Skocz do zawartości
Heat

Znajdz swoja polowke :{)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie Crunchips wprowadzil nowa zabawe "znajdz swoja polowke" :lol:

Jestem ciekaw czy ktos z tweakowcow trafil juz na lewa i prawa polowke banknotu ?

Ja mam prawie same prawe polowki :/ No poza 200€ bo ta jako jedyna mam lewa . Zawsze mozna by sie ewentualnie "dobrac" i podzielic 50/50 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 500 E lewą. Moze ktoś ma prawą ??? Bo w końcu 2200 zł drogą nie chodzi.

 

Zauważyłem również, że 10 E trafiają się tylko prawe połówki. Mam nawet prawe 10 ze Szczecina, bo akurat brat był po drodze :lol:, myślałem, że rozmieszczenie połówek może zależeć od rejonu w Polsce, ale zdaje mi się, że jest to jedna wielka lipa. Narobili prawych 10, a lewych zrobili 10 razy mniej i weź tu traf :( :)

 

EDIT: Sorry chłopaki, że wam chęci narobiłem, ale niestety mam prawą połówkę 500 E :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jem chipsów. Strasznie tuczą.  :?

A kto powiedział, że kupione czipsy (czy jak kto woli chipsy) trzeba jeść :?: Kupujesz wyjmujesz połówkę, a czipsy dajesz jakiemuś dzieciakowi (jak oczywiście nie zamierzasz ich jeść) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie ilosc banknotow jakie mozna wygrac:

12,500 sztuk - E5

9450 sztuk - E10

50 sztuk - E20

20 sztuk - E50

5 sztuk - E100

5 sztuk - E200

5 sztuk - E500

 

Powodzenia :D

Wooo to przy tych liczbach BIG Rispekt dla ludzi którzy mają E500 i E200 8O :)

ale to chodzi ze mozna poskladac 5x200 i 5x200 a moze byc wydrukowane 600 lewych i 5 prawych i wez se zbieraj :) (przybnajmniej tak to rozumiem) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...