Skocz do zawartości
VanZan

Wysylanie maili baaaardzo wolne :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Gdy wysylam jakiegos maila, Outlookiem lub innym programem, to bardzo wolno mi sie wysylaja te e-maile, plik ktory mial prawie 10mb wysylal mi sie ponad godzine, mam konto pocztowe na onecie jest to konto platne wiec mysle ze to nie wina Onetu, na koncie O2 tez tak wolno mi sie wysylaja maile. Mam stale lacze i jest dosyc szybkie wiec nie wiem w czym tkwi problem

 

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzielone 4Mbit na iles tam osob, jest dosyc szybkie sciaganie z torrenta, lub kazy idzie nawet po 100kbs albo i wiecej, ze stron www moze isc nawet 180kbs,moj uslugodawca internetowy to firma co raczej nie udostepnia osobom prywatnym internetu ale innym firmom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stale lacze i jest dosyc szybkie wiec nie wiem w czym tkwi problem

Mam dzielone 4Mbit na iles tam osob, jest dosyc szybkie sciaganie z torrenta, lub kazy idzie nawet po 100kbs albo i wiecej, ze stron www moze isc nawet 180kbs,moj uslugodawca internetowy to firma co raczej nie udostepnia osobom prywatnym internetu ale innym firmom

To nie jest szybkie łącze. To jest wolne łącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, napewno jest szybsze od najtanszego neo+, z reszta mnie takie lacze starczy, przeciesz nie jest na tyle wolne aby plik 10mb wysylal sie ponad godzine, widzialem o wiele gorsze lacza stale, z reszta to co napisalem ze sciagaja mi sie pliki z torrenta po 100kbs a ze stron www po 180kbs to sa najczestsze predkosci nie raz z torrenta mi sciagalo ponad 225kbs i ze stron www tak samo ale nie zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...