Skocz do zawartości
kamiltassior

Program do animacji

Rekomendowane odpowiedzi

no to jeśli film krótkometrażowy jako .gif to się nieźle zajedziesz :> szczególnie objętościowo, ale spróbuj to zrobić we flashu. Ów program bardzo dobrze się do tego nadaje. Bodajże jest nawet wersją 30 dniową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeśli film krótkometrażowy jako .gif to się nieźle zajedziesz :> szczególnie objętościowo, ale spróbuj to zrobić we flashu. Ów program bardzo dobrze się do tego nadaje. Bodajże jest nawet wersją 30 dniową :)

Ten program sie do tego nie nadaje !!!

I zaden flash do gifów. We flashu to mozna wrzucic sekwencje obrazkow bitmapowych dla jakiegos efektu, a nie skladac film z gifow.

Do gifow > Image Ready do spolki z Szopem.

A jak chce sie bawic w tworzenie filmow krotkometrazowych to jeden program nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jemu chodzi chyba o filmik krotkometrażowy w stylu np. happy tree friends, ktore od biedy mozna zrobic w .gif przy pomocy flasha

MeHow mylisz pojecia Gif > rastrowa, Flash >wektorowa, a filmy o ktorych mowisz to wektory a nie sekwencja gifow. Mam nadzieje ze to rozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ! juz działa

 

Z tego zauważyłem to ten kamyk na początku jest mały a na końcy animacji jest dużo, dużo większy... :wink: :wink: :wink:

Ten robak to monstrum w porownaniu do drzewa. ;)

W czym koncu robiles, bo jak widze to chyba wektorowka z ktorej zrobiono gify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tego gifa w programie Animation Shop od Jasc Software

No a nie zadnym flashu :wink:
zakład, że zrobię identyczną animację we flashu i też będzie to gif? :evil:
Tylko po co we flashu ?, Czy ja twierdze ze nie zrobisz, ja tylko podwazam od samego poczatku sens robienia tego we flashu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flash jest dobry do robienia gifów.. np do emotów.. sam robiłem pare .. głownie przez to że łatwo można robić gradienty i definiowac obiekty.. które można jeszcze łatwiej modyfikowac (wielkosc kolor zniekształcenia etc...) potem zapis do gifa i wsio... a jeśli lepszy filmik ma to być to we flaszu można naprawde cuda wyprawiac...

 

o prosze... http://www.newgrounds.com/portal/list.php?...pagea=1&pageb=1

40.000 SWFów... wszystko chyba co wymyslono na swiecie :lol: (szczególnie wszelakie matrixy rządzą :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...