Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

1GBIT za 190zl miesiecznie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Japonczycy to sobie potrafia dogodzic. Juz niedlugo Softbank zaoferuje laczao przepustowosci jedynego 1Gbit za niewybrazalna kwote Y6000 czylidrakonskie 190zl/miesiac. Lacze to jest dzielone na max 32 uzyszkodnikow wokolicy wiec przy max obciazeniu transfer spada do 30Mbit  Do 2010rplanuja uruchomic usluge 10Gbit.Na otarcie lez informacja: beda tez dostepne lacza 100Mbit w cenie od Y5000do Y10000 (160-320zl) tylko dla jednego uzyszkodnika (nie dzielone).Obecnie w KKW jest bieda straszna. Za marnego ADSL 50Mbit trzeba bulic az125zl/miesiac co przy sredniej pensji Y350 000 (ok. 11 000zl) jestzdzierstwem maksymalnym.Mysle, ze France Telekom powinien uderzyc w tamte rynki ze swoja oferta.Japonczykow jest duzo i pewnie duzo mozna od nich jeszcze wyciagnac.

Z usnetu, ciekawe no nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pomyslcie co by było gdyby ktoś z was dostał takie łącze. Odpowiedz jest jedna. Mógłby się tylko pochwalić np. na forum tym ze ma takie łącze. W praktyce przydatnośc tak szybkiego łącza jest niewielka.

Ja mając 10Mbit/s czesto nie mam jak wykorzystać jego mozliwości bo wiele serwerów albo stoi na łączach wolniejszych lub ma wprowadzone limity transferów.

Jest ktoś na forum kto sciąga takie ilości danych z tylu stron jednoczesnie ze potrzeba mu w domu łącza np 50Mbit/s ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze z tego co mam ;] Radiowka z Crowley Data Poland - 300osob w sumie obsluguje:

 

Kliknij aby powiekszyc

Dołączona grafika

Swietna predkosc wysylania, ty wiesz jak dzialaja Torrenty? ;)

Wiem - nie musisz mi tlumaczyc :lol:

 

Na noc mam ustawione no-limits i UL=500-600kB/s - walczy sie o dobre ratio ;]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...