Skocz do zawartości
poca

Painkiller: Battle out of Hell

Rekomendowane odpowiedzi

ejka

jestem w laboratorium juz na koncu.Sa takie katapulty,z tycvh dwoch bezsr problemu da sie wskoczyc na nastepny poziom ale niewiem jak to zrobic z ostatnią.Nie moge wskoczyc na wyzszy poziom ,probowalem juz kilka razy,na rure itd i sie nie dalo...pomozcie,to pierwsze mopje zaciecie w tej grze i nawet grubasa rozwalilem bez zajakniecia .A gierka jest zajebista i CS przy niej to dno dno a kolkownica to zajebista bron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie łatwo wskoczyc ;)

skaczesz po tych platformach az do ostatniej i z rozbiegu wskakujesz na jump pada i leeecisz na samą gore tylko nie pamietam w ktora strone skakac w prao czy w lewo , ale mozesz sobie poprobowac

PK - nastepca Quake Worlda ! :twisted: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia no dzieki ale wskakuje na jum pada ale nie dolatuje do poziomu i spada spowrotem , no kuzwa,jakas fizyka moze zrypana jest w tym miejscu ,zreszta nie wiem po co tworcy robia tego typu rzeczy ..a gralo sie tak przyjemnie a tu [gluteus maximus] zbita i zaraz chyba bedzie reinstall tego szajsu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo wiem, ze moze to nie miejce na to ,ale mam do sprzedania Painkillera i dodatek BOH za jedyne 25zl. Instalowana byla moze ze 3 razy i plytki sa praktycznie w stanie idealnym. Jakby co to pisac na PM. Albo moze ktos sie chce wymienic na RBR PL?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Kupilem black edition i jak wlacze gre (w podstawce lub w BooH) to nie mam w ogole pokazanie ile hp, ammo itp ani celkownika, tylko moge sie ogladac do okola (nie moge chodzic tez ;/) o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o smutne miasteczko ?

zaraz po tym jak sie spawnujesz - zabijasz paru clownów i musisz iść do przodu

Dżisas :lol: trzeba przeskoczyć, nic nie trzeba przysuwać :mur: :mur: :blink:

czy to naprawde takie trudne :( :(

trace wiare w ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś sie może orientuje czy gdzieś w jakimś sklepie w Krakowie można kupić gre Painkiller. Byłem w Empiku, w Media Markt ale nie było. Może ktoś zna jakiś sklepik z grami gdzie jeszcze będa mieli Painkillera ;D. Byłbym wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...