Skocz do zawartości
Spookie

modowalność 6800 le na 16x1ps i 6vs

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, własnie dlatego warto kupić 6800LE od Gainwarda, że wszystkie się modują.

 

Natomiast Riva Tuner defaultowo umieszczony jest w AutoStarcie.  

 

Problem leży gdzie indziej: prócz odblokowania potoków i verteksów MUSISZ jeszcze zmienić nazwę karty!!! masz u góry liste, jako jaka karta powinna się uruchamiać. Jesli robisz 12p5v zrób 6800, jesli robisz 16p6v zrób 6800 GT.

 

pozdro

skad to wiesz??? bo ja pierwsze slysze..odblokowalem potoki ale karte wyswietlana mam 6800..powinienem przestawic na 6800GT?? po co?? co to daje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!! skąd nagle tyle pytań!!! jest oddzielny topik o 6800, tam jest wszystko o tych kartach, są odnośniki do opisów modów i innych takich.

 

ALE: skoro już piszemy tutaj, to w sumie mozna cosik skrobnąć.

 

* Daniel.K: no cóż, masz po prostu pecha. Karta nie dała się zmodować. Nie pisz, że jesteś 1300 w plecy, bo nawet 6800 LE jest świetną kartą, podkręć ją i zobacz wyniki w markach '05 i '03.

 

*lukk: ja to pierwsze słyszysz? spójrz na mój poprzedni wpis: masz tam krok po kroku opisane co zrobić i jak zrobić, żeby było dobrze. A dlaczego trzeba nazwę (a raczej kod wewnetrzny nazwy) zmieniać?? bo inaczej karta nie bedzie używała odblokowanych potoków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!! skąd nagle tyle pytań!!! jest oddzielny topik o 6800, tam jest wszystko o tych kartach, są odnośniki do opisów modów i innych takich.

 

ALE: skoro już piszemy tutaj, to w sumie mozna cosik skrobnąć.

 

* Daniel.K: no cóż, masz po prostu pecha. Karta nie dała się zmodować. Nie pisz, że jesteś 1300 w plecy, bo nawet 6800 LE jest świetną kartą, podkręć ją i zobacz wyniki w markach '05 i '03.  

 

*lukk: ja to pierwsze słyszysz? spójrz na mój poprzedni wpis: masz tam krok po kroku opisane co zrobić i jak zrobić, żeby było dobrze. A dlaczego trzeba nazwę (a raczej kod wewnetrzny nazwy) zmieniać?? bo inaczej karta nie bedzie używała odblokowanych potoków.

no ok ale ja odblokowalem potoki, wyswietla mi 16 i 6..w 3dmarku tez dostalem 1000 punktow wiecej niz przed odblokowaniem...wiec dlaczego jeszce tamto zmianiac??? jesli tak mi wszystko dziala ok?? ale zaraz sprobuje...

 

a mozna ustawic 6800ULTRA??? co to zmini w stosunku do GT???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!! skąd nagle tyle pytań!!! jest oddzielny topik o 6800, tam jest wszystko o tych kartach, są odnośniki do opisów modów i innych takich.

 

ALE: skoro już piszemy tutaj, to w sumie mozna cosik skrobnąć.

 

* Daniel.K: no cóż, masz po prostu pecha. Karta nie dała się zmodować. Nie pisz, że jesteś 1300 w plecy, bo nawet 6800 LE jest świetną kartą, podkręć ją i zobacz wyniki w markach '05 i '03.  

 

*lukk: ja to pierwsze słyszysz? spójrz na mój poprzedni wpis: masz tam krok po kroku opisane co zrobić i jak zrobić, żeby było dobrze. A dlaczego trzeba nazwę (a raczej kod wewnetrzny nazwy) zmieniać?? bo inaczej karta nie bedzie używała odblokowanych potoków.

no ok ale ja odblokowalem potoki, wyswietla mi 16 i 6..w 3dmarku tez dostalem 1000 punktow wiecej niz przed odblokowaniem...wiec dlaczego jeszce tamto zmianiac??? jesli tak mi wszystko dziala ok?? ale zaraz sprobuje...

 

a mozna ustawic 6800ULTRA??? co to zmini w stosunku do GT???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem..NIC NIE DAJE przestawienie aby karta byla "widziana" jako GT...absolutnie nic...i nieprawda ze bez tego nie dzialaja odblokowane pootki bo u mnie dzialaja...mozna miec tylko satysfakcje ze mamy "niby" GT i chwalic sie kolegom...ale juz np. do takiego ORBa nie za bardzo sie to nadaje bo w porownaniu do GT bedziemy mieli gorsze wyniki, a jak jest 6800 to najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUSISZ jeszcze zmienić nazwę karty!!! masz u góry liste, jako jaka karta powinna się uruchamiać. Jesli robisz 12p5v zrób 6800, jesli robisz 16p6v zrób 6800 GT.

pozdro

Zmiana nazwy karty po odblokowaniu potoków ma się nijak do wzrostu wydajności. U mnie wyniki są takie same, a te które mam z podpisu (11821 w 03 i 4830 w 05) uzyskałem je z nazwą nie zmienianą, czyli 6800. :wink: Zresztą pierwszy raz słyszę żeby zminana nazwy dawała jakiś skok wydajności... :wink:

 

Propos

mi nic niedaje i jestem 1300 zł w plecy zachcialo mi sie gainwarda

totalna porazka

Poczekaj na nową wersję RivaTuner-a (już niedługo ma być :!: ) i jeżeli wtedy nie odblokujesz potoków lub będą ci wszystkie sypać artefaktami to możesz napisać że jesteś.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*lukk, napisz jakie masz wyniki w markach i porównamy to z moimi (taktowanie masz praktycznie to samo). Możemy wtedy zobaczyćm czy zmiana nazwy coś daje czy nie.

 

pozdro

robilem wczoraj test na 360/850 i wyszlo mi 10250 w 03...na 370/850 mam ok 10420....wiec widzisz zmiana nazwy NIC nie daje

 

w 05 mialem ok 4130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...