Skocz do zawartości
Świder

Fx5200 1 Miejsce Na Åšwiecie -> 3d03 2453 :d (380/702)

Rekomendowane odpowiedzi

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O Ja wątpiłem, ale tylko przez chwile. No teraz to dowaliłeś tym wynikiem. Żadnych kombinacji ze sterami, wynik całkowicie zasłużony. Gdybyś miał tak Athlona 64 i dobrze go wykręcił to wyniczek byłby o troche większy, ale i tak wynik robi bardzo pozytywne wrażenie. No coś :( chciałem bić rekord na ORB, bo był stosunkowy mały, ale teraz uświadomiłem sobie, że tak i tak cie nie pokonam, ale ciesze sie z twojego sukcesu. Myśle, że 3 miejsce bedzie moje, jak bedzie mi sie chciało pobawić ze swoją kartą. 8) RESPECT Bracie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał A64 to mógłbym na 2.6k liczyć :twisted:

 

A TuzsuzDELiBEKiR jest na FX5200, a potem znika, bo także aktywuje orby z FX5900, a nie jest pro userem... ;)

 

Jak jest ktoś z B-B z mocnym A64 albo coś podobnego ;) to niech się do mnie zgłasza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał A64 to mógłbym na 2.6k liczyć :twisted:

 

A TuzsuzDELiBEKiR jest na FX5200, a potem znika, bo także aktywuje orby z FX5900, a nie jest pro userem... ;)

 

Jak jest ktoś z B-B z mocnym A64 albo coś podobnego ;) to niech się do mnie zgłasza...

sądzę że z 50 punktów więcej by było .. ale nie więcej

Spytaj Rapry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zawsze to te 50 punktów ;)

Wtedy mógłbym na 2.5k liczyć, albo nawet troche więcej biorąc pod uwage te extra fps'y z GT1, w którym najbardzie liczy się proc, reszta GT to może 0.5-1fps wzrostu by było... ;)

 

EDIT

 

Pokonuje bariery ;)

 

379 @ 1.82V i 702 @ 3V -> 2453 http://service.futuremark.com/compare?2k3=3259508

 

polak potrafi... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaaaaaaaachrdzo ładnie Świder, oby tak dalej.Respect.

Ja tam wole bić rekordy z taktowaniem GPU na mojej karcie jóż wycisnołęm z niej 485Mhz standard 250Mhz zapuściłem 3Dmarka2003 i przeszedł be zająknięcia. Czekam na 500 stabilne bo nie całkiemn stabilne mogę mieć 530Mhz!!!. Jak bede miał to 500 na ORBie umieszczę, chyba będzie to rekord na tej karcie: G4MX440SE64bit. Co dziwne to do 380Mhz wydajność spadała , a powyżej 450Mhz rosła i nadal rośnie.

Może i tak bedzie u ciebie Świder.

Co do tego Tweak 3Dmark Team to by byłpo niezłe pomyślcie o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem z MHz był powiązany nie z hardwarem tylko z softwarem ;) -> stery...

jakie masz stery i wyniki w 3d01 i 03...

 

Co to temu to można by w "O serwisie..." albo alebiej priv do jakiegoś moda... ;)

 

EDIT

Temat teamu troszke się ruszył... wpisujcie się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien być w Ekstremalnym podkręcaniu, bo z pewnością nie jest to zwykłe OC, tylko EXTREME i dalej jest, ale teraz ty jesteś dla mnie kimś - takie wysokie zegary na takiej karcie 8O, a szczególnie te memki 8O.

Koniecznie zapuść 3dm05, zapuść ściaganie na noc, a rano już bedzie :!:

Co to z tym 3Dmark Team Tweak.pl :?: Bo narazie to jeszcze nic w tej sprawie nie wiem :!:

Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem taki drobniutki artykulik ;)

Jest na łamach www.pcmax.xp.pl ;)

Są tam opisane moje zmagania z tą kartą i 3dmarkami... rzuccie okiem ;] i jak jakieś błędy albo co to piszcie...

Będą foty... ;]

I jak będe miał sprawną NF7 to wkońcu robie 3d05 :D

Aha no i artykuł ;) http://pcmax.sitepromotor.pl/5200prolink.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem taki drobniutki artykulik ;)

Jest na łamach www.pcmax.xp.pl ;)

Są tam opisane moje zmagania z tą kartą i 3dmarkami... rzuccie okiem ;] i jak jakieś błędy albo co to piszcie...

Będą foty... ;]

I jak będe miał sprawną NF7 to wkońcu robie 3d05 :D

Aha no i artykuł ;) http://pcmax.sitepromotor.pl/5200prolink.htm

Skombinuj jaki bloczek na GPU i daj ze 2V 400+ na GPU i jakiś wypaśny wynik będzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poprawiłem swój wyniczek z 1932 na 2093 marków w 3dm03. W porównaniu z wynikiem Świdera to nic, ale dla mnie to jest już coś. Jestem teraz na ORBie na 5 miejscu :) Oba moje wyniczki robiłem na sterach StarStorm 56.72 B (wysoka wydajność) i zasyfionym systemie, ten pierwszy robiłem na nie podkręconym bartku i karcie 290/581, a ten na @3200 i 321/581 (przechodzi 1 test na 3 bez zwiech :(). Ogólnie karta kręci się fatalnie :(. Mam tą zieloną karte. Niestety na standardowym chłodzonku idzie tylko max stabilnie 290/567. Dzisiaj nie wykładając karty ze slota (boję się że coś zwale i trzęsą mi się strasznie ręce) postawiłem wiatrak 60mm (tak, że teraz wieje na ten standardowy radiator) na murze z klocków LEGO (przydały się jednak na coś) i z tyłu karty położyłem radiator z P4, podczas testu wiał dużo pokojowy wentylator. Jestem początkującym Overclockerem i używam to co mam pod ręku, bo nie stać mnie na coś więcej. Wiem, że jestem lama, ale przynajmniej coś prubuje. Świder gdyś sie do mnie zgłośił na GG albo na PW, bo chciał bym zaciągnąć rad mistrza. Pomysły może mam, ale brak mi kasy i potem z czasem tracę zapał, ale teraz to się zmieni 8)

CHWAŁA PRAWDZIWYM OVERCLOCKEROM, takim, którzy zrobią wszystko by wycisnąć ze sprzętu każdy MHZ więcej. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zjaranego Abita... więc testy na kompie pożyczonym od qmpla... znaczy się P4 Willamette 1.5GHz nie kręcony :lol: i mobo MSI I845PE na SDramach... reszta moja...

No i wynik 3d05 352... nie jest zle jak na SD i przepustowość 900/400 :lol:

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=288023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od qmpla pożyczonego Epoxa 8RDA3I i bartka 210x11, ramki single 2-2-2-11... karte jeszcze troche więcej hardcore i 3.2V na ramki :twisted: przez co 720MHz na ramach... wynik w 3d05 to 407... http://service.futuremark.com/compare?3dm05=322477 jeszcze powalcze...

A potem 3.5.0 3d03... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wyniczek :wink: , ale spodziewałem się czegoś więcej. Ten sam koleś co rywalizowałeś z nim w 3dm03 jest przed tobą o 7Marków. Bardzo mnie dziwi twój wynik czemu taki mały, macie te same zegary GPU - 768, ty masz na memkach 715, a on 526 8O, ale on ma Athlona 64 2399 MHz, więc czy proc daje taką przewage :?:. Myśle, że nie, bo u mnie nie ma różnicy czy zrobie test na FSB 166 cy 215 - wynik jest ten sam. Myśle, że coś ze sterami, z windowsem, lub czymś innym, bo wynik jest troszke za mały, z moich obliczeń wynika że w FX 5200 podkręcenie o każdy Mhz na GPU daje 1Mark więcej w 3dm05. Czyli jak ja na swojej 310/567 miałem 339 to ty powinineś mieć już za same podkręcenie GPU 407Marków do tego jeszcze powinny dojść ramki to bedzie jakies 450Marków, wygląda na to, że podkręcanie memków daje bardzo mało Marków. Rano jak się wyśpie sam sprawdze jak to jest. 8)

 

PS @Świder nie pisze się 2 postów podrząd - używaj takiego czegoś jak edytowanie posta :P :P . Pozdro - trzymaj tak dalej 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się nie pisze :P

Ale jak bym edytował to nikt by nie zobaczył, ze coś pisałem :P

A prawda jest taka, że winda zawalona... miałem na niej i P4 i Athlona... nForce vs Intel ;]

Po formacie i czystym systemie może będzie więcej...

PS. Ten epox to syf jakich mało... o FSB220 można pomarzyć... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dawaj formata i zapuszczaj 3dm05 i 3dm03 to bedą nowe rekordziki :D . Jak mówiłem podkręcanie proca nie daje żadnych Marków w 05, więc musisz wycisnąć karty wszystko co w sobie ma, tylko jej nie zjaraj jak Abitka :lol:. W 3dm03 proc już trochę daje ale nie za dużo jak pewnie wiesz więc do pobicia swjego rekordu przyda się choćby każdy Mhz więcej na procu i na ramkach.

To już moja płytka jest lepsza od tego badziewnego Epoxa co masz :twisted: Jednak nie takie lipne jest GIGABYTE do OC 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko prawie 4 fps, ale za to nadrobisz pamięciami na grafie. To jak nie 3dm03 zób to koniecznie 3dm05 :twisted: . Jak wiesz w grach:

directx 7 - procek, FSB i tiimigni mają duże znaczenie | po 50% grafika i reszta kompa

directx 8 - procek, FSB i tiimigni mają małe znaczenie | 85% - grafika 15% - reszta kompa

directx 9 - procek, FSB i tiimigni mają znikome znaczenie | 95% - grafika 5% -reszta

Jak coś powiedziałem źle to prosze mnie poprawić, tak przynajmniej ja uważam na podstawie mojego doświadczenia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jest... wiadomo +/- ...

Jednak te 4fps w GT1 do duzo jeśli chodzi o takie małe różnice punktowe... w 3d05 to też zasyfiony system... bo zegary mogą być :>

Narazie nie chce mi się formatować :P

 

Jak może Abit wróci do życia, to bym formata strzelił i rekordziki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bravo bravo bravo

swider to jest super gosc

overclocker z najwyzszekj polki

takich rodakow powinno byc wiecej!!! ja tez sie staram ale ogranicz mine proc ale juz zakupilem mobilka i czekma tylko na chlodzene i wtedy podlaczami zobaczyymy co sie da zrobic!! ale ja mam inna polke! choc testowalem i 5200 prolinka;) hehehhe

no moze jak zakupi plyte DFI to moze uda mu sie dojsc do 250FSB i wtedy bedzie moze 5pkt wiecej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie... ;] Był link... http://www.maxoverclock.com/phpBB/viewtopic.php?t=14 który teraz niestey nie działa :(

Jedyna fota jaki mi została... z mpointem... http://members.lycos.co.uk/swidrzany/mpoint2.jpg

Widać tam kontroler... oraz dwa kabelki... są tam dwa FB naprzeciko siebie ( po dwóch stronach kontrolera )

Może uda mi się znalezć jakąś fote...

 

Jeszcze jedna fota... http://perso.wanadoo.fr/badeu/images/vmod_fin.jpg

Jest to bodajże 6ta i 9ta nóżka kontrolera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...