Skocz do zawartości
poca

Painkiller: Battle out of Hell

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

dopiero dziś kupiłem

zainstalowałem, pograłem chwilkę i.. mam pytanko :)

początek gry, sierociniec - w pewnym momencie wyskakuje tam taki grubas. da się go zabić w ogóle?

bo władowałem w niego cały arsenał jaki miałem i [gluteus maximus] blada - nawet na zadraśniętego nie wygląda ;)

nie będę ukrywał - męczyłem się z nim w tym pomieszczeniu, w którym się pojawił, może trzeba dalej pobiec, żeby mu zrobić kuku w jakiś inny sposób, nie wiem - na razie muszę się szykować na imprezkę, więc na zgłębianie Painkillera przyjdzie czas później

sam sierociniec - a raczej jego początek - REWELACJA.

klimat jak z Silent Hilla 4 z tego domu dziecka czy co to było takie okrągłe z celami :)

jak ktoś wie co z tym grubasem, to dajcie znać, bo chyba zwykłe ammo na niego nie działa..

 

aha:

co do działania: chodzi dziwnie. na pewno nie lepiej niż podstawa, ale to przez te opcje dodatkowe podejrzewam - no i widać, że rozdzielczość tekstur wzrosła - przynajmniej na pierwszy rzut oka.

 

czy ktoś też ma taki dziwny świecący dżingiel w lewym dol;nym rogu ekranu podczas gry? bo troszkę mnie to denerwuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

zaczyna mnie ta gra wkurzać.

1. nie działa mi latarka - w pierwszym PK była od początku, czyżby tutaj się coś zmieniło?

2. ten grubas jest wkur#cy bardzo:

 

Dołączona grafika

 

władowałem w niego całą amunicję, próbowałem szatkować Painkillerem (ostrza przelatują przez gnoja, jakby go nie widziały) i nic.

ktoś sobie może coś na jego temat przypomni?

poszatkować się go nie da, zastrzelić też nie... może trzeba go sposobem? na razie odechciało mi się grać... pierwszy raz mam kłopot z zabiciem czegoś w grze, a to nie jest nawet boss żaden... :|

dziwne to to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

he he tylko ja nie mam podstawówki korzystam tylko z 2 części ... Więc co mam zrobić

1193738[/snapback]

kupić wersję podstawową

kłania się umiejętność czytania

w tym przypadku - czytania instrukcji.

założę się, że nawet do niej nie zajrzałeś.

 

a tam gdzieś jest napisane coś takiego: Polacy jako jedyni na świecie otrzymują wersję Painkillera BOOH nie wymagającą wersji podstawowej. od razu można też grać po sieci lokalnej. jednak aby zagrać w MP przez internet, wymagana jest podstawowa wersja gry.

 

BTW:

w końcu zaheśtałem tego grubego miśka - trzeba było wcześniej powyżynać wszystkie bachory ;)

Smutne Miasteczko jest masakryczne :)

coraz bardziej mi się ten Painkiller podoba - bardziej niż wersja podstawowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem a mianowicie kupiłem sobie Painkillera jak i dodatek do niego nie sciagalem zadnych patchy bo rzekomo dodatek pat[ciach!]e stara wersje , no i spoko gram sobie gram w podstawe az dochodze do miasta na wodzie i w pewnym momencie wywala mnie ddo Windowsa i pokazuje sie nastepujacy komunikat :

 

Dołączona grafika

 

 

No i co bym nie wybral to mi zamyka gre i zawsze w tym samym momencie :/

Teraz pytanie czy nowy patch 1.61 moze tu pomóc czy macie moze jakies inne pomysly ??

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sztandar przy twoim konfigu to się nie dziwię że w końcu się gra wywaliła ;) oczywiście że patche wydawane są po to by naprawiać gry i ich instalacja jest jak najbardziej wskazana, tymbardziej że ver1.61 wprowadza nowy kod sieciowy i multi wreszcie jest grywalne, ba... ono zwyczajnie wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam save-y do gry PAINKILLER, konkretnie to poziom "BEZSENNOSC" i 3 rozdzial bo instalowalem winde na nowo(powod to wirusy i jakies programy szpiegujace, ktore mulily mi kompa i zjadaly mi go od wewnatrz :) ) i zapomnialem zgrac moich save-ow. Chodzi mi o Painkillera pierwszego, nie o ten nowy dodatek.

moj mail: patryk3008@tlen.pl

Edytowane przez Patryk555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady o takie rzeczy pytac to wstyd nawet

zakonnica - lol

jesli dla kogos horror shooter to rasowa przygodowka gdzie mozg paruje w czasie rozwiązywania zagadek no to sorry....

albo przynajmniej nie leccie na forum jak sie cos za pierwszym razem nie uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale jak miałem problem z wychodzeniem do pulpitu z bledem to tesh jakoś nikt sie nie palil do pomocy ale do szydzenia i krytykowania kazdy chetny

 

Jak jesteś nieśmiały i się wstydzisz pytać to twój problem bo wstyd to kraść ...

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam to forum to już mi ręce opadają, gry są robione jak dla skończonych debili, a tu cały czas: Jak psejść tą mape, bo ja nie umiem? albo wróg mnie zabija, pomocy :evil: Jaką wy potem macie satysfakcję z grania? Czy nie macie nawet odrobiny ambicji, takie gry jak PK nie są robione by się ich nie dało przejść, odwrotnie całe sztaby ludzi charują po nocach by nawet "dałn z wodogłowiem" był w stanie go jakoś ukończyć. Ducha zakonnicy nie imają się kule to trzeba czymś innym NIE? Pozatym odrobina fantazji też jest przydatna, hmmm... miotacz płomieni i zakonnica baaardzo ciekawe połączenie ciekawe jak ma się jedno do drugiego :lol:

 

sztandar jakoś nikt inny nie ma takich problemów, więc jak może ci ktokolwiek pomóc logiczne co? zresztą skoro zadajesz tak idiotyczne pytania jak czy zainstalować patcha to albo grasz na piracie w co przy cenie PK nie wieżę, albo twoja wiedza o grach/komputerze jest tak ograniczona że wymaga pomocy bezpośredniej np. jakiegoś kolegi który paroma magicznymi kliknięciami doprowadzi twój system do używalności.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny mądrala stary czy ty czytać nie umiesz ze zrozumieniem nie zadałem pytania czy "MAteuszowi ręce opadają jak czyta forum" albo dla kogo są robione gry to po co mi odpowiadasz na te pytania ?? to chyba ty nie umiesz logicznie myśleć a mi rece opadaja jak czytam wypowiedzi takich gości jak ty Panie wszystkowiedzący i nigdy nie mjący pytań na tym forum takich jak ty bufonów jest na pęczki jak Ci ręce opadają to nikt nie każe Ci się udzielać na forum skoro już wszystko wiesz i nie masz zamiaru nikomu pomóc to Twoja obecnośc jest tu zbędna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na śmietniku, albo zapytaj pana Zenka

ostatnio widziałem go w sklepie z damską bielizną, lezal sobie w stringach

 

ranyyyyy - w kiosku, empiku mogą miec, sklep komputerowy, w necie w jakichs sklepach albo an allegro

noł koment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...