Skocz do zawartości
Świder

Fx5200 1 Miejsce Na Åšwiecie -> 3d03 2453 :d (380/702)

Rekomendowane odpowiedzi

orientuje sie ktos jak taka druzyna ma wygkladac :?:

bo mi sie wydaje ze polega to tylko na tym ze przy nicku dopiszemy Tweak.pl 3dmark team i bedzie cool :D

i oczywiscie na forum dyskusje prowadzace do jak najwyzszych wyikow (stery, v-mody itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE. Mamy drugiego Buzziego :D.Świder polecam ci te stery StarStorm5672-B. Przed chwilą testowałem w 3Dm03 i zapodam wyniki, wszystko na nie podkręconej grafie i procu i high perfomance w sterach:

44.03 - 1047Marków

53.03 - 1491Marków

56.72 - 1491Marków

56.72 StarStorm56.72-B - 1546Marków

66.81 - 1469Marków

Czyli widać, że dają kopa(może małego, ale rekord pomogą pobić).

Ten koleś co jest za toba Świder na ORBie robił benchma na 61.77, gdyby robił na tych co ty to nie był byś pierwszy. Wydaje mi sie, że na tych StarStormach uzyskasz około 2300Marków. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dabek nie kazdy konfig dziala tak samo wszedzie! tak wiec nie bylbym takim optymista ze wycisnie w tym marku tyle pkt ale nie mowie ze nie jest to wdo wykonania

po co SWIDER ma sie meczyc skoro teraz konkurencja powinna sie meczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proca ma ten koleś Athlona 64 2447 MHz (222 x 11), a grafe ma wykręconą na 346 / 535. Sprawdziłem też StarStormy 53.03, ale w 3Dm03 dają mniej punktów, tu masz linka to tych StarStormów 56.72. Jak bedziesz w domu to szybko ściągnij i zapusć benchma i podziel sie wynikiem, jestem ciekawy ile dadzą te stery. Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kurde znowu drugi :P

 

Musze się postarać ;)

Coś te stery u mnie sie nie spisują :? wyniks spadł, klatki także o ok 2-3 :? Może jakieś ustawienia :? Ciekawe, że w standardzie była emulacja NV40. Raz jakoś puściłem marka i zauważyłem wzrost klatekm ale niestety nie dokończyłem, bo już któryś raz wywala mi marka przy ostatnim soundtescie :[ Chyba dzwięk wogóle wyłącze albo co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 4 testy na 332/642 i jeszcze mi troche brakuje ;)

 

2215 http://service.futuremark.com/compare?2k3=3223435

 

Chyba będzie trzeba vmoda na gpu, ale dalej nie znam messpunktu :?

 

Jestem ciekaw na jakich mipmapach robi testy mój "konkurent" ;)

(Ja robie zawsze na max jakość, mógłbym na niższych, ale to raczej nie będzie fair)

 

Ciekawi mnie ta natura u niego :? W każdym teście ma troche mniej, ale wybija się w naturze :? Chyba się jeszcze pobawie sterami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj w sterach na high perfomance, wydaje mi sie, że to jest fair, bo nie robisz żadnych cheatów, czy 3D Analyzer, tylko wykręciłeś proca i grafe na maxa + odpowiednie stery i wysoka wydajność w sterach i rekord bedzie twój. Koleś ma nad tobą przewage tylko przez procesor (AMD ATHLON 64), ale gdyby użył odpowiednich sterów a nie 61.36 to było by trudno bez Vmoda go pobić, a tak masz dużą szanse. Nie wiem, czemu u ciebie te stery jakoś źle chodzą, ale u mnie te stery co ma Marcin5611 są najlepsze. Sprubuj jeszcze raz, ale z ustawieniem na wydajność. Naprawde, te stery dają kopa przede wszystkim w Nature, ale jak to wygląda to szkoda mówić (kamienie mają jakąś dziwną powierzhnie). Świder jestem z tobą i trzymam za ciebie kciuki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie Dabek ze bedzie to fair play! przeciez to nie jest zaden program ktory specjalnie zwieksza ilosc pkt w 3dmarkach!

ogladalem jakies 30minut temu wynik swidra i jego rywala i wnioskuje ze jestes duzo lepszy tylko w naturce 2 klateczki za malo!:) tak bys mial pierwsze bez najmniejszych problemow!

tak wiec trzymam kciuki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezrozumieliście mnie ;) Ja mam już stery na max wydajność chodziło mi tylko o mipmapy ;)

 

Dla mnie te stery do bani... godzina testowania na chyba wszystkich możliwych ust. i grafa koszmarna i score ~1900 :?

 

Wracam do 53.03 i z tych jeszcze coś może wyciągne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...