Skocz do zawartości
voodson

hmm... co tu wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okolo 2600-700zl na kompa i mam kupic calego kompa oprocz dysku i cd.

 

Myslalem nad:

Procesor: AMD Athlon 64 3000+ 762zl

Plyta: I tu mam dylemat

Epox 8KDA3J nForce3 465zl lub

Abit KV8 Pro 434zl

cena podobna, ale ktora bedize lepsza???

Ram: Twinmos twister 512mb 548zl

Grafika: http://www.pcserwis.neostrada.pl/aukcje/oferta.html cena 690zl

Zasilacz: Chieftec 360W ATX-1136H cena 160zl

 

Razem:2625zl

 

vs

 

Procesor: Amd barton 2500 375zl

Plyta: Abit NF7-S 415zl

Ram: TwinMOS DDR 1024MB/400(2x512)TTWIS.CL2.5 999zl

Grafika: ta sama 690zl

Zasilacz: Tez ten sam 160zl

 

Razem:2639

 

Ceny podobne! A co bedzie wydajniejsze? Prosze o opinie! A moze jeszcze poczekac na 939? I czy za taka cene kupie 939 tak za miesiac,poltora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny podobne! A co bedzie wydajniejsze? Prosze o opinie! A moze jeszcze poczekac na 939? I czy za taka cene kupie 939 tak za miesiac,poltora?

Nie sadze aby to tak szybko potanialo, aby Ci sie udalo kupic kompa na sockecie 939 za podobna cene. Chyba ze masz wiecej kasy do wydania, to rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie zdecydowanie ten 2 :) dlaczego ? dlatego ze ten sprzet starczy ci na wystarczajaco dlugo i bedzie wydajny jeszcze dlugo - ja jeszcze a64 bym poczekal do 939. Jednak dokonal bym lekkiej modyfikacji - mniej ramu ale za to bartona 2500 mobila i pelnego 9800pro a nie SE - ci kolesie moga rozne zeczy i bzdury opowiadac - niby skad maja same modowalne SE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie kiedy wyjdzie winda na 64bity? Bo jak tak gdzies za dwa lat no to ten bartek bedzie wystarczajacy i chyba bedzie porownywalny do athlona64 3000 na 774? Nie wiem czemu taka grafe mam brac dobra jak malo w gry gram zamias grafy kupie nagrywarke do dvd bo mi sie przyda a grafe do 350zl jaka polecacie?

 

http://www.barwkomp.pl/index2.php?id2=menu...28TD&kat=&pkat=

 

co myslicie o tej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały OT:

Ale ja zaluje teraz ze kupilem 4 potokowego Radeona 9600XT. Fajnie sie kreci ale co z tego. Za dokladnie tyle samo(690zł) pol roku temu kupilem go. Teraz bym kupil modowalnego w pcservisie Radka 9800SE-->PRO... Jakbym mojego opylil ile musialbym doplacic do takiego 9800se@pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi tylko o to ze skoro nie grasz ani nie zajmujesz sie jakims zrzucaniem filmow i ich przerobka czy tam jakies 3dmaxy to nie zauwazysz roznicy w dzialaniu durnia 1400 a athlona 64. ale skoro wtdanie na komputer mniej niz 2500 nie da ci zasnac spokojnie to powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chloepie ja duzo rzeczy robie na kompie! I kompa nie mam tylko dla siebie! Moj bart tez go uzywa a on tylko w gry gra! A kompa chce miec dobrego, lubie robic duzo zeczy na raz muzy slychac plyta wyaplac sciagac wszytsko na raz poniewaz mam malo czasu! Wiec na malo wydajnym kompie nie bede miec takiej mozliwosci! A niekiedy jakis film sie trafi do przerobki itp.! Tak jak kazdemu uztkownikowi! A kompa nie zmieniam co rok! I tyle kasy nazbieralem wiec tyle chce wydac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no facet twoj brat gra w gry booshe, to mzoe my sie jeszcze mamy domyslec ze twoj wujek skanuje i trzeba dorzucic skaner? jak piszesz ze nie grasz w gry to dla mnie znaczy ze na kompie sie grac nie bedzie.

 

i zapewniam cie ze sluchanie muzi wypalanie i sciaganie to jest zadne zadanie dla durnia 1400.

 

ale twoj cyrk twoje malpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...