Skocz do zawartości
poca

Painkiller: Battle out of Hell

Rekomendowane odpowiedzi

ja też mam ten sam problem za chiny niemoge przejsc 2 rowu z ogniem nieda się przeskoczyc

na czym polega rozwiązanie kto przeszedł gre niech podpowie.pozd

Hehhe tez miałem ten problem wystarczy z rozbiegu a mianowicie poruszasz sie do przodu ciągle podskakując nabiera wtedy prędkości i musisz wycelować w ten wystający element przy rowie i w odpowiednim czasie sie wybić. Jest trochę z tym zabawy ale da sie przejść . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde potrzebuje lepszego sprzeta na PK - chodzi jakos, w mp tez moze byc ale jak pojawi sie wiecej niz 4 graczy na monitorze to troche przycina :/ spadek z 40 FPS do 20 - w extremalnych sytuacjach 10 ;(

moze dorwe athlona 1700 na gwiazdke a potem to radka 9550 Xt trzba sobie sprawic

tak wogole to jednak poprawili ten kod sieciowy :D jeest o niebo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiel sobie ta gierka i coś mi nei daje spokoju:

Myszka sie jakos dziewnie rusza. Tz. na poczatku myslalem ze przez fps, bo tak dziwne opuzniala mije ruchy, ale wlaczylem sobie licznik i jest sporo - 40 - 60fps, a myszka dalej nie chcdzi tak jak chociazby w PK1.

Ktos tez odnosi wrażenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiel sobie ta gierka i coś mi nei daje spokoju:

Myszka sie jakos dziewnie rusza. Tz. na poczatku myslalem ze przez fps, bo tak dziwne opuzniala mije ruchy, ale wlaczylem sobie licznik i jest sporo - 40 - 60fps, a myszka dalej nie chcdzi tak jak chociazby w PK1.

Ktos tez odnosi wrażenie ??

wylacz fsaa lub anizo, u mnie pomoglo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba w moim mieście nie wiedzą co dobre bo ta gra zastyga na półkach . Jak ja kupowałem 2 dni temu to było chyba ze 20 sztuk na półce a kiosk wcale nie najlepszy :wink: / HEJ NIE WIEM CO JEST . Wkładam 1cd tego painkillera rozkręca sie rozkręca . Wchodzi menu podaje mu gdzie ma wgrywać i ZWIS !! nie idzie ani 1 % tylko cd kręci jak opentane ! a to przecież ORYGINAŁ !!!!!! inne cd nagrywara czyta więc co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi.Tak sie fajnie sklada ze znam pare osob z ekipy tej gierki.pytalem sie czemu niezrobia czegos takiego jak hl2 bo grafika i fizyka jest na wysokim poziomie.odp byla szybciutka ----> malo osob w teamie i na polskie realia - czemu sie nie dziwie out of money...a szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkładam 1cd tego painkillera rozkręca sie rozkręca . Wchodzi menu podaje mu gdzie ma wgrywać i ZWIS !! nie idzie ani 1 % tylko cd kręci jak opentane ! a to przecież ORYGINAŁ !!!!!! inne cd nagrywara czyta więc co jest

Na czas instalacji wyłącz firewall'a. Ten installer usilnie próbuje połączyć się ze swoją stroną i zamiast zrezygnować to zwiesza wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie . Zrobiłem według waszych 2 wskazówek .Poszło zainstalowałem . Rzeczywiście mam LG. Ale więcej tej gry nie włącze :lol: It's not funny . Jak mi wyskoczyło w sierocińcu dziecko palące sie a było prawie całkiem ciemno pfff .To nie dla mnie . Nie na moje nerwy 8) A co jest z multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe - niech ktos wrzuci wiecej screenow (z SP raczej )

oczywiscie ktos kto ma dobrego kompa (tzn. karta z dx 9.0 chociaz chciałbym looknąc jak to na gf 3 albo 4 wyglada ;) )

rozmarzyłem sie

szkoda ze ja takiej grafy nie moge podziwiac (ale juz niedługo :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale mi momentami masakrycznie zwalnia. Nie wiem czy wina grafy czy procka co liczy tego havoka.

Hmmmm... cholernie trudny problem, ale z tego co wiem to:

żabkowanie grafy, mało fpsów itp. - słaba karta graficzna

przycinanie się gry raz na jakiś czas, męczenie dysku twardego - mało pamięci

a co do proca to naprawdę nie wiem jakie są objawy "przeciążenia" teoretycznie powinien to być właśnie bullet time, ale w końcu nie robi się już gier jak na 486 gdzie po wyłączeniu Turbo pewne tytuły były niegrywalne :lol:

Wiem tylko że u mnie też czasami nie jest zbyt szybko, ale cuż właśnie mojemu prockowi stukneło trzy latka ;)

 

Co do painkillera powiem tylko że gra jest niesamowita, jedna mapa dostarcza więcej adrenaliny niż cały doom3 i hl2 razem wzięty. świetna gra dla uzależnionych, po pół godziny jatki mam zaspokojony głód grania na cały dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do grafy to opcja dynamicznego oswietlenia na high oraz cieni postaci strasznie zwalnia gre na slabszych kartach

ja mam 9600 pro i po wylaczeniu cieni i przestawieniu oswietlenia na normal reszta reszta max dziala wysmienicie nawet przy duzej rzezni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna !!! Ale mam smaka na tą gierkę, wszyscy w internecie chwalą tego BooH'a niemiłosiernie a przed chwilką przeczytałem (nawet 3 razy) recenzję w najnowszym "Play" i mam teraz normalnie kisiel w majtkach :)

Z tego co wiem do tej pory, to to że grafa po prostu PORAŻA, zwłaszcza ustawiona na maxa, mam nadzieję że marne 512 RAM wystarczy do hardcore'owych ustawień. Napisali w Play'u że najlepsza zabawa jest w początkowych etapach, sierociniec i makabryczny lunapark podobno wymiatają ! Uwielbiam akurat takie spsychopacone klimaty (SH rulez) więc normalnie wychodzę z nerw na myśl że zagram dopiero jutro wieczorem, pochwalę się że dostanę grę od św. Mikołaja :):):)

 

Czy ktoś dotarł już do "Lion Reeven" lub "3 Of Them" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem do tej pory, to to że grafa po prostu PORAŻA, zwłaszcza ustawiona na maxa, mam nadzieję że marne 512 RAM wystarczy do hardcore'owych ustawień.

Patrzac na twoj konfig w podpisie, to raczej nie masz sie czego obawiac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na twoj konfig w podpisie, to raczej nie masz sie czego obawiac :)

No niby tak, ale niestety lista gier które do wysokich ustawień wymagają 1024 RAM jest coraz większa (Far Cry, Doom3, HL2) i niepomoże nawet dobra karta. Ale pierwszy Painkiller chodził u mnie płynnie na 512RAM i karcie GF4Ti więc jestem pełen nadziei :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem sobie dziś w Neta pograć mam oryginała . ALe wywala mi jakiś error żebym upgadeował gre .. więc zainstalowałem patcha 1.35 wchodze i jest białe tło i same napisy i zwis . Co mam robić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sphinx---. przeinstaluj wszystko od poczatku. pierw painkillera podstawowego, pozniej patch 1.35, pozniej dodatek.

he he tylko ja nie mam podstawówki korzystam tylko z 2 części ... Więc co mam zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...