Skocz do zawartości
Świder

Fx5200 1 Miejsce Na Åšwiecie -> 3d03 2453 :d (380/702)

Rekomendowane odpowiedzi

No i wreszcie rozwiązałem problem tyxch fakanych zwiechów w 2003 - stery waliły wsio. Instalnąłem Forcy 53.03 i majonez z uszu przeszedł bez problemu na 300/600 i wynik 1608 czyli mało ale tera puszcze 315/620 i moze powoli do 1700 doczłapie.

 

@Owies weź jak możesz opsiz troche tego V-moda bo też jestem zainteresowany a z tych fot na początku to jakoś mało pojmuje

 

EDIT na 315/620 coś sei przycina, ale ważne że przechodzi ;] Może dopiero teraz zmienie stery i wtedy będzei git - nie wiem pokombinuje conieco

Edytowane przez crazy_martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owies ja wiem jak zrobić tego v-moda,nawet wiem jakie napięcia max wytrzyma ten regulator napięcia co go mam na karcie tylko boję się tej zasiłki bo mam: +3.3V - 3.12V +5V - 4.82V +12V - 13.31V i nie wiem czy nie człapnie mi zasiłka i czegoś nie spali.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

I wreszcie przekroczyłem to je**ne 1700 pkt. ,a dokładnie uzbierałem 1721 pkt. : http://service.futuremark.com/compare?2k3=3725476

Edytowane przez Gremlin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo <klapklap>

 

Gremlin , Owies powiedzcie cośik więcej o tym regulatorze, całym v-modzie plizzz I'm really need it

 

 

 

EDIT

 

robiłem testy na 66.93 i kupa :mur: 2003 suie w tym samym momencie wywala co inne stery (oprócz 53.03) pojawiają sie te prostokontne artefakty ale nie tylko one bo raz były tylko linie a nie prostokąty i pod spodem był Stop 0x00000007F czyli z tego co wiem to coś ze sterami... ale ileż można to już 6 stery które dją ciał w naturze - coś sie spierdzoeliło z grafą czy co?? Anomalią znowu jest że 53.03 ładnie idą w 2003 (znaczy wgóle idą i robią 1650) ale znowu 2005 to total masakra ledwo 300 wydusi, znowu te stery które dją w 2003 mają kopa w 2005 WTF??? Poradzcie cos bo zgłupiałem całkowicie (tylko nie format :cry: bo był 5dni temu ) a ta grafa ma potencjał bo na standardzie stable iść 315/620 to jest coś, amogła by jescze dawać ale te zajebcone stery mędzą :mur:

 

 

Please help me :sad:

Edytowane przez crazy_martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci nie jestem w stanie pomóc jeśli chodzi o te sterowniki,a w sprawie v-moda to zgłoś się do Świdra,on o ile pamiętam ma tą samą karte co ty,więc w sprawie v-moda to on tu będzie specjalistą.

A jeśli cię interesuje jeszcze coś to wal na GG: 5781353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma uniwersalnego sposobu na mod, ale za to jest przepis uniwersalny, więc musze mieć conajmniej fote sprzętu lub więcej danych na jego temat żeby wogole coś ruszyć :D

 

edit:

Tu macie linka do XS jak koleś starałsię diś zrobić moda na 5600 może troche się nauczycie :P

Edytowane przez OWIES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest czyjaś fota.. którą obrobiłem...

http://img.photobucket.com/albums/v675/Swider/FX5200vmod.jpg

 

Jak pisałem na kilku stronach wcześniej... 6ta i 9ta nóżka to miejca gdzie lutujecie poty... potem na kondziorach szukacie mpunktów... łatwo znalzeć.. ma gpu 1.5V mem 2.5V

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się wymieniliśmyy fotami i linkami :D Ogólnie chodzi porostu o to żeby znaleść strerownik napięć, obadać jego pdf, wyszukać Vsensy i je robić w jajo potami.

Prawda że proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały update,dzisiaj wyciągnąłem 1739 pkt. : http://service.futuremark.com/compare?2k3=3727679

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

Do crazy_martin: Walnij sobie stery 75.90,są na serwisie guru3d mi po ich zainstalowaniu 3DMark03 przeszedł na ustawieniach 315/600MHz ,ale miałem olbrzymią ilość artefaktów i tylko 1400 pkt. z groszami ,ale na żadnych innych sterach tak wysoko nie podciągnąłem,tak więc spróbuj,jak pomoże to odpisz.

Edytowane przez Gremlin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 75.90 mnie rozczarował :sad: w 2005 przy 315/620 gdzie powinno być w okolicach 340 było zaledwie 318, choć testy jak żadne przechodziły 320/640 ale co z tego jak wyniki marne. 2003 jak zwykle wywala cholera wie cczem,u i jest albo stop 0x0000007E albo Driver cos tam syff. Musze pojeździc na 53.03

 

EDIT

 

nowe Xtreme G 71.81 są a na nich lepiej poszedł 05 - ssiem i instalujem...

 

btw. mam rive tuner 15.2 bo 15.3 nie było zakładki z ustawieniami pamięci w low-level settings Wy też tak macie bo sam nie wiem co robić bo komp łupieje przecież dawnij na innych sterach przechodził marka 2003 a teraz tylko 53.03 - WTF??

Edytowane przez crazy_martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... mam dla Was złe wieści :>

Właśnie uszczelniałem swój bloczek na gpu :D

Potem czeka mnie przebudowa układu... no i jakieś rekordy... (o ile karta przeżyje ;) ) na nowych wersjach marków ;)

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może odrazu powiedz, żę chcesz wpaść na mój pogrzeb :lol:

 

No i wcale to to OT nie jest ;)

 

Przy 1.9V nie będzie się tak rdzeń grzał... a może dojdzie pare MHz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...płonącego fx'a czy zalaną nf siódemke? :lol:

1301274[/snapback]

Wykrakałeś :lol: :lol:

Wczoraj, o ile się nie myle była mała podwodz w Świdrzanej norze :D

Edytowane przez OWIES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje bloki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły :D

Ja już nie pisze o bloku cpu, który ma temp lepsze niż X3m :D

Ale... robiłem testy w 3d01 z modem i bez... z modem... coś 340 chyba miałem... a bezmoda...

Co ciekawe w 3d03 idzie gpu spoko na 330, a w 3d01 na 320 freeze  nie wiem o co biega..

A teraz... bez moda 335MHz śmiga w 3d01 :D a z modem.... :> 375MHz :D

Biorąc pod uwage, że w 3d01 zawsze są niższe zagary... boje się co będzie w 3d03 i 05 :D

Woda rulez :D

 

No i szkoda... Owies... nie wybacze Ci tego thermopoxu :>

No i chyba będe ciął radiatorki... czyli robił im ciensze spody... kątówka... potem szlifierka... pilniki... papiery ścierne... a potem jeszcze trzeba mobo naprawić... albo pożyczyć :> A potem rekordziki :D

 

PS. Starych fot nie ma... teraz na nowym miejscu... tylko tyle wrzuciłem

http://img.photobucket.com/albums/v675/Swider/grafa5.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v675/Swider/grafa4.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v675/Swider/grafa3.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v675/Swider/grafa2.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v675/Swider/grafa1.jpg

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj biedna ta świdrzana grafa - tona radiatorków ale imo wynik moda superancki 375 - też tak kce :cry: Na razie musi jednak chłodzonko na tą karte przyjść i zasilacz bo ten KingStar chyba już nie wyrabia. I te walone stery nic poza 53.03 nie idzie - gry wywala, 2003 wywala, 2001 freeze, 2005 stable + fajne wyniki ale co z tego jak pograć nie idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i szkoda... Owies... nie wybacze Ci tego thermopoxu :>

... a potem jeszcze trzeba mobo naprawić... albo pożyczyć :>

1312035[/snapback]

Ja nie wybacze Ci NF7, Ciągłego biegania pod góre, ciągłego pożyczania, opalary, nie odkorzania dywanu itd ;) no i podpisu :D

Btw. szybszy byłem, co ja zrobie że te lamy już nie chcą go zamowić <_<

 

Ciekawe, pożyczyć... naprawić, i co znów bede musiał dylać te hektary...

 

imho. może masz poprostu dobrą nagrzewe, w końcu taki kloc... ale te bloki to jakaś pomyłka, albo trefny X3m :rolleyes:

Jakkolwiek im impres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na tym konfigu to nie ma co grać ;)

A ten zasilacz... marka "krzak" to nic przy tym :D

Wymieniaj... no reszta sprzętu też by wymienić mozna :>

 

PS. Bloczek... link w moim sigu... 40 pinów... i widać jak ładnie sobie radzi... :D cieszy mnie to :)

 

Edit:

No tak... pewnie mi dali trefnego X3m'a frez im zszedł....

A chłodnica... po tym co mi sie wydaje to to ALU ? No tak wygląda... ale "bezoporowa", troche żeber... no i widać, że niezła jest...

 

PS. Owies -> Vegi miał sprawe do Ciebie...

PS2. NF7... wiesz, że to nie moja wina...

No i nie wpadłeś :/ Czekam dalej...

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jużnie bocz się :D

Tak sobie tylko bazgram, NF7 to sprawa dyskusyjna -temat żeka dla mnie, cieżko kontakt ze mną złapać przez to z1ebane gg :/ chyba konto wywalili, a nowego za uja nie moge założyć bo pisze żeby poźniej probować :/

Nie byłem na gg bo ^^, nie dzwoniłeś, nie wpadłeś :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...