Skocz do zawartości
Karuzo

Przy czym przechodzily Was ciarki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio po obejrzeniu trailera z gry Expand Rally przepomnialo mi sie to milo uczucie, jakim jest przechodzenie ciarek przez plecy. I teraz mam takie pytanie. Mozecie podac tutaj nazwy, badz linki do filmow, utworow, ktore sprawialy, ze jak poglosiliscie muze, to prawie rzucalo Wami po krzesle ?

Wstawiajcie wszystko, co tylko Wam sie przypomni - trailery, teledyski, filmy z klubow, no wszystko co Was rusza.

 

Ja mialem tak podczas ogladania:

Wyjazd klubu Ekwador na Love Parade, Sunrise with Ekwador w Kolobrzegu 2003, 3dMark 2001 SE (poczatek demka). Wiecej narazie nie moge sobie przypomniec. Jak cos to zrobie update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Wyjazd klubu Ekwador na Love Parade (...)

 

O rany! Miałem (wątpliwą) przyjemność oglądania tego i.... Ale dobra.... o gustach się nie dyskutuje.... :roll:

 

 

A wracając do tematu, z tego co ostatnio pamiętam to: trailer do Matrixa 2 i filmik o Ibizie (ktoś kiedyś na forum dał linka).

 

 

No i zapach niektórych kobiet przyprawia o straszliwe ciarki...... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekwador, low perejd.... no koment

widzialem filmiki z ekwadoru, ale niestety nie wiem jaka muze grali bo wszystko bylo zagluszone przez gwizdki.... hahahaha

 

ciarki odczuwam przy:

Plastikman (as Richie Hawtin) - Live At I Love Techno 6.mp3

Timo A. Hummel - LIVE at Alte Weberei Nordhausen 22.02.2004.mp3

 

i w paru innych setach do ktorych nie mam tracklist, wiec nie moge podac dokladnych utworow ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Przejazd stada rozbrykanych paznokci po ścianie

2. Przejazd widelca/noża po patelni

3. Wishmastery Nightwish'a / niektóre kawałki z setów PvD, Tiesto i Franka Bizzare

4. Gry -muzyka: Deus Ex, Unreal, UT,

-całokształt: AvP.

5. Filmy: "Event horizon", "Oszukać przeznaczenie" (1 i 2) no i oczywiście "Obcy" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzieliscie ten film caly co zabijaja tego amerykanina ?? no to tam jest jedna wielka ciarka ... linku nie podam bo zabronione i sa tu niepelnoleti ...

 

 

a tak to jak gram w DooM 3 i jestem sam i jest ciemno to doslownie sie boje ... ;]

 

a w zyciu to przechodzily mnie ciary jak kumpel wciagal kreche dlugosci 5 cm ... a ja wiedzialem ze potem ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak ...

 

Co do niekontrolowalnych odruchow, to jeszcze dorzuce machniecie glowa (headbanga, mimo, ze wlosy mam raczej krotkie) i wyrzucenie prawej reki do gory z palcami w "różki" :> przy wyspiewaniu "battery" na S&M - nie moge sie opanowac. BATTERY !! yeah :] Metal up your asses :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

filmik o Ibizie (ktoś kiedyś na forum dał linka).

O tak :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

Kurczę... Pamięta ktoś jego nazwę ? :idea:

Dokładnie: Ibizas_Children-kavehg_at_hotmail_com-www_tranceaddict_com.wmv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak ...

 

Co do niekontrolowalnych odruchow, to jeszcze dorzuce machniecie glowa (headbanga, mimo, ze wlosy mam raczej krotkie) i wyrzucenie prawej reki do gory z palcami w "różki" :> przy wyspiewaniu "battery" na S&M - nie moge sie opanowac. BATTERY !! yeah :] Metal up your asses :P

...a propos seek and destroy... :oops: coś mi sie przypomniało... :lol: leży sobie na lycosie z miesiąc już... nagrałem bo chaos kciał posłuchać :lol: troche mnie poniosło :oops:

możecie liczyć na ciarki :lol: ale raczej od nietrafionych dźwięków :lol:

Dla odważnych: YEAH! (sciagać przez "zapisz element docelowy jako...")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...