Skocz do zawartości
dzieciol4

GECUBE RADEON 9800 eXTreme - pryma aprilis we wrześniu?

Rekomendowane odpowiedzi

Pamieci TOPS wiec krecic za dobrze to to cos sie nie bedzie.

Znowu przekrety Ati. Nigdy do GC nie mialem zaufania. Firma juz nie raz robila przekrety. R9600PRO z taktowaniem niewiele wyzszm od R9600 itd.

Kolejny przekret z nazewnictwem kart. Ati juz chyba wiedzie prym w bezsensownym nazewnictwem kart. 9000/9200/9250 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gecube wlada ja kupilem radzia 9200SE ze 128MB (z 64 nie bylo ;) ) i na pudleku jest taki napis Game Buster :lol: :D

Zależy - ja ostatnio kupiłem kartę R9550XT od GeCube

 

default taktowanie - 400 core / 500 Ram (a wiec wiecej niz R9600 - prawie R9600Pro).

 

Chłodzenie takie jak w R9600XT, pamięci 2,5 ns

system widzi ja jako R9600 - po podkręceniu chodzi 460core/660 ram - i to wszystko za 380 zł.

 

Na GeCube nic złego powiedzieć nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty to wogule masz jakis taki komp smieszny :)

 

zmodowany ;)

 

duron@athlon

załatwia się to przez malowanie mostków - nie zawsze działa, jednak miałem farta

 

audigy@audigy2

prosta zmiana sterowników

 

9550@9600

w sumie 9550 to RV360 - dokładnie taki sam jak w 9600 pro. Czym te karty się różnią ? 9550 ma mniejsze taktowanie od 9600 ... cóż nie GC9550XT - bo ten taktowania ma prawie takie jak 9600PRO - po podkręceniu dorównuje 9600XT

 

ty farta chyba jakiegos masz :)

nie da się ukryć ;)

 

typowy owerkloker :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...