Dmark05

 

A tak apropo spalenia FX 5200 (patrz: RepsOn), Panowie mam prośbę, zarzućcie jakimś linkiem na forum Tweak-a (jak jest taki topic oczywiście) o tym jak "profesionalnie" :-) i specjalnie spalić kartę żeby ją oddać na gwarze do serwisu.Chodzi mi o sposób na sfajczenie karty bez żadnych v-modów czy innych wynalazków, tak aby w serwisie nie mogli przyczepić się że coś było robione na PCB karty i co powiedzieć debilom w serwisie ?

Moja karta (ta z podpisu) FX 5200 ma dopiero sześć miesięcy i chyba nie doczeka siódmego - nie mam co robić na wakacjach :-) więc się trochę pobawię.

 

Niektórzy to mają "szczęście" - RepsOn & 5200 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo spalenia FX 5200 (patrz: RepsOn), Panowie mam prośbę, zarzućcie jakimś linkiem na forum Tweak-a (jak jest taki topic oczywiście) o tym jak "profesionalnie" :-) i specjalnie spalić kartę żeby ją oddać na gwarze do serwisu.Chodzi mi o sposób na sfajczenie karty bez żadnych v-modów czy innych wynalazków, tak aby w serwisie nie mogli przyczepić się że coś było robione na PCB karty i co powiedzieć debilom w serwisie ?

1553276[/snapback]

tak sie sklada ze wlasnie siedze w pracy w sklepie komputerowym i przed chwila koles przyniósł dysk który zakupil 27 czerwca .. twierdzac ze dalismy mu walniety (a to juz podnad 2 tyg) dysk ma od spodu dziwna ryse a koles ciał głupa (a moze raczej debila) ...

 

przechodzac do sedna ... nie wszyscy w serwsie to debile ... a takim jak ty rece bym obcinal prz samej du.. twarzy.

Nie obrazaj innych skoro sam jestes nic nie wartym oszustem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Świder

 

Ja mam z Prolinka ale bez ultimate.

 

Jakie walnąć na nią chłodzenie. Musiałeś jeszcze robić jakieś mody. :D

 

Jak sądzisz moją mam szance podkręcić. :unsure:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest podkręcalne tylko zależy ile się potrzebuje mocy i jakimi środkami dysponujesz.

 

Możesz się postarać i założyć na GPU radiator z wentylem 80mm od athlona/durona lub pentiuma i masz spokojnie wydajne chłodzenie.

Na pamięci radiatorki i kręcisz.

 

Bez v-moda nie uzyskasz na tej karcie super wyników, bo mi udało się bez v-moda uzyskać stabilne 318/650 z fabrycznych 250/500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za ten wątek o spaleniu karty:oops: , ale chyba mi coś słońce przygrzało :D Więcej takich bredni nie będę wypisywał a jak kogoś uraziłem to przepraszam, to się więcej nie powtórzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Pozdro dla Świdra i jego karcioszki :) moja ma fajne chłodzenie cala obradiatorowana :) jutro beda jeszcze radiatorki na pamieciach...jak na razie chodzi 335/425 bez modów przy zmodyfikowanym chłodzonku...karta to Galaxy FX520064bit zmodowana biosowo na 5500 i podkrecona do wartosci napisanych wyzej...mam problem bo poszukuje do niej VMODA na GPU i na pamieci no a jak na razie znalazlem tylko do leadteka...a a wyglada on inaczej niz moja karcioszka...wiecie gdzie moge znalezc jakis opisik??

 

 

aha w Marku 2001 6023pkt 2003 1288pkt 2005 315pkt stery 67.03 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plecy karty... kontrolery jakie na niej sie znajdują... :) Pare stron wstecz masz foty kontrolerów też jakiegoś fx'a (nie mój) zobacz.. i będziesz wieidzeć co masz fotografować.. spisz także nazwy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak...na plecach sa dwa kontrolery jeden ma nazwe 18AXNRK i nizej HC08

Drugi to LM358 nize PFEV stawiam ze to LM :D W koncu calkiem niezle fajki :P

I CO NA TO POWIESZ ŚWIDER ??

 

Pozdro

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...