Skocz do zawartości
yakoob

ASUS vs EPOX vs ABIT co jest grane ???!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi asusik :( Mam zamiar powrócić do Abita chciałbym kupić Abita NF7 bez zadnych literek ;] ale na tej stronie płyta wygląda tak : http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4142...f554e445f4c414e a na tej wygląda już tak http://www.frazpc.pl/sklep/opis/20417 hmmm różnią się te płyty czymś oprócz kolorem ?

Kupuję ją w celach overclockerskich ;] Na asusie a7v8x-x mojego XP2000 dokręciłem do 2275 (FSB 198) czyli calkiem sporo jak na KT 400 (Temperaturka przy obciazeniu 52 stopnie ;] :twisted:

Jak myslicie na NF7 pojdzie wiecej ? Czy przy zmianie chipsetu z kt 400 na nf2 ultra 400 proc przy tym samym taktowaniu bedzie sie grzał mniej czy raczej więcej ?

 

Proszę o wyczerpującą odpowiedź !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zanim zmienisz Mobo to mam taką małą prośbę:mianowicie jakbyś mógł to  porób testy(chociaż 3DMark2001 i 2003) na Swojej MSI (na ustawieniach defaulowych też) a póżniej na NF7 sl i sprawdź która jest na takich ustawieniach szybsza,a jako że mamy podobny sprzęt to jestem ciekawy która będzie szybsza na nominalnych.

P.S. Jak zrobiłeś taki wynik w 3DSmarku2003?Bo ja mam w 2001 wyższy (troszkę) ale w 2003 o ok 600 pkt niższy od Ciebie(których omeg używasz i czy zmieniałeś coś we właściwościach sterów) czy to może to że ja mam gpu ustawione na 350 Mhz robi różnice (jakie masz chłodzenie na grafie?robiłeś może jakieś mody?)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Wedleżyczenia zayonnc testy na MSI poleciały w kolejności 3dmark 2003 pcmark 2002 Aida odczyt z pamieci i zapis do pamieci (wszystko defaul ustawienia proca i grafiki i pamieci). Teraz czekam na ABITA i bedzie mały pojedynek!! :twisted: W sumie mam juz dzis ABITA zamówionego za dobre pieniądze 350zl ale dziś mam egzamin i jak nie zdam to bede na tyle w....iony ze chyba odpuszcze dzis zmiane mobo bo jescze cos niechcaco polamie!! :x
To ja obiecywałem czy Ty?? Kupiłeś i cicho sza, topic umarł czy jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...