Skocz do zawartości
Karuzo

Przy czym przechodzily Was ciarki ?

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

- Jak ktos mi mowi ze Muza z Energy 2000 to techno/trance :evil:

a co to?
Dyskoteka w Przytkowicach(czy Spytkowicach). Kumpel mnie zaraził jedną z tych płyt technem :D ale to daawno było :D

 

A przechodziły mnie ciarki, gdy sikałem do umywalki :lol:

Dokladnie...Energy bleeeeeeeeeeeeeeee

 

Progressiv Trance >> Prog. Trance [chyba dobrze napisalem]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie moze jak sie nazywala ta muza co jest w filmie " polowanie na czerwony pazdziernik " ta taka no wyrozniajaca sie...]

raczej nie z tego filmu, ale tez lodz podwodna ;)

moze o ta Ci chodzi:

Crimson Tide Theme - Hans Zimmer

dla mnie rowniez swietny kawalek

(...)

"Karmazynowy przypływ" to nie Polowanie na czerwony październik" - szpakowi chodzi pewnie o "Hunt for Red October - Theme song", niestety nie znam autora (występuje tam chyba chór Rosyjskiej Marynarki). Ale oba są b.dobre :) .

W "Polowaniu na Czerwony...." na pewno autorem tego songu z chórem rosyjskim w tle jest Basil Poledouris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowych doznan dostarczyl mi wystep grupy Lord Of The Dance prowadzonej przez Michaela Flatley'a. To jest cos, co warto obejrzec.

A oprocz tego, wyrabisty jest film pokazujacy impreze Amsterdam Dance Mission 2004 w Waszym ulubionym klubie Ekwador w Manieczkach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś przechodziły ciarki jak grałem w Call of Duty United Offensive i przy obronie chaetau pod koniec misji jak przyjechało mnóstwo niemieckich czołgów rozpoczął się nalot aliantów, tam muzyka, sam klimat coś pięknego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

- Jak ktos mi mowi ze Muza z Energy 2000 to techno/trance :evil:

a co to?
Dyskoteka w Przytkowicach(czy Spytkowicach). Kumpel mnie zaraził jedną z tych płyt technem :D ale to daawno było :D

 

A przechodziły mnie ciarki, gdy sikałem do umywalki :lol:

Dokladnie...Energy bleeeeeeeeeeeeeeee

 

Progressiv Trance >> Prog. Trance [chyba dobrze napisalem]

[OT]

@qbass: Co do muzyki - słuchałeś kiedyś DWP? Kumpel mi dał kiedyś linka - taki fajny trance który robią scenowcy - polecam: ftp://ftp.scene.org/pub/music/groups/drea...m_wave_project/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, pierwszy orgazm z pewnością.... :D

 

Krótki moment, gdy jadąc na rollercoasterze zaczynasz zjeżdzać w dół.

oj, prawda.... a gdyu jeszcze widzisz ziemi przy swioch oczach...aaaaaa, znowu mnie przeszly...

 

co do pierwszego : true, true..

 

A mnie właśnie teraz ciary przelatują na maxa.

Odpalcie sobie VIVE i posłuchajcie RAMMSTEINów, skumacie :>

 

chodzi o jedzenie :> :?

buhaha..

 

Jak dałem kumplowi poprowadzić mój samochód (jeszcze z czasów liceum)...

tiaaa, a mnie ciary przeszly jak sie zatrzymalismy i sie okazalo ze trzeba bedzie nowy reflektor kupic..

a zemdlalem prawie nastepnego dnia jak sie okazalo ze komplet, buhaha, refl przod x1 + kierunkowskaz x1, kosztuje 1400zl...no i to byl samochod mojej ciotki.. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie przy 150 km/h rzuciło na zakręcie i poobracało z 3 razy jak się zatrzymałem to miałem takie ciarki że trudno mi na nogach ustać było… na 2 dzień komplet gum do wymiany kaplica ogólnie nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dreszczyki jak grałem Return to Castel of Wolfenstein. Dokładniej w katakumbach :D klimat tam był niezły :D

A co do muzyki gdy pierwszy raz słuchałem kawałkaThe Uruk-hai z Soundtracku z Władcy Pierścienia Dwie Wierze ( to jest ta scena kiedy kiedy armia orków idzie na złoty jar)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ciarki przechodzily dzisiaj jak sluchalam Bone Thugs-N-Harmony - Days of Our Livez. Czasem mam taki nastoj ze przy wszystkich spokojniejszych nutkach przechodza mnie dreszcze :) Jesli chodzi o filmy to raczej nie, predzej sie moge poplakac ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neonix

Racja Return to Castel of Wolfenstein krypta miala mega klimat zawsze gralem w to jak bylo ciemno na sluchawkach i pare racy ciarki przeszly.

Ciarki mi przeszly jak z kumplami 200 km/h jechalem po glownej ulicy w Gdansku. Jak spojrzalem na licznik to kopara w dol i ciarki po plecach!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm..

wykrecony topic macie..

 

- no wiec czasami przy wolnych, dobrych kawalkach..

Whitney H - "Bodyguard" OST

Celine Dion - Pour Que Te Mon Quere (albo podobnie)

Nightwish - Diva

The Corrs - Long night (na refrenie)

Bajm - Ta sama chwila

R Chojnacki - Niecierpliwi

i wiele, wiele innych Ironow, Metallicow...

- jak dziewczyna dotknie plecy, szyje...

- jak koles scinal zakret i mi lusterko w wozie urwal...

- jak jakis horror ogladam i jest moment napieca z odpowiednia muza

- podczas gry w Freedom Fighters: muza tam po prostu jest boska - dla samej muzy warto zagrac (ja 3 razy cala przeszedlem - dla muzy)

 

off-topic: wie ktos moze, jak ta muze wyciagnac w inny sposob, niz perfidne nagrywanie z wave-out... ? odpowiedzi na priva, aby forum nie zasmiecac i topicu nie krzaczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ciarki przechodzily dzisiaj jak sluchalam Bone Thugs-N-Harmony - Days of Our Livez. Czasem mam taki nastoj ze przy wszystkich spokojniejszych nutkach przechodza mnie dreszcze :) Jesli chodzi o filmy to raczej nie, predzej sie moge poplakac ;P

Oj Olcia;) :*.... mnie przechodza ciarki jak mi zimno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...