Skocz do zawartości
Świder

Fx5200 1 Miejsce Na Åšwiecie -> 3d03 2453 :d (380/702)

Rekomendowane odpowiedzi

:wow:

CONGRATS!!! Świder

 

mamo!!! - gdzie moja lutownica?? :blurp:

 

Plany na jutro:

-stery 66.93

-radiatory na pamięci

-zrobienie >350

-osobny sytem na benche

Edytowane przez crazy_martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gremlin

masz idento karte i układy sterujące :>?

1341182[/snapback]

Na moim FX'sie jest tak samo.Przykładam jeden czujnik do 6 nóżki,a drugi do tego spicznika co jest zaznaczony na zdjęciu co kiedyś Świder podesłał(takie same karty,zresztą szukałem też w innych miejscach) i nie pokazuje mi nic,normalne 0V ,a jak przykładam do 9 nóżki i do spicznika,który jest chyba tym od pamiątek(na żadnym innym nic nie pokazuje) to mi pokazuje cos koło 6V i zaczyna spadać do zera.Albo coś mi się już pie***li w banii,albo może jest stuknięty miernik(sprawdzałem rezystencje na tym GF 2 MX 400 i pokazuje dobrą to samo jak testowałem napięcie na baterii od telefonu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HOLY SHIT

423 vs moje marne 354 :|

ejj mam dla ciebie nowye zadania...3k w 3dk3 i 500 w 3dk5

jak to zrobisz to osobiscie pojade ci pogratulowac i dam se opis na gyg ze widzialem i uscisnalem reke synowi jezusa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje gdzie można kupić najtaniej potencjometry 20kOhm wielo-obrotowe?Chodzi mi również o najniższy koszt przesyłki,bo ja u siebie nigdzie nie mogę dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

zrobisz tego moda jeszcze w tym życiu :>?

1345898[/snapback]

 

 

narazie sie wstrzymalem...jestem w trakcie namawianie starszego na zamiane 5200 na 5700 LE

lol ten 5700LE dorownuje wydjanoscia fx5200 po v-modzie

nie no moze troche wiecej ale myslalem ze to mocniejsze jest...zbadalem se wyniki na orbie...to rzeczywiscie widoczna wieksza wydajnosc to tylko w 2k1 jest...

ale zawsze lepsze to niz 5200 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesce i czas.. teraz to bez znaczenia... leżą w magazynach.. przychodzą nowe... a pozatym dwa rdzenie z jednej "taśmy" mogą całkiem inaczej chodzić... tak jak było... każdy sprzęt jest inny... i jakbyśmy brali te same... prawdopodobieństow jest większe... ale pewności, że OC będzie podobne... nie ma nigdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak weźmiemy np 4szt to i tak mam duże szanse że dostane za koleją jak przyszło z magazynu czy czegoś tam, pewnie że nie bedzie idento i wogóle, ale napewno masz większe prawdopodobieństwo na podobne oc niz przy takim rozp1zdz1e jak teraz...

 

->Gremlin

takie żeczy na pw albo gg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Mam prośbę do posiadaczy FX 5200 Ultimate od Prolinka (Pixelview) który im się kręci na memkach do około 600. Czy mogliby mi wysłać bios z tej karty na freelancer7@vp.pl. Bo według mnie (moje przypuszczenia) winą tego że karta się źle kręci jest to żę ma za mło V na memkach. Szukałem po neci Biosów do niej ale nie znalazłem :( BYłbym bardzo wdzięczny jak ktoś by mógł wysłać swojego biosa.

 

EDIT:

I jeszcze jedna sprawa, moglibyście zobaczyć jakie macie pamięci (oznaczenia). Ja mam tak:

hynix 337A

HY5DV281622DT-36S

KOREA 6yh4749PV

 

Czy według tego mam pamięci 3.6ns ?? Wcześniej byłem pewny że karta ma pamięci 4ns a tu nagle wychodzi że 3.6 :rolleyes: Ale nie jestem tego pewny...

 

POzdrawiam, z góry THX za odpowiedzi.

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freelancer-> No wygląda, że masz 3.6ns hyny... dziwna sprawa bo prolink robił na samsungach 4ns.... natomiast msi się zdażało 3.6ns hyny.. ale niestety te chyby już paru osobą się mizernie kręciły...

Dabek ma chyba te ramy... to niego zagadaj odośnie biosu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dabek ma ale na Samsungach 3.6ns a ja mam hyny i max idą na 533 Mhz, wyżej nie rpzechodzi testu w sterach a jak puszczę na 570(power strip) to są arty w 3D marku i od razu mniej punktów :cry: I to jest wina napewno V na memkach. Myślałem ze ktoś tu będzie miał taki bios, ale chyba niee ma :cry: . A się bardzo ździwiłem że mam pamięci 3.6ns które teoretycznie sie powiny kręcić lepiej niż te 4ns samsungi a kręcą się gorzej bo mają za mało V... :cry:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vmod i po sprawie :lol:

1366661[/snapback]

Tylko że problem w tym ze nie chcę robić żadnych Vmodów bo karta idzie do sprzedazy w wakacje (przesiadka na GF 6600 Leadteka), a teraz to mi troszkę niewystarcza ichciałem dać większe taktowanie na RAM. Dlatego moja prośba ;D

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem że nie muszę na stałe ale się na takich modach nei znam i nie mam czasu żeby się poznawać (przeczytałem cały ten topic). Chyba że by ktoś powiedział jak zmienić napięcie w biosie to by było spoko :wink: Własnie sobie zrobiłem moda (w Riva tunerze) mego FX 5200 na Quadro FX500/FX600 i gierki mi śmigają szybciej. w CS:S na duscie przyrost 5 FPS :lol:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość metall2

Pzrepraszam jak się zwiększa te napięcia bo czytając archiwa nic nie wyczytałem.

 

 

 

 

 

Sepron 2400+@2700+ (193*10)

2*256Mb Good Ram 2-3-3-7 dual

5200 Ultimate (305/614)

Ecs N2U400-A

Wynik w 03 - 1850pkt

Wynik w 01 - (stery 44.03) 9600pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększasz napięcia przez obracanie potem :)

 

Czyli musisz zrobić moda, który polega na przylutowaniu 2 potów do dwóch nóżek kontrolera, a druga nóżka pota do masy (w obydwóch potach)

Wcześniej były foty, poszukaj... bo już któryś raz to samo powtarzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

dawno mnie tu nie bylo :D

ale wracam o to i wlasnie zaczalem podkrecac taka oto karte jak te i narazie osiagnalem 280/513 i w 2k1 mam 9126a w 2k3 - 1726 niesety nie mma llinkow bo mi mark mowi ze mam piracki klucz :-P

 

jak macie jakis inny ktory mi pojdzie to umieszcze linka :)

 

a teraz ide dalej krecic a potem xp 64bit bede instalowal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...